Software

kromě noxplayeru je to 5 nejlehčích emulátorů Androidu pro PC

Někteří lidé musí být nespokojeni s hraním her pro Android pomocí malé obrazovky. Proto nezřídka mnoho lidí používá k hraní těchto her pro Android počítače.

Někteří lidé musí být nespokojeni s hraním her pro Android pomocí malé obrazovky. Proto nezřídka mnoho lidí používá k hraní těchto her pro Android počítače. Existuje však mnoho emulátorů, které je těžké používat na PC, takže to ovlivní výkon hry.

NoxPlayer je emulátor, který hráči hojně využívají, protože má několik výhod, jednou z nich je jeho světelná kapacita. No, tentokrát to Jaka dá 5 nejlehčích emulátorů Androidu kromě NoxPlayer. Co se děje? Podívejme se hned.

  • JOMBLO SPECIÁL! Těchto 7 virtuálních přítelkyň, které můžete hrát na Androidu
  • 5 aplikací pro Android, které musí být na mobilních telefonech nezadaných
  • Stále nezadaný? Zde je 5 aplikací, jak svést ženy a rychle získat přítelkyni!

5 nejlehčích emulátorů Androidu kromě NoxPlayer

1. BlueStacks

BlueStacks představuje emulátor, který kazí oči uživatelské rozhraní když hrajete hry pro Android. Tento emulátor je jedním z nejlepších emulátorů, protože obsahuje přibližně 96 % her a aplikací pro Android, které můžete hrát. Tento emulátor však nepodporuje hry Android FPS jako PB Strike.

2. KoPlayer

Kromě toho, že je tento emulátor speciálně pro hráče Android, může také používat mapování kláves k emulaci ovladače s vaší klávesnicí. V něm můžete také nahrávat hry a nahrávat je do libovolné aplikace, což je jistě výhoda tohoto emulátoru. Instalace tohoto emulátoru snadné a zdarma víš.

3. Android

Andyroid je emulátor, který má téměř stejné možnosti jako emulátor BlueStacks. Tento emulátor může spouštět produktivní aplikace, spouštěče a hry. I když se tento emulátor zaměřuje na produktivní práce, ale tento emulátor je také velmi vhodný při hraní her pro Android. Výhodou tohoto emulátoru je, že má ovládací prvky, které si můžete upravit podle svého.

4. YouWave

YouWave je nejlehčí emulátor pro další PC. Tento emulátor poskytuje funkce pro více hráčů pro hraní her na Androidu a také obsahuje Funkce SD karty který můžete použít ke sdílení souborů a již používáte operační systém Lollipop. Instalace tohoto emulátoru je velmi snadná, protože není potřeba upravovat grafiku, zvuk a tak dále.

5. AMIDuOS

AMIDuOS je nový emulátor a má 2 operační systémy, které lze spustit, jmenovitě Lízátko a Jelly Bean. Tento emulátor je velmi vhodný pro použití kancelářskými uživateli, domácími pracovníky a dalšími. Má funkce založené na produktivitě, takže tento emulátor není vhodný pro hraní her pro Android.

No, to je 5 nejlehčích emulátorů pro PC kromě NoxPlayer. Snad to bude užitečné a hodně štěstí při vyzkoušení.