Software

4 snadné způsoby, jak otevřít blokované stránky

V současné době je mnoho webových stránek blokováno indonéskou vládou. Ale pokud k němu chcete přistupovat, postupujte podle kroků, které poskytuje JalanTikus.

Indonésie je jednou ze zemí s Pravidla internetu nejpřísnější na světě. Existuje mnoho seznamů stránek, které jsou obětí zuřivosti těchto nařízení a jsou nakonec v Indonésii nepřístupné.

Ukazuje se však, že existuje několik způsobů, jak získat přístup k těmto blokovaným stránkám. Chcete vědět jak? tady 4 způsoby, které můžete použít, pokud chcete získat přístup k blokovaným webům.

  • 5 nejlepších výukových webů pro Photoshop 2018
  • Úžasné Nikahsirri.com, těchto 5 stránek, které jsou podobné!
  • 7 bezplatných a nejlepších stránek pro sledování filmů, které nahradí IndoXXI, nejnovější 2021!

Jak otevřít blokované stránky

1. Použijte VPN

VPN nebo zkratka pro Virtual Private Network je připojení mezi jednou sítí a jinou sítí soukromě přes internetovou síť. Síť VPN vám může umožnit přístup k webu, který je blokován z vaší domácí sítě.

Pokud používáte Android, trik je přejít na Nastavení > v části Bezdrátové připojení a síť vyberte Další > VPN. Poté stiskněte ikonu '+' v pravém horním rohu a poté vyplňte pole podle obrázku níže.

Jméno: VPNGrais Typ: Adresa serveru PPTP: us1.vpnbook.com

Výše uvedený příklad používá americký server, ale existuje i několik dalších serverů. Zde je seznam:

  • euro217.vpnbook.com (Evropa)
  • eur 214.vpnbook.com (Evropa)
  • us1.vpnbook.com (USA)
  • us2.vpnbook.com (USA)
  • ca1.vpnbook.com (Kanada)
  • de233.vpnbook.com (Německo)

2. Používání proxy webových stránek

Proxy je server, který vám umožňuje připojit se k vaší síti a odpojit ji. Při použití proxy při procházení kyberprostoru bude vaše IP adresa maskována a datový provoz je čten jako provoz z proxy serveru.

Existuje mnoho typů proxy pro otevírání blokovaných stránek, ale ty nejběžnější a snadno použitelné jsou webový proxy. Existuje mnoho webů, které obsahují seznam proxy, které můžete použít, jeden z nich proxy.org. Po přihlášení na web vyberte jeden z proxy webů dostupných na webu.

Pokud již je, zadejte adresu webu v uvedeném sloupci chcete navštívit a požadovaný web se okamžitě otevře. Ale mějte na paměti, vždy změňte proxy web, který používáte, aby nebyl snadno známý a blokovaný chlapi.

3. Nahraďte URL adresou IP

Blokované webové stránky jsou někdy blokovány pouze podle adresy URL víš. Pomocí IP webu které jsou blokovány, se v některých případech skutečně podařilo otevřít. Jak tedy zjistit IP adresu webové stránky?

Způsob, jak otevřít blokovaný web s IP, je přes Příkazový řádek na vašem počítači, mimochodem do vyhledávacího pole zadejte CMD. Pokud je již otevřen, napište 'ping www.websitename.com' a stiskněte Enter. Pak bude Zobrazí se IP z webu, kopírování a vkládání do vašeho prohlížeče.

4. Změňte proxy síť v prohlížeči

Pro přístup k blokovaným webům můžete také nastavit proxy v prohlížeči Chrome. Je to také velmi snadné, přejděte na Nastavení nebo Nastavení v Chrome a poté přejděte dolů, dokud nenajdete záloha nebo Zobrazit pokročilá nastavení.

C

Pak hledejte Otevřete Nastavení proxy a objeví se nové okno obsahující vlastnosti Internetu. Klikněte Spojenía poté vyberte Nastavení LAN, zaškrtněte možnost 'Použít proxy...' a 'Obejít proxy...'.

Zpět do Chromu, přejděte na freeproxylist.net vyplňte pole Adresa a Port v předchozím okně Nastavení sítě LAN. Pak jednu hledejte proxy, která má dobrou kvalitu, zkopírujte a vložte IP a port do nastavení Windows LAN.

No, to je 4 způsoby, jak otevřít blokované stránky poskytovateli internetu v Indonésii. Mějte na paměti, že i když JalanTikus poskytuje trik, jak se k němu dostat, používejte jej zodpovědně, ano? chlapi!