Aplikace

7 nejlepších klonovacích aplikací pro Android (aktualizace 2020)

Jak duplikovat aplikaci Whatsapp do dvou se ukazuje jako snadné. Zde Jaka recenzuje seznam nejlepších duálních aplikací, které můžete používat na telefonech Android.

Duální aplikace stát se dnes jednou z nejvyhledávanějších aplikací, protože průměrný Indonésan má více než 1 účet na stejném sociálním médiu.

Mnoho uživatelů sociálních sítí ve skutečnosti používá své účty aktivně, až do té míry, že vyhledávají aplikace klon Nejlepší WhatsApp aby bylo možné používat 2 účty WA najednou.

Místo toho, abyste se museli obtěžovat používáním dvou účtů WhatsApp na dvou různých zařízeních, můžete použít nejlepší klonovací aplikace které lze stáhnout a používat na telefonech Android, víte.

No, v tomto článku ApkVenue přezkoumá řadu doporučení pro duální aplikace, které můžete použít. Zvědavý? Pojďte, podívejte se na to níže!

Nejlepší doporučení klonovacích aplikací (Aktualizace 2020)

Ještě nikdy jsi neklonoval žádnou aplikaci, bando? S nejlepší duální aplikací, kterou ApkVenue tentokrát recenzovalo, můžete používat dva různé účty, a to jak pro aplikace, tak pro hry.

Klonování aplikací je ve skutečnosti poměrně komplikovaná práce, ale tohle všechno stát se mnohem více jednoduchý s pomocí aplikace.

Pro ty z vás, kteří mají problém získat nejlepší multiplikátor aplikací, je to perfektní, protože ApkVenue má řada nejlepších klonovacích aplikací které můžete použít.

Proč potřebujete klonovat aplikace s dobrým výkonem?

Více typů chytrý telefon Android dnes, jako Xiaomi a Samsung ve skutečnosti již poskytuje funkce Duální aplikace udělat podobnou metodu.

Bohužel někdy tato výchozí aplikace má omezené a nevyhovující vlastnosti, takže potřebujete další aplikace, které jsou spolehlivější k provádění procesu klonování aplikací.

Od častých frekvencí zpoždění až po skrytá upozornění, někdy můžete tento druh věcí stále cítit, když používáte špatný klon APK.

Jako alternativu připravil Jaka sérii nejlepších klonovacích aplikací, se kterými můžete bez problémů provozovat dva účty na jednom mobilu.

1. MoChat, duální aplikace pro WA

Nejprve tam MoChat což je aplikace pro Android k vytvoření více účtů sociálních médií, včetně Whatsapp, který umí on-line zároveň.

Můžete duplikovat aplikaci a přihlásit se dva účty současně. Můžete také dostávat oznámení z obou účtů, aniž by došlo k zásahu do jednoho z nich.

S velikostí pouhých 9 MB běží MoChat snadno a snadno antilag. Pomocí této klonové aplikace můžete dokonce duplikovat lehké hry.

PodrobnostiMoChat
VývojářMoChat – aplikace klonování
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost9,0 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Aptoide)

Stažení MoChat tady:

Produktivita aplikací MoChatâÂ?ӉÂ?”Klonovací aplikace STÁHNOUT

2. Paralelní prostor

To samé s MoChatem, Paralelní prostor také vám umožňuje spouštět stejné dvě aplikace současně, gang.

Můžete duplikovat účty sociálních médií, jako je Whatsapp, YouTube, dokonce i hry, jako jsou Mobile Legends: Bang Bang nebo Free Fire.

Pomocí této duální aplikace můžete také skrýt tajné aplikace a uzamknout je, pokud nechcete, aby je ostatní viděli.

Pro ty z vás, kteří hledají aplikaci WA klonu, může být tato aplikace alternativní volbou. Ano, i když není zcela jisté, jaká by mohla být nebezpečí Parallel Space APK.

PodrobnostiParalelní prostor
VývojářLBE Tech
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stažení Paralelní prostor tady:

Apps Developer Tools Parallel Space STÁHNOUT

3. DualSpace

Dále je tu DualSpace s velikostí, která je poměrně úsporná na paměť, což je pouze 6,9 ​​MB, takže je pro vás použití velmi snadné.

Přestože je tato klonovaná aplikace malá, umožňuje vám spouštět dvě stejné aplikace současně, přičemž šetří více zdrojů a běží rychleji.

Pokud máte například 1 milion Android mobilů s omezenou RAM, existuje také jeden Dual Space Lite s efektivnější velikostí a vhodný pro zařízení s omezenými specifikacemi, zde.

PodrobnostiDualSpace
VývojářDUALSCPACE
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost6,9 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stažení DualSpace tady:

Apps Utility STÁHNOUT

Další nejlepší klonovací aplikace...

4. PROVEĎTE více účtů

Poté tam UDĚLEJTE více účtů který poskytuje dvojitý prostor, který pojme více účtů nejoblíbenějších aplikací sociálních médií.

DO Multiple Accounts podporuje řadu aplikací sociálních médií, jako je WhatsApp, Facebook, Messenger, LINE a další.

Tato duální aplikace pro Android také podporuje oblíbené hry, jako jsou Mobile Legends, PUBG Mobile a Clash of Clans.

A co víc, DO více účtů má také funkci zamykání aplikací pro ty z vás, kteří chtějí více soukromí u duplicitních aplikací, gangu.

PodrobnostiUDĚLEJTE více účtů
VývojářRiver Stone Tech
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost8 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stažení UDĚLEJTE více účtů tady:

Aplikace STÁHNOUT

5. 2Účty

2 Účty se příliš neliší od jiných duálních aplikací. Jeho funkce je víceméně stejná, jeho velikost je také poměrně malá, což je 9,1 MB.

Jedna z nejlepších klonovacích aplikací bude vhodnější pro duplikování účtů na sociálních sítích, ale bude docela těžká, když ji použijete pro duplikování a hraní her. on-line Android.

2Accounts má navíc přehledná a oddělená upozornění, takže pro vás bude snazší znát upozornění ze dvou různých účtů.

Tato aplikace také podporuje zkratky pro více aplikací můžete změnit ikonu a název, abyste je odlišili od původní aplikace, gangu.

Podrobnosti2 Účty
VývojářTechnologie dokonalosti
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost9,1 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stažení 2 Účty tady:

Technologie Apps Productivity Excellence STÁHNOUT

6. 2Obličej

Název této aplikace vám nemusí být cizí fanoušci komiksů DC, gang! Souhlas, jo?

Pokud je vidět z uživatelské rozhraní která se nabízí, 2Tvář velmi kompatibilní, pokud se používá k duplikování WhatsApp a dalších sociálních médií.

Zde můžete vytvořit dva různé účty a rychle přepínat, protože velikost aplikace je malá, pouze kolem 9,4 MB.

2Face má také další funkce v podobě falešného umístění, které lze použít na klonované aplikaci WhatsApp, a funkci zámku aplikace pro ochranu vašeho soukromí.

Podrobnosti2Tvář
VývojářTechnologie Wang
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost9,4 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stažení 2Tvář tady:

Aplikace STÁHNOUT

7. Paralelní U

Nakonec je tu nejlepší pojmenovaná aplikace pro dva účty pro aplikace a hry Paralelní U. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout a nabídnout uživatelské rozhraní bývají čisté.

S velikostí pouhých 8,8 MB je tato aplikace samozřejmě velmi vhodná pro použití na mobilních telefonech smartphony nižší třídy.

Kromě funkce více účtů je k dispozici aplikace Parallel U nástroje ostatním se líbí Space Boost vyčistit RAM a Ochrana heslem pro uzamčení aplikace pomocí PIN nebo Heslo.

PodrobnostiParalelní U
VývojářParalelní a vícenásobná laboratoř
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost8,3 MB

Stažení Paralelní U tady:

Aplikace STÁHNOUT

Důvod, proč potřebujete nejlepší klonovací aplikaci

Přestože zkušenosti s používáním klonovaných aplikací nejsou dokonalé a podobné originálu, existuje několik důvodů, proč to možná budete muset zkusit.

jaké jsou důvody pro používání duálních aplikací ? Tady Jaka shrnul body níže, bando.

  • Pokud máte pouze jedno zařízení a chcete se na něm přihlásit pomocí více účtů.
  • Jestli chceš přihlásit se do dvou účtů v aplikacích, které tyto funkce neposkytují, například WhatsApp, Line, Telegram a podobně.
  • Pokud chcete oddělit aplikace povídat si na základě priority, například nejprve WhatsApp povídat si rodina a druhý WhatsApp pro povídat si kancelářská práce.
  • Chcete si vytvořit nový herní účet (Šmoula), které budete stavět znovu od začátku.

Jak duplikovat aplikaci WhatsApp v jednom telefonu Android

Jak se Jaka zmínil dříve, jedním z důvodů, proč používáte klonovací aplikaci, je duplikování aplikace WhatsApp na jednom zařízení Android.

Chcete-li to provést, můžete postupovat podle kroků, které Jaka zkontroloval následovně.

  • Krok 1:Stažení a Nainstalujte aplikace Paralelní prostor které můžete získat níže.
Apps Developer Tools Parallel Space STÁHNOUT
  • Krok 2: Otevřete aplikaci Parallel Space a při první aktivaci oprávnění klepnutím Dovolit.
  • Krok 3: Pokud jste připraveni spustit aplikaci, stačí klepnout na tlačítko Start. Poté můžete přidat aplikace výchozí, jako jsou Mobile Legends a klepněte na Přidat do paralelního prostoru.
  • Krok 4: Chcete-li přidat aplikaci WhatsApp, vše, co musíte udělat, je klepnout na nabídku Přidat aplikaci a vyberte WhatsApp. Pokud klepnete Přidat do paralelního prostoru ještě jednou.
  • Krok 5: Nyní je klonovaná aplikace WhatsApp připravena k použití. Stiskněte ikonu a WhatsApp automaticky vypadá jako nový. Zde se stačí zaregistrovat jako obvykle pod jiným číslem, gang.

Kromě WhatsApp můžete také snadno duplikovat další aplikace nebo duplikovat hry, které chcete.

Chcete-li znát úplnou metodu, můžete se podívat na článek níže, gang.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to bylo doporučení na nejlepší duální aplikaci na telefonech Android, kterou můžete používat, bando.

Pokud chcete duplikovat aplikace a provozovat více než jeden účet na zařízení, nezapomeňte vyzkoušet jednu z výše uvedených aplikací, OK!

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se u dalších článků.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Iyana Vhie.