android (software)

není třeba kupovat kvóty! těchto 5 bezplatných internetových aplikací bez rootu

No, tentokrát ApkVenue poskytne seznam 5 bezplatných internetových aplikací, které si musíte stáhnout. Zvědavý, že? Pojďte, jen se podívejte, tady jsou některé z nich.

Jak se technologie vyvíjí, přístup k internetu je nyní nejdůležitější věcí v našich chytrých telefonech, aby nám neunikly informace. K přístupu na internet však samozřejmě potřebujete kvótu, kterou si můžete zakoupit na přepážce nejblíže vašemu domu.

Pokud však nemáte peníze nebo jste líní si jej pořídit, můžete využít bezplatné internetové aplikace, které jsou běžně dostupné na Google Play Store. Není špatné, že vaše peníze mohou být použity k navýšení vašeho kapesného.

No, tentokrát ApkVenue poskytne seznam 5 bezplatných internetových aplikací, které si musíte stáhnout. Zvědavý, že? Pojďte, jen se podívejte, tady jsou některé z nich.

  • 7 nejhorších pokračování her v historii videoher
  • 7 nejpodivnějších reklam, které se objevily ve videohrách
  • 6 nejstrašnějších závad, které se staly ve videohrách
  • 7 nejabsurdnějších zbraní všech dob ve videohře

5 bezplatných internetových aplikací, které si MUSÍTE stáhnout

1. Super VPN

11

Tuto aplikaci si můžete stáhnout na Google Play Store, která má poměrně malou velikost, která je pouze 5,4 MB. Výhodou této aplikace je, že má neomezenou kvótu a dokáže ochránit vaše soukromí při jejím používání. Navíc s touto aplikací budete moci také otevírat stránky, které jsou blokovány vládou, víte.

2. Anonytun

Anonytun je aplikace VPN, kterou můžete použít k připojení k internetu zdarma, zejména pro uživatele Telkomsel. Pomocí této aplikace můžete změnit svou kvótu na neomezenou. Proto potřebujete pouze hostitelskou chybu od aktivního operátora Telkomsel a poté tuto aplikaci používat.

3. VPN VPN

Tato aplikace je bezplatná internetová aplikace, která vám každý den poskytne kvótu 100 MB. Navzdory omezení kvóty je rychlost této aplikace velmi vysoká, takže při procházení internetu nenajdete zpoždění ani pomalost. Velikost je také velmi malá, pouze 3 MB.

4. Tiger VPN

Tato aplikace má tu výhodu, že ji lze používat na chytrých telefonech, které nejsou rootované, a má jednoduché uživatelské rozhraní, takže ji mohou snadno používat i začátečníky. Velmi malá je i velikost této aplikace, která má pouze 5,3 MB a nyní si ji stáhlo 1 milion uživatelů.

5. Yuuki VPN

Tato aplikace je bezplatná internetová aplikace, která nemá kvótu pro její používání. Budete tedy volně surfovat po internetu, aniž byste museli vyčerpávat kvótu. Vše, co musíte udělat, je najít chybu vaší karty, abyste ji mohli používat jako bezplatný internet. Pokud máte potíže, můžete na internetu vyhledat mnoho lidí, kteří sdílejí chyby karet.

No, to je 5 bezplatných internetových aplikací, které si musíte stáhnout. Co říkáte na to, zkusili jste to? Pokud máte a funguje to, nezapomeňte tento článek sdílet se všemi svými blízkými přáteli, chlapi, ať si také mohou užívat internet zdarma. Doufám, že je to užitečné.