Tech Hack

jak obejít mi účet (mi účet) na xiaomi, 100% funguje!

Chcete smazat a obejít zamčený účet Mi Cloud? Zde Jaka uvádí triky a jak obejít účet Mi (Mi účet) na mobilním telefonu Xiaomi snadno a 100% funguje, víte!

Xiaomi stát se jednou z nejlepších značek levných mobilních telefonů Android, která úspěšně ovládla trh chytrý telefon v Indonésii. Dostupná cena je určitě hlavním lákadlem, že?

Mobilní telefony Xiaomi nelze oddělit od problému, bando. Jedním z nich je Můj účet nebo Účet Mi zamčené, protože to nevíš Heslo-jeho.

Uzamčený účet Mi nebo Mi Cloud někdy brání některým vašim potřebám, například resetování mobilního telefonu Xiaomi.

Chcete-li to překonat, můžete také sledovat kompletní tutoriál metoda bypass Účet Mi Cloud a Účet Mi snadno, což ApkVenue plně popsalo níže, dobře!

co to je Bypass Účet Mi Cloud (Účet Mi)?

Zdroj fotografií: techmundo.com (Obejít účet Mi je někdy potřeba, pokud zažijete níže uvedené podmínky, gangu.)

Pro ty z vás, kteří s tímto problémem stále začínají "oprak-oprek" Telefony Android, zejména Xiaomi, mohou být tímto pojmem zmateny bypass tento Mi účet nebo Mi účet.

Jednoduše řečeno, bypass Můj účet dalo by se říci způsob, jak proniknout do účtu Mi a odstranit jej ze zařízení, které používáte, kvůli různým podmínkám.

Obecně hledáte způsob bypass Účet Mi, jak je uvedeno níže, kvůli následujícím dvěma podmínkám.

 • Koupili jste si použitý mobilní telefon Xiaomi a uvědomili jste si, že tam stále je Starý účet Mi se zasekl na vašem zařízení. Zde musíte obejít zamčený účet Mi Cloud pomocí Heslo.

 • Jste však vlastníkem mobilního telefonu Xiaomi zapomenutý e-mail, Heslonebo telefonní číslo používaný pro účet Mi se již nepoužívá.

Sbírka cest Bypass Účet Mi Cloud (Účet Mi) uzamčený, snadný a bezproblémový!

V této recenzi má ApkVenue dvě snadné metody, které můžete použít uživatelé Xiaomi HP, kteří obecně používají účty Mi na vašem zařízení.

Účet Mi sama spojena se službou Mi Cloud jednou z funkcí je vystopovat ztracený mobil Xiaomi, gang. Velmi důležitá funkce, že?

Pro ty z vás, kteří chtějí bypass Mi účet a nahraďte jej svým vlastním Mi účtem, stačí postupovat podle následujících kroků.

1. Jak hacknout Mi účet pomocí PC (Mi Account Unlock Tool)

Metoda bypass můžete vytvořit první účet Mi Cloud pomocí počítače vyzbrojeného aplikací tzv Nástroje pro odblokování účtu Mi.

Tuto metodu lze použít, aniž byste o tom museli vědět Heslo nebo heslo k Mi účtu předchozího uživatele. Jaké jsou kroky?

Krok 1 - Stažení Aplikace Mi Account Unlock Tool

 • Poprvé, stažení Aplikace Mi Account Unlock Tool, kterou můžete získat prostřednictvím odkazu níže. Dále si jej nainstalujte do svého PC nebo notebooku jako obvykle.

Stáhněte si Mi Account Unlock Tool zde!

Krok 2 – Vypněte Xiaomi Mobile a přejděte do režimu obnovení

 • Nyní přejděte na mobilní telefon Xiaomi, stačí zařízení vypnout a přejít na Režim obnovení. Je to dost podržte tlačítko Power + Volume Up zároveň.
 • Po vstupu do režimu obnovy nyní připojte mobilní telefon Xiaomi k počítači pomocí kabelu USB. Ujistěte se, že používáte originální kabel USB, aby proces probíhal hladce.

Krok 3 - Otevřete nástroj Mi Account Unlock Tool a zkontrolujte telefon Xiaomi

 • Otevřete aplikaci Mi Account Unlock Tool na vašem PC nebo notebooku a nejprve můžete zkontrolovat, zda je zařízení připojeno výběrem možnosti Informace jak následuje.

Krok 4 - Spusťte Bypass Mi Account

 • Pokud je připojen, nyní stačí přepnout na možnosti Obejít Mi účet. Pokud na to kliknete, udělá to mobilní telefon Xiaomi restartovat automaticky a počkejte, až se znovu zapne.
 • Nyní stačí zkontrolovat, zda byly účet Mi a Mi Cloud z vašeho zařízení smazány nebo ne, gangu. Velmi snadné, že?

2. Jak smazat účet Mi bez PC a dalších aplikací

Pokud nemáte PC nebo notebook, můžete také postupovat podle metody bypass Účet Mi bez počítače, který ApkVenue v tuto chvíli zkontroluje.

Ale pamatujte, že podle této metody resetujete mobilní telefon Xiaomi. Takže předtím to nezapomeňte udělat záloha na kontakty, galerie a důležité soubory v telefonu, ano!

Pokud rozumíte, vše, co musíte udělat, je provést následující kroky k odstranění účtu Mi bez počítače.

Krok 1 – Přejděte do Nastavení účtu Mi

 • Ujistěte se, že když chcete resetovat mobilní telefon Xiaomi, zobrazí se obrazovka, na které nejprve zadejte heslo účtu Mi, gang.
 • Pokud je uzamčen a nemůžete se přes něj dostat, prvním krokem, který musíte udělat, je otevřít nabídku Nastavení > Účet Mi.

Krok 2 – Propojte Mi účet s Facebookem

 • Na stránce Mi Account stačí vybrat možnost Účet a připojte se ke svému účtu na Facebooku, pokud je stále ve stavu Nepřipojený, gang. Na další stránce stačí klepnout Připojit účet.

Krok 3 - Zadejte e-mail a Heslo Facebook

 • Poté budete přesměrováni na stránku přihlásit se Facebook, poté zadejte svůj e-mail a Heslo FB jako obvykle a klepněte Přihlásit se.
 • Počkejte několik okamžiků, než se vrátíte do nastavení účtu Mi, a pak už jen klepněte Přihlaste se ke svému účtu Mi.

Krok 4 - Přihlásit se Mi účet s Facebookem byl úspěšný

 • Pokud budete úspěšní, zobrazí se upozornění, jak je znázorněno na obrázku níže.
 • Abyste se ujistili, že je připojen, stačí se vrátit k možnostem Účet a zkontrolujte, zda je ve stavu možnost Facebook Připojeno nebo ještě ne.

Krok 5 – Přejděte na stránku Xiaomi Indonesia

 • Nyní přejděte k aplikaci prohlížeč Android, jako Google Chrome a navštivte stránky Xiaomi Indonésie (//www.mi.com/id).
 • Zde si stačí vybrat tabÚčet v dolní části pak vyberte možnost Můj účet na další stránce, gang.

Krok 6 - Přihlásit se Účet Mi na Facebooku

 • Protože je již propojen s Facebookem, zůstáváte přihlásit se s touto možností v sekci Více možností. Dělat přihlásit se jako obvykle, dokud nebude přesměrován na přístrojová deska Účet Mi.

Krok 7 - Přihlásit se Mi Cloud

 • Další ty zavřít všechny tab na Google Chrome a nyní otevřete web Mi Cloud (//i.mi.com/) a klepněte na tlačítko Přihlaste se pomocí účtu Mi.
 • Zde je vidět, že nejsou k dispozici žádné možnosti přihlásit se Účet Mi na Facebooku jako v předchozím kroku. Jak se k němu tedy dostat?

Krok 8 – Hackněte Mi Cloud účet bez PC

 • V tomto kroku snadno proniknete do svého účtu Mi Cloud, gangu. Jak otevřít tab potom postupujte podle kroků 5 až 6, dokud nezadáte přístrojová deska Účet Mi.
 • Nyní přepněte na tab Mi Cloud a stačí klepnout tři tečky ikona v prohlížeči Google Chrome a povolte možnost Desktopová stránka. Poté automaticky Mi Cloud přihlásit se s účtem Mi, víte.
 • Pak už jen vyberete možnost Vyhledat zařízení zobrazené na stránce Mi Cloud.

Krok 9 – Vyberte mobilní zařízení Xiaomi

 • Dělat bypass Můj účet, musíte zakázat funkci najít zařízení nainstalované na vašem mobilním telefonu Xiaomi. Zde stačí vybrat HP Xiaomi v možnostech vpravo nahoře.

Krok 10 – Vypněte funkci Najít zařízení Xiaomi

 • Poté klepněte tři tečky ikona nahoře a vyberte Vypněte Najít zařízení. Objeví se vyskakovat a stačí si vybrat dobře.
 • Pokud jste provedli výše uvedené kroky v pořadí, zde bydlíte restartovat Tvůj mobil Xiaomi jako obvykle, bando.

Krok 11 – Ujistěte se, že je vypnutá funkce Najít zařízení

 • Abyste se ujistili, že funkce Najít zařízení byla deaktivována, stačí se vrátit k možnostem Účet Mi a vyberte službu Mi Cloud.
 • V tomto pohledu je vidět, že stav a Najít zařízení je Vypnuto což znamená, že jste již dříve úspěšně zakázali funkci Najít zařízení.

Krok 12 - Spusťte resetování telefonu Xiaomi

 • Nakonec stačí resetovat mobilní telefon Xiaomi, aby vypadal jako nový tím, že přejdete do nabídky Nastavení > Další nastavení > Zálohování a obnovení > Obnovení továrních dat a klepněte na možnost Resetovat telefon v níže uvedené sekci.
 • Ale pamatujte, že než to uděláte, musíte se ujistit, že máte důležitá data záloha první ano, gang.

Krok 13 – Smazat & Bypass Účet Mi byl úspěšný!

 • V důsledku toho bude váš mobilní telefon Xiaomi resetován a budete muset provést počáteční nastavení, jako je nákup nového mobilního telefonu.
 • Chcete-li zkontrolovat, zda bypass Účet Mi je úspěšný, stačí znovu otevřít možnosti Účet Mi v nabídce Nastavení. Pokud ukážete takový displej, znamená to, že jste uspěli, bando!
 • Pak už jen stačí zaregistrovat si nový Mi Účet a aktivovat funkci Najít zařízení, aby se předešlo nechtěným věcem, ano.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Výše uvedená metoda byla testována a funguje na zařízení Xiaomi Redmi 4X s rozhraním MIUI 11. Metoda bypass Tento Mi účet lze použít i na jiné typy mobilních telefonů Xiaomi.

To je úplný přehled toho, jak na to bypass Mi účet nebo Mi účet, který můžete provést sami, aniž byste museli chodit servisní středisko.

I když s tím máte potíže, neváhejte se zeptat ve sloupci komentářů níže. Hodně štěstí a doufám, že užitečné!

Přečtěte si také články o Xiaomi nebo jiné zajímavé články z StreetRat.