Out Of Tech

30+ nejnovějších nejlepších virálních tiktok písní 2021

Zajímá vás píseň TikTok, která se v poslední době stala virální? Pojďte, najděte zábavnou píseň v následujícím článku o videu a sbírce písní TikTok!

Skladby TikTok jsou nyní otevřené, najdete je pouze v samotné aplikaci TikTok, ale také na různých jiných platformách sociálních médií.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud se popularita této nejnovější hudby TikTok stane virální rychleji, protože ji poslouchají i lidé, kteří TikTok nepoužívají.

Pro ty z vás, kteří chtějí vytvářet videoobsah TikTok a stále jsou zmateni, kterou skladbu vybrat, má Jaka sbírku virální píseň TikTok nejnovější zajímavé k vyzkoušení, gangu.

Chcete vědět co? Následující je Nejnovější seznam písní TikTok, které se v roce 2021 znovu stanou virálními. Pojďte, sledujte TikTok výzva s písněmi níže!

1. Nový Nazareth - "Ohromen"

Píseň "ohromený" hostila Nový Nazaret, vokální skupina z Talaud, Sangihe, se stala virální na aplikaci TikTok poté, co byla použita jako slogany pro TNI a Polri.

Řada osobností veřejného života prokázala své schopnosti opětovným zpěvem písně za použití hudebních nástrojů, jako je kytara a ukulele.

Jeden z tvůrců obsahu TikTok, kterýPokrýt píseň "Charmed" je Měsíc spolu s Gustixou. Jejich videa jsou také populární, víte!

2. Fialová - "Láska v srdci"

Píseň "Láska zůstala nevyřčená" propuštěn Nachový v roce 2007 se stala opět populární poté, co ji přednesla jedna z finalistek indonéské speciální sezóny Idol Jemimah.

Jemimah improvizovala píseň „Cinta Dalam Hati“ ve svém vystoupení na pódiu. Jemimahin hlas se stal dokonce slavnou výzvou jako a Výzva Jemimah.

Řada osobností veřejného života také ukázala svou schopnost improvizovat píseň „Cinta Dalam Hati“ od Jemimah. Zkusil jsi?

3. Aya Nakamura - "Copines" (Pota Pota)

Často slyšíte písně s textem "Pota Pota"? Tato píseň má ve skutečnosti název "Copy" a popularizoval francouzský zpěvák, Ája Nakamura.

Píseň „Copines“, která byla vydána na Youtube Aya Nakamura, získala 10. února 2021 celkové publikum 266 milionů zhlédnutí.

Ukázalo se, že tato píseň má význam o někom, kdo chce od své přítelkyně to nejlepší. Po nahrání na TikTok se tato píseň okamžitě stala virální.

4. BTS - "Život jde dál"

Jedna z nejnovějších korejských písní BTS je "Život jde dál". I když byla vydána na konci listopadu 2020, tato píseň je stále hity do teď.

Navíc mnoho lidí dělá výzvy TikTok se zábavným pohupováním za doprovodu této písně, víte! Pokud tvrdíte, že jste TikTokers, musíte to zkusit výzva tento!

5. Octavian Ft. Skeptik - "Papa Chulo"

V poslední době existuje píseň, která je také docela populární jako píseň Pozadí mnoho lidí TikTok videa. Píseň je "Papa Chulo".

Použitím angličtiny a zajímavým aranžmá dokázala tato píseň zaujmout mnoho lidí tak, že se stala virální na různých sociálních sítích.

6. Flo Rida - "Nízký"

"Nízký" je hit amerického rappera, Flo Rida. Píseň byla vydána v roce 2007 na debutovém albu Mail on Sunday od Atlantic Records a Poe Boy.

V roce 2008 byla vybrána píseň „Low“. soundtrack film "Step Up 2: The Streets". Pokud jste viděli film, pravděpodobně tuto píseň znáte.

Přestože byla vydána již dlouhou dobu, nedávno se píseň „Low“ opět stala virální, protože byla použita jako podkladová píseň pro video TikTok s pohybem tanec což je zábava! Zkusil jsi?

7. SS501 - "Making a Lover"

Korejští milovníci dramatu museli slyšet text písně “Sesange sorijilleo miluji těAno, je soundtrack "Chlapci nad květinami / chlapci nad květinami".

Soundtrack Drama s Lee Min Ho a Goo Hye Sun v roce 2009 má název Tvorba milence a přinesl vám SS501. Není divu, že to není cizí, co!

No, ukázalo se, že tato nejoblíbenější korejská píseň je zpět na TikTok, víte! S uvolněným rytmem, tato píseň dělá nálada lepší, když je slyšet.

8. Půvabná Pramudita - "Květiny"

O této písničce jste určitě také slyšeli, že? Nebo jste také sledovali taneční výzvana TikTok?

Ano, nejnovější dangdutová skladba s žargonem „Tarik sis semongko“ se okamžitě stala trendy a poslouchalo ji mnoho lidí v zemi.

Ve skutečnosti tam taneční výzva pro píseň s původním názvem Květ a popularizoval Půvabná Pramudita tento. Je to skvělé na houpání!

9. BLACKPINK ft. Selena Gomez - "Ice Cream"

Vydáno na konci srpna 2020 včera, píseň BLACKPINK titul "Zmrzlina" se okamžitě stal rozhovorem Netizens. Navíc se tato píseň zpívá společně Selena Gomezová.

Tato nejnovější skladba BLACKPINK dokázala obsadit první pozici na různých hudebních platformách. Není divu, že tato píseň okamžitě obletěla sociální sítě.

Jeden z nich je na TikTok. Hnutí sleduje mnoho uživatelů sítí tanec této písně, zejména kvůli hudbě, která zní vesele.

10. Jason Derulo - "Savage Love"

Další virální seznam skladeb TikTok má název "Divoká láska" popularizoval americký zpěvák, Jason Derulo.

V kombinaci s jednoduchými tanečními pohyby a porazit Tato píseň, která je opravdu zábavná pro tanec, tato virální hudba TikTok byla dokonce použita mnoha umělci a celebritami na jejich účtu TikTok, víte.

No, jestli chceš stažení Tuto skladbu TikTok si můžete stáhnout v online hudebních aplikacích, jako je Spotify, gang.

Další nejnovější virové písně TikTok...

11. SZA & Calvin Harris - "The Weekend" (Funk Wav Remix)

Tato píseň TikTok ze západu je verzí písně "Víkend" z SZA (přečíst nůžkový), kterou remixoval slavný DJ Calvin Harris, gang.

Tato nejnovější hudba TikTok se stala virální poté, co se stala materiálem taneční výzva na konci roku 2019 díky jednoduchým a snadno sledovatelným tahům.

Herečka Dian Sastrowardoyo dokonce použila tuto píseň pro svůj debut na TikTok, kde ji doprovázela Zara Adhisty a filmový veterán Slamet Rahardjo.

12. Zico - "Jakákoli píseň"

Po stopách Lil Nas X, člen skupiny K-Pop Blok B, Zico, je příkladem hudebníků, kteří používají TikTok jako cestu k úspěchu, gang.

Aby uvedl na trh svou novou píseň, "Jakákoli píseň"“ začal Zico Jakákoli výzva k písni spolu Hwasa z MAMAMOO sledovalo 4 miliony uživatelů TikTok.

Tato nejnovější píseň TikTok z roku 2020 se stává čím dál virálnější poté, co se líbí jiným hvězdám K-Popu Tiffany z SNSD připojit se k zábavě výzva tady, bando!

13. Divný génius - "Lathi"

Kdo by neznal tento hit TikTok? Tato píseň je geniální směsí tradiční a EDM hudby.

Píseň „Lathi“ se stále více stávala mezinárodním středobodem pozornosti, když se začala používat na TikTok jako jedna z hlavních skladeb obsahu TikTok.

Později budou uživatelé používat makeup a tradiční oblečení, než se změnilo ve zlověstnou postavu plnou silných etnických hodnot. Je to opravdu jako propagace kultury Nusantara, gangu!

14. Natalie Taylor - "Surrender"

Tato nejnovější píseň na TikTok vychází od roku 2015, ale její popularita nedávno znovu vyvrcholila poté, co byla zařazena do obsahu TikTok.

Tato píseň se obvykle používá pro obsah, který je smutný, gang, ať už jde o rozchod nebo tragédii v jeho životě. Písničky se však často používají pro motivační obsah.

Jako služba sociálních médií, která je skutečně centrem pro vyjadřování emocí, tato píseň rozhodně rozvíří vaše emoce do značné míry!

15. Prodej - "Čínský Nový rok"

Pokud chcete vidět akce uživatelů TikTok, zkuste se podívat na nejnovější videa s písněmi TikTok "Čínský Nový rok" z Odbyt, gang.

Následovat výzva V tomto případě budou lidé zpočátku pózovat tiše nebo jakoby se nic nestalo.

Když pak vstoupili do sekce „Vidím tě v kině“, lidé začali tančit a dělat legrační tance. Určitě jste to také použili, že?

16. Doja Cat - "Řekni to"

Zdá se že Doja kočka již velmi dobře rozumím TikTok, protože píseň má název "Řekni to" také se podařilo šířit na TikTok, gang.

Tato nová píseň TikTok je opravdu skvělá jednoduché poslouchání Jaka se tedy také nedivil, když tato píseň explodovala na TikToku.

Naštěstí, taneční výzva tento spoléhá spíše na pohyby rukou, takže ti z vás s průměrnou koordinací by měli být schopni oživit, gangu!

17. Justin Bieber - "Mňam"

Na oslavu jeho návratu k hudbě, Justin Bieber rozhodl se připojit k TikTok se svou novou písní, "Báječný", gang!

Uživatelé TikToku Bieberův příchod vřele přivítali i proto, že se i tato píseň díky tomu stala virální refrén což je velmi chytlavý.

Zdá se, že Bieber, který je také opravdovým hráčem, hodlá jít ve stopách dalších hudebníků, kterým se prostřednictvím této písně podařilo najít úspěch na TikToku.

18. Y2K & bbno$ - "Lalala"

Západní píseň TikTok, která se nedávno také stala virální, je "lalala" což je spolupráce hudebního producenta Y2K a rapper bbno $.

Úvod této písně, který začíná větou "Vážně jsem právě zapomněl tu melodii?" skutečně velmi ikonický a základ inspirace pro uživatele TikTok.

No a na konci roku 2019 se tato píseň stala ještě virálnější díky Lalala Hand Challenge kde jsou uživatelé vyzváni, aby předvedli emotikony ruky, které jsou na obrazovce, gang!

Tato píseň je jedním z hlavních příkladů kreativity uživatelů TikTok, díky kterému jsou tato sociální média tak zajímavá, gangu!

19. Village People - "YMCA" (verze pro party City)

Chcete-li používat nejnovější a nejvirálnější hity TikTok, obvykle přichází s výzvou navíc zoom efekt.

Kdo má tvářZvětšení nejprve prohrál v výzva tento. Mnohým se díky této písni, gangu, podařilo stát se virálními.

20. Medúzový taneční DJ

Původ popularity této jedné písně je trochu vágní, ale píseň Medúzový taneční DJ boom mezi indonéskými uživateli, víte!

Není divu, že mnoho lidí používá tuto skladbu jako jednu z oblíbených skladeb na seznamu skladeb TikTok Indonesia ve svém obsahu TikTok.

A co ty, bando? Máte zájem o použití této písně?

21. Conkarah - "Banán"

Určitě znáte nejoblíbenější hudbu TikTok na tomto! I když vyšla v roce 2019, díky TikTok se tato píseň opět stala virální.

Později v obsahu TikTok budou lidé tančit s brýlemi za doprovodu písně Banana.

Protože jednoduché poslouchání a pohyb je také snadný, mnoho lidí má zájem používat tuto píseň jako svůj kreativní obsah.

22. Melly Goeslow - "Like the Sky" (remix verze)

No, toto je jeden z nejpopulárnějších a virálních titulů indonéských písní TikTok v minulosti. Ve skutečnosti je to nejlepší stará indonéská popová píseň patřící jedné z indonéských div, Melly Goeslow.

Nejen to, díky #FaceZoomChallenge se píseň stala virální tím, že při jejím hraní ukázala roztomilou a rozkošnou tvář Zvětšení.

Není divu, že existuje tolik celebrit a veřejné osobnosti doma i v zahraničí rádi používají tuto píseň ve svém obsahu TikTok.

23. Povrchy - "nejlepší v neděli"

Píseň TikTok, která se stala virální v roce 2020, byla ve skutečnosti vydána od roku 2019. Naštěstí díky TikTok je tato píseň zpět v popularitě a dokonce je na vrcholu seznamu. grafy v mnoha zemích.

Tato píseň kombinuje pohyby a písně, které jsou zděšený a zábava. Obvykle spolu uživatelé vesele tančí.

Pro ty z vás, kteří jsou smutní nebo frustrovaní, je tato hudba TikTok ideální pro vstup seznamy skladeb- tvůj.

24. Veřejné – „Udělej tě moje“

Neříkejte, že jste skuteční TikTokers, pokud jste tuto romantickou píseň TikTok nepoužili jako svůj nejlepší obsahový materiál, gangu!

Obvykle se však tato píseň používá pouze pro romantické okamžiky zaznamenané v záběrech kamery.

Vezměte si například okamžik snoubence, žádosti o ruku, svatby a podobně. Pro ty, kteří jsou svobodní, kteří mohou cítit sladkost okamžiku, vzlyk!

25. Melanie Martinez - "Play Dates"

No, tuhle hudbu TikTok už dlouho vydává Melanie Martinez. Tato píseň je v použití pestřejší a má tendenci být inovativnější.

Řekněme, že někdo používá tuto píseň, aby ukázal svůj každodenní život tělocvična nebo při nakupování.

Jsou i tací, kteří touto písní ukazují harmonii páru. Každopádně zaručeně fakt super, bando!

26. "Hareudang"

Jaka doteď stále nechápe, proč se tato hudba TikTok najednou stala virální a mnoho lidí ji používá.

Koncept je trochu nejasný, na rozdíl od jiných písní, které mají specificky téma lásky nebo smutku.

Mnozí používají tuto píseň pro koncept přátelství, přátelství nebo dokonce soutěže mezi 2 různými skupinami.

27. „Miluji otřesy těla mladé mámy“

Tato píseň se stala virální teprve v roce 2020. Je to proto, že tato píseň obsahuje choreo, které není příliš obtížné a má skvělý rytmus.

Není divu, že mnoho lidíPokrýt video. Ani od obyčejných lidí po umělce a státní úředníky nechtějí zůstat pozadu, bando!

co ty? Napodobili jste zábavné pohyby této písně?

28. Doja Cat - "Boss Bitch"

Vydáno jako jedna z hraných skladeb Film Birds of Prey (2020), tato píseň se ukázala jako zajímavá pro tvůrce TikTok, aby byli kreativní.

Obvykle se tato píseň používá k popisu luxusu a bohatství svých uživatelů.

Kromě toho se tato píseň také používá k předvedení výstředních věcí, které mají uživatelé TikTok, kteří ji používají. Je to vtipné a opravdu zábavné!

29. Katelyn Lapid - "Když mě milovala" (Pokrýt)

No, pokud je tato píseň ve skutečnosti písní od Sarah McLachlan, která byla vydána v roce 2009 jako soundtrack z filmu "Toy Story" (2009).

Tato píseň, která má smutný rytmus a tón, se často používá k popisu smutného obsahu TikTok.

Počínaje příběhem dítěte, kterému se stýská po rodičích, až po příběh o smrti oblíbeného zvířete, tento obsah vám zaručeně vžene slzy do očí, bando!

30. Simple Plan – „Jsem jen dítě“

Když jsme žádali, aby to byla jedna z nejpopulárnějších západních písní, zdá se, že "I'm Just a Kid" od Simple Plan se stala jednou z písní, které jsou často používány jako obsah.

Tato píseň je sama o sobě jedinečná, protože ji TikTokers používají jako nostalgický obsah v dětství.

Později budou pózovat jako jejich fotografie z dětství, pak se obrazovka změní na dotyčnou fotografii. Opravdu vhodné pro doplnění intimity rodiny nebo vrstevníků.

31. Plot Twist – „Vše, co chci na Vánoce, jsi ty“

Jako klasická vánoční píseň, "Všechno, co chci k Vánocům jsi ty" z Mariah Carey vždy se objeví na žebříčcích v období Vánoc.

Na konci roku 2019 se však objevila unikátní verze, která kombinuje píseň s písní "Crank That" od rappera Chlapec Soulja.

Tato hudba TikTok se stala virální díky zápletka unikátní, kde se původní píseň změnila na píseň "Crank" That náhle.

32. DJ Ginting - "Bývalý Silvestr žádá zpět"

Je asi přelom roku, ale vyhodil tě přítel? Uklidnit! Kdo ví, požádá, aby se vrátil hned na Silvestra.

Ano, podobně jako texty písní DJ Ginting titul „Bývalý Silvestr žádá o návrat“ který se stal virálním na TikTok, zde! Slyšel jsi?

No, místo toho, abyste strávili Silvestra sami, není nic špatného na tom, když natočíte video TikTok s touto písní v pozadí. Zaručeno šťastný!

33. Pop Smoke ft. Lil Baby, DaBaby - „For The Night“

Zpěvák Pop Smoke vydala album Shoot for the Stars Aim for the Moon v roce 2020. Album obsahuje 19 skladeb, z toho píseň "Na noc" být jedním z nich.

Tato píseň se zpívá společně Lil Baby a DaBaby. Pop Smoke také nahrál videoklip k písni For the Night prostřednictvím svého kanálu YouTube.

Netrvalo dlouho a tato píseň se stala virální. Protože nějakou dobu po vydání písně mnoho TikTokerů použilo tuto píseň ve svých videích.

34. Dua Lipa - "Nezačínej teď"

Nejen, že je skvělé zpívat, tato nejoblíbenější westernová píseň se také ukázala jako vhodná pro použití jako doprovodný zvuk TikTok videa, víte!

Píseň s názvem "Nezačínej teď" toto samo bylo popularizováno ženskými zpěvačkami Dua Lipa s hudebním aranžmá ve stylu disco.

Kvůli popularitě této písně mezi uživateli TikTok se několik místních i zahraničních umělců dokonce podílelo na výrobě videa.

35. Benee ft. Gus Dapperton - "Supalonely"

Stále nevíte, jaké video použít pro virální píseň TikTok? Pokud je to tak, můžete zkusit použít skladbu s názvem "Supalonely" popularizoval zpěvák Benee ft. Dapperton tady, bando.

Pokud dáváte pozor, pohyb tanec Samotný TikTok této písně se ve skutečnosti příliš neliší od ostatních virálních hudebních sérií TikTok.

Pokud však nehodláte pomocí této písně natočit video a chcete si ji pouze poslechnout, můžete si poslechnout popř stažení skladbu v online hudební aplikaci.

To je ono, seznam Nejvirálnější nová píseň TikTok 2021! Mnoho Jakových známých, kteří se původně o TikTok nezajímali, se nyní také přidávají, víte!

Pro malé vtipy je aplikace TikTok skutečně skvělou volbou, zvláště pokud ji používáte se svými přáteli a kolegy, gangem!

Sledovali jste někdy? výzva s písničkou výše? Nebo máte nějaká další nedávná hudební doporučení TikTok? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri