Out Of Tech

elektřina žeton ceník pln

Jste zmateni nákupem elektrického voucheru, ale neznáte cenu? Nebojte se, zde je nejúplnější a nejnovější ceník elektrických tokenů v roce 2020!

Spotřeba elektřiny musí být jako primární lidská potřeba v této moderní době zahrnuta do plánu výdajů každé domácnosti. Pravidelnou kontrolou účtů za elektřinu můžeme pečlivě řídit výdaje.

Proto tentokrát Jaka recenzuje ceník elektrických žetonů vydané PLN je nejúplnější a nejnovější v roce 2020.

Kromě toho vám Jaka také prozradí, jak vypočítat kWh elektřiny, což vám opravdu pomůže při správě měsíčních výdajů. Pojďte, podívejte se na následující recenzi!

Ceník levných a kompletních elektrických žetonů PLN

Elektřina je jednou z primárních potřeb dnešní společnosti. Není divu, musíte znát různé záludnosti, včetně vědět ID zákazníka PLN. To je velmi důležité, bando, vzhledem k tomu, že toto ID je to, co používáte při nominálních platbách za elektrické tokeny.

Nejen to, informace o ceníku elektrických žetonů za kWh musíte znát. Tímto způsobem pochopíte cenu žetonů elektřiny a kolik elektřiny získáte z ceny, kterou si koupíte.

Aniž byste museli otálet, Jaka to všechno probere v tomto článku. Zůstaňte naladěni, bando!

Kompletní seznam cen tokenů elektřiny PLN

Tady je 6 (šest) jmen poskytuje PLN jako cenu tokenů elektřiny, které si můžete koupit. Samozřejmě si můžete každý měsíc určit podle svých potřeb a využití.

Ale počkej! Nominální hodnota uvedená při nákupu není jen částka, kterou dostanete za elektřinu.

Níže uvedený obrázek alias ilustrace vám může trochu pomoci vysvětlit, že cena, kterou platíme za nákup žetonů elektřiny, se liší od ceny, kterou platíme za žetony elektřiny Hodnota tokenu a Počet kWh elektrických žetonů které dostaneme.

Zdroj fotografií: PLN

Uvedených šest nominálních cen elektřiny bude skutečně produkovat jinou symbolickou hodnotu a množství elektřiny. Pro více podrobností si můžete v tabulce prohlédnout nejnovější a nejúplnější seznam cen elektrických žetonů níže.

Níže uvedená tabulka je (Poznámka: Hodnota tokenu a celková elektřina v tabulce níže vycházejí z DKI Jakarta a okolních oblastí s hodnotou PPJ 3 %)

Cena tokenuHodnota tokenu*Celková elektřina
IDR 20 000,-IDR 17 000,-13,2 kWh
IDR 50 000,-IDR 47 000,-33,1 kWh
IDR 100 000,-IDR 97 000,-66,2 kWh
IDR 250 000,-Rp 244 000,-132,3 kWh
IDR 500 000,-IDR 494 000,-328,9 kWh
IDR 1 000 000,-IDR 994 000,-659,7 kWh

*Hodnota tokenu nezahrnuje srážky administrativních poplatků, které se liší v každém použitém nákupním místě nebo bankomatu.

Vývoj ceníku elektrických tokenů v roce 2020

Od nasazení Covid-19 nebo Corona virus v Indonésii se den ode dne zrychluje a rozšiřuje, je zasažena celá ekonomika komunity a je také tvrdě zasažena.

Vláda proto prostřednictvím Ministerstva energetiky a nerostných zdrojů (ESDM) poskytuje bezplatné tokeny elektřiny přibližně 24 milionům zákazníků 450 VA a 7 milionům zákazníků 900 VA (dotace).

Tento bezplatný tarif za elektřinu mohou využívat také zákazníci s předplacenými nebo paušálními službami. Další informace a jak získat token elektřiny zdarma si můžete přečíst v článku Jaka následující.

Bonus: Jak vypočítat elektrickou kWh

Po znalosti ceníku elektrických žetonů a znalosti získaného množství elektřiny (v kWh) se nemnoho stalo zvědavým a chtěl znát přesné množství elektřiny, které bylo získáno při nákupu elektrotonu s určitou nominální hodnotou.

Zde je návod, jak vypočítat kWh elektřiny pomocí předplacené kalkulačky kWh elektřiny. Zde je návod, jak provést výpočty pomocí kalkulačky elektrických žetonů!

Krok 1: Po otevření Kalkulačky předplacené elektřiny kWh musíte nejprve vybrat Sazba/třída výkonu. Vyberte si takovou, která je elektrickou skupinou ve vaší domácnosti.

Krok 2: Pokud ano, pokračujte výběrem Nominální poukázka na elektřinu které jste si dříve koupili.

Krok - 3: Nakonec zadejte procento daně z pouličního osvětlení (PPJ) která odpovídá oblasti nebo vašemu bydlišti. Poté okamžitě získáte počet kWh elektřiny, který získáte.

Chcete-li zjistit procento PPJ pro oblast, kde žijete, podívejte se do tabulky, kterou Jaka poskytuje níže.

Procento PPJKraj
PPJ 3 %DKI Jakarta


Regency. Záchvat

PPJ 5 %Denpasar


Sukabumi

PPJ 6 %Bandung


Indramayu

PPJ 7 %Medan
PPJ 8 %Surabaya


Yogyakarta

PPJ 9 %Banda Aceh


Karanganyar

PPJ 10 %Gorontalo


Situbondo

To je Jakova recenze aktuální ceník žetonů elektřiny kompletní s tím, jak zjistit hodnotu a kWh, které získáte.

Nyní již nejen víte, jak nakupovat a dobíjet, ale také znáte kompletní informace o sazbách, které platíte, a o tom, co získáte.

Přečtěte si také články o Cena nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.