Hry

Těchto 5 androidových her se super cool grafikou si musíte počkat

V současné době smartphony přizpůsobily Unreal Engine 4 pro herní grafiku. Zajímá vás, jak vypadá grafika? Zde je 5 her s Unreal Engine 4, které brzy vyjdou. Poslouchejte pouze na JalanTikus!

Android má aktuálně vysoké specifikace, dokonce se téměř vyrovnají počítači. Nejnovější zprávy například říkají, že Android bude mít 8GB RAM. I když dnešní počítače nevyužívají tolik paměti RAM.

To zřejmě ovlivňuje i zážitek z hraní her přes Android. Díky vysokým specifikacím je nyní Android schopen běžet herní engine které jméno je Unreal Engine 4.

  • 15 nejlepších strategických her pro Android v roce 2019, které lze hrát online i offline!

Zde je 5 her pro Android poháněných Unreal Engine 4

Díky úpravě Unreal Engine 4 bude nyní herní grafika zobrazená na Androidu vypadat skutečněji. No, zajímalo by mě, jaká je grafika? Zde je 5 her s Unreal Engine 4, které budou vydány.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

1. Icarus-M

Zdroj fotografií: Foto: Steparu

První je Icarus-M. Je vytvořená hra WeMade Entertainment. Později tato hra ponese MMORPG jako svůj žánr. Jak můžete vidět na videu výše, tato hra nabídne dobrou grafiku. Bohužel čas jeho vydání je stále nejasný.

2. Čepel 2

Zdroj fotografií: Foto: Rendermax Raw

Druhý je Čepel 2. Je vytvořená hra Akční čtverec, později tato hra ponese akce jako žánr. Zvěsti o této hře samotné se šíří od včerejší poloviny roku 2016. Oficiální čas vydání je ale dosud nejasný.

3. Nekonečné Boha

Zdroj fotografií: Foto: MMOs

Třetí je Nekonečné Boha. Je vytvořená hra NetEase. Později tato hra ponese MMORPG jako svůj žánr. Tato hra, která má téma o mytologických bozích, dá hráčům mnoho možností výběru postav. Ale bohužel, stejně jako u hry výše, datum vydání této hry je stále nejasné.

4. Lineage 2 Revolution

Zdroj fotografií: Foto: Steparu

Dále je tu Lineage 2 revoluce. Je vytvořená hra Netmarble, Tato hra ponese MMORPG jako svůj žánr. Jde o nástupce první úspěšné hry. Doba vydání této hry se odhaduje na začátek roku 2017.

5. ArcheAge začíná

Zdroj fotografií: Foto: Spodní část zásuvky

Konečně existují ArcheAge začíná. Je vytvořená hra Gamevil, později tato hra ponese MMORPG jako svůj žánr. Dobrou zprávou je, že nyní byla hra vydána. Pokud si ji chcete zahrát, musíte navštívit následující stránky.

Zahrajte si Arceage Begins na Androidu nyní

No, to je jen Jakův článek o 5 hrách pro Android s skutečná grafika. Co myslíš? Jaké je nejlepší číslo? Zanechte svůj názor ve sloupci komentářů ano!

Nezapomeňte si také přečíst články související s hrami nebo jiné zajímavé články od Putra Andalas.

Banner: WLGaming