Software

Těchto 5 zbytečných aplikací pro Android z vás může udělat hlupáka

Jeho uživatelům pomáhají různé aplikace. Ale ukázalo se, že existují aplikace, které nejsou užitečné. Zde je 5 aplikací, které mohou z uživatelů udělat hlouposti.

Různé aplikace vlastně vytvořen, aby pomohl uživatelům dělat různé věci. Kromě toho existují také aplikace vytvořené pro potřeby zábavy, jako je sledování filmů, poslech hudby, hraní různých her.

Z mnoha aplikací, které kolují, se však ukazuje, že není málo aplikací, které se zdají zbytečné a nedůležité, kvůli nimž uživatelé vypadají hloupě. Zde je Jakova recenze Pět zbytečných aplikací, které z vás mohou udělat hlupáky. Cokoliv?

  • Nevíš? Toto je 5 nejhloupějších věcí, které dělají KZL ve hře GTA
  • Čím sofistikovanější technologie, tím hloupější jsou uživatelé! Opravdu?
  • Po tisících letech je tato hloupá otázka konečně zodpovězena

Těchto 5 zbytečných aplikací pro Android z vás může udělat hlupáka

1. iBeer

Aplikace, která uživatelům umožňuje pít pivo ze svého smartphonu. Počkej chvíli! Pivo, které pijete, je pouze virtuální nebo ne skutečné. aplikace iBeer Proměňte svůj smartphone ve sklenici piva. Uživatel poté nakloní smartphone a strčí ústa do pohybu při pití.

Pivo ve skle pomalu dojde a okamžitě se ozve říhání jako někdo po vypití piva. Nevím, k čemu to bylo vyrobeno, mnozí si myslí, že tato aplikace byla vytvořena jen pro plnění tužeb nezletilý cítit pocit pití piva.

2. Virtuální kouření cigaret

Příliš se neliší od výše uvedené aplikace, tentokrát se objekt změnil z piva na cigareta. Implementace je víceméně stejná, a to zapálením cigarety a jejím vykouřením přiložením úst na konec smartphonu.

Cigareta pak bude vypadat, jako by byla vykouřena jako skutečná cigareta. Není také jasné, k čemu byla tato aplikace vytvořena. Existuje však silné podezření, že pro tento typ aplikace byl vytvořen pomoci aktivním kuřákům přestat kouřit.

3. S.M.T.H.

S.M.T.H. samo o sobě není zkratkou slova „něco“, ale „Pošlete mě do nebe". Název by mohl být vhodný, pokud vidíte, jak používat tuto jednu aplikaci. Ano, uživatelé mohou jednoduše hodit svůj smartphone co nejvýše do nebe."

Tato aplikace pak zaznamená kolik výška které chytré telefony úspěšně dosáhly. Ve skutečnosti bude naše skóre srovnáno s ostatními uživateli v žebříčku vysoké skóre. Tato aplikace je na první pohled užitečná, protože je v ní prvek konkurence, ale když se smartphone hodí, spadne?

4. Big Bang Whip

Tato aplikace je inspirována filmem Indiana Jones což je docela legendární. Typický bič, který Dr. Jones pak vytvořil svou virtuální verzi v aplikaci nazvané Big Bang Whip.

Použití této aplikace je velmi snadné. Jednoduše pohybem smartphonu s pohybovat se jako bič, pak se z reproduktoru smartphonu ozve šlehání. Úžasné, že?

5. Klávesnice Hodor

Seriál Hra o trůny který je v současné době populární také láká tvůrce k vytvoření mnoha unikátních aplikací souvisejících se sérií. Jednou z nich je aplikace Hodor Keyboard, která je jistě inspirována jednou z postav Game of Thrones, kterou hraje Kristian Nairn.

Na rozdíl od jiných klávesnicových aplikací však lze klávesnici Hodor použít pouze k zadání slova "HodorJe to samozřejmě proto, že v seriálu může Hodorova postava říct pouze slovo. Proč tedy byla klávesnice vyrobena?

To je Pět zbytečných aplikací, které z vás mohou udělat hloupé uživatele. I tak může být tato aplikace vlastně užitečná pro ty z vás, kteří chtějí strávit svůj volný čas super vytíženě. Ale nebuďte hloupí, protože je příliš cool používat aplikaci.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.