Recenze gadgetů

5 nejlepších levných smartphonů s dual sim a samostatným microsd!

Není to tak dávno, co se telefony se dvěma SIM kartami staly vzácným druhem. I když existují, někteří výrobci dokonce nabízejí neatraktivní modely, obyčejné designy a jako hlavní prodejní argument upřednostňují pouze specifikace.

Není to tak dávno, co se telefony se dvěma SIM kartami staly vzácným druhem. I když existují, někteří výrobci dokonce nabízejí neatraktivní modely, obyčejné designy a jako hlavní prodejní argument upřednostňují pouze specifikace. Dual SIM telefony však mají i své nevýhody.

Jedním z nich je SIM slot, který by měl sloužit jako držák SIM karty, nyní se začíná používat i pro MicroSD. Špatnou zprávou je, že tento slot nedokáže pojmout oba typy karet současně. Jednodušeji řečeno se obvykle nazývá hybridní slot pro SIM kartu. Ale uklidněte se, protože ne všechny mobilní telefony tento druh slotu podporují. Jaka to shrnul 5 chytrý telefon nejlépe levně s dual SIM a samostatnou MicroSD. Tady je recenze!

  • Oficiální! Toto je 5 nejlepších smartphonů roku 2017
  • 5 nejlepších čipových sad smartphonů pro hraní her
  • 10 chytrých telefonů s nejlepšími obrazovkami roku 2017

5 nejlepších levných smartphonů se samostatnou duální SIM a microSD!

1. Sony Xperia Z5 Dual

Xperia Z5 může mít k dokonalosti daleko, ale na tomto telefonu od Sony je stále co milovat. Někteří z nich rádi ten design stylový a zralé, voděodolná konstrukce a atraktivní stereo reproduktory. Pokud se vám líbí tento typ telefonu, ale s nehybridním slotem pro dvě SIM karty, pak je odpovědí Xperia Z5 Dual. Ale pokud máte peníze navíc, možná se můžete soustředit na Xperia Z5 Premium s úžasným 4K displejem.

2. Asus ZenFone 4 Max

Společnost Asus před časem uvedla na trh nejnovější sérii od ZenFone ZenFone 4 Max. Tento telefon byl oznámen v srpnu loňského roku a byl vydán ve 2 verzích, a to v běžné a Pro. S přídomkem, který nese, má verze Pro samozřejmě vyšší specifikace. Zejména na straně výdrž baterie, velikost displeje, dokud rozlišení fotoaparátu. Přes to všechno obě verze ZenFone 4 Max již nepoužívají hybridní SIM slot jako předchozí řada, což je pro nás jistě dobrá zpráva. fanoušků Asus.

3. LG G4

LG G4 je jedním z nich nejlepší telefon v roce 2015. I když je tento telefon tři roky starý, zjevně se na trhu stále dobře prodává. Vše k tomu neodmyslitelně patří specifikacemi, především fotoaparát a také design, který si zaslouží palec nahoru. Kromě toho je rozhodnutí opustit systém hybridních slotů SIM na tomto telefonu považováno za správný krok, protože nenávist uživatelů vůči hybridním SIM byla v té době poměrně velká. S cenou, která je jediná 3 miliony, tento telefon vypadá docela lákavě.

4. Honor 5X

S relativně levnou cenou, tzn 3 milionyHonor 5X nabízí řadu kvalifikovaných specifikací pro telefony ve své třídě. Kromě toho dobře zpracovaný design, dobrá kvalita fotoaparátu a úplnost snímač otisků prstů v něm je hlavní atrakcí tohoto mobilního telefonu 2015. A co víc, implementace nehybridního systému slotů SIM je u mnoha lidí velmi oblíbená fanoušků Huawei. Perfektní? Myslím, že ne, ale alespoň tento telefon splnil očekávání dnešních mobilních uživatelů.

5. Xiaomi Redmi Y1

Jako jeden ze známých výrobců mobilních telefonů Xiaomi také nechce zůstat pozadu ve vydávání vysoce kvalitních telefonů za nízké ceny. Jedním z nich je Redmi Y1, který se prodává z ceny 1 milion. Tento telefon je vybaven osmijádrovým procesorem od Qualcommu a je podporován 3GB RAM. Fotoaparát je zde nejdůležitější částí, hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MP, zatímco přední kamera má rozlišení 16 MP. Kromě toho Xiaomi Redmi Y1 také nepoužívá hybridní SIM slot, takže uživatelé mohou nainstalovat dvě SIM a jednu MicroSD současně. Tento telefon samotný byl vydán v listopadu 2017.

To bylo 5 chytrý telefon nejlépe levně s dual SIM a samostatnou MicroSD. Ceny některých výše uvedených telefonů se liší, některé nad 3 miliony ale v sortimentu jsou i takové 1 milion. Jisté však je, že výše uvedené telefony již nevyužívají hybridní SIM slot jako většina dnešních telefonů.