Tech Hack

5 způsobů, jak skrýt aplikace na telefonech Android všech typů

Jak skrýt aplikace lze provést bez root. Podívejte se na následující sbírku způsobů, jak skrýt aplikace na telefonech Android všech typů!

Jak skrýt aplikace na HP lze provést pomocí několika jednoduchých triků. Tato metoda je velmi vyhledávaná, protože mohou existovat aplikace, které jsou soukromé.

V současné době existuje kromě obrázků nebo video souborů také několik aplikace na telefonech Android, které jsou soukromé aby to ostatní neviděli!

Kromě toho, jak skrýt soubory na mobilním telefonu Android, se ukazuje, že existuje také metoda nebo metoda skrýt aplikace, kterou můžete sledovat, gang.

Zvědavý? V tomto článku ApkVenue poskytne recenze, tipy a informace jak skrýt aplikace v telefonu Android což je zaručeně snadné a bez rootu.

Sbírka Jak skrýt aplikace na telefonech Android, zaručený 100% úspěch!

Když už mluvíme o Androidu, ten samozřejmě nebude oddělen od bezpečnosti a soukromí svých uživatelů. Včetně těch z vás, kteří mohou používat aplikace pro Android pro dospělé, které jsou samozřejmě osobní.

Ve skutečnosti můžete použít pouze aplikaci zámku aplikace pro Android. Ale samozřejmě to bude stále zobrazovat ikonu aplikace na zásuvka aplikace, gang.

Aby se aplikace opravdu „ztratila“, můžete skupinu sledovat jak skrýt aplikace pro Android který Jaka shrnul následovně.

Jak skrýt výchozí aplikace na všech Android

Možná vám vadí výchozí aplikace resp bloatware který se zobrazí při prvním nákupu nového telefonu Android.

Není třeba dělat odinstalovat, můžete zkusit, jak skrýt aplikace na Androidu bez dalších aplikací, víte. Pro případ, že bys to čas od času potřeboval, bando.

Chcete-li skrýt výchozí aplikaci na mobilním telefonu, můžete níže sledovat, jak skrýt OPPO, vivo a další značky mobilních telefonů Android!

1. Otevřete Obchod Google Play

 • Nejprve přejděte do aplikace Google Playa potom klepněte na ikona hamburger v levé horní části obrazovky. Zde stačí přejet dolů a poté vybrat možnost Nápověda a zpětná vazba.

2. Přejděte do nabídky Správa aplikací pro Android

 • Poté budete přesměrováni na speciální stránku. Zde pouze vyberete možnost Klepnutím přejděte do Nastavení aplikace budete přesměrováni na stránku správy aplikací pro Android následovně.
 • Vyberte výchozí aplikaci, kterou chcete skrýt, například Jaka aplikaci skryje Google Duo, gang.

3. Vyberte možnost Zakázat

 • Na stránce s informacemi o aplikaci Google Duo stačí klepnout na tlačítko Zakázat. Pokud se zobrazí varovné pole takto, stačí vybrat OK.
 • Mějte na paměti, že metoda skrytí aplikací pomocí možnosti Zakázat odstraní všechny verze aktualizace ty někdy stažení.

4. Obnovte skryté aplikace

 • Chcete-li obnovit aplikaci touto metodou, stačí postupovat podle kroků od začátku a vybrat Umožnit.
 • Poté se aplikace znovu objeví na zásuvka aplikace, ale musíte stáhnout aktualizace nejprve, abyste jej mohli znovu použít.

Jak skrýt aplikace na telefonech Xiaomi

Mezitím si uživatelé Xiaomi HP mohou užít také vestavěnou funkci pro skrytí aplikací obsažených v rozhraní MIUI.

Přístup a nastavení je také docela snadné, stačí jen sledovat jak skrýt aplikace na Xiaomi jako jsou následující.

1. Přejděte do Nastavení a vyberte Zámek aplikace

 • Otevřít nabídku Nastavení na svém mobilním telefonu Xiaomi a poté přejeďte prstem dolů, dokud nenajdete možnost Zámek aplikace jako následující, gang.

2. Povolte zámek aplikací v MIUI

 • Tato funkce App Lock v MIUI umožňuje zamknout nebo skrýt až 12 aplikací, víš. Pokud ji aktivujete poprvé, stačí klepnout Zapnout.
 • Poté stačí nastavit vzor, ​​který funguje jako zámek, a poté klepnutím přidat účet Mi, který používáte na svém mobilu Xiaomi Přidat.

3. Skryjte aplikace na telefonech Xiaomi

 • Pak už si jen vyberete tabSkryté aplikace která je nahoře, před kterou se aplikace skryje zásuvka aplikace MIUI. Aktivujte posunutím toggle v aplikaci, kterou chcete skrýt.
 • Jak skrýt aplikace Xiaomi je dokončeno. Velmi snadné, že?

4. Zobrazit skryté aplikace na Xiaomi

 • Chcete-li získat přístup k aplikacím, které jste skryli na svém mobilním telefonu Xiaomi, klikněte na zásuvka aplikace prostě uděláš gesto jako děláš přiblížit na obrázku.
 • Dále budete požádáni o zadání vzoru, který byl vytvořen dříve, abyste měli přístup ke skryté aplikaci.
 • Chcete-li aplikaci znovu zobrazit, postupujte podle pokynů k použití Zámek aplikace jako výše a zakázat toggle aplikace zapnutá tabSkryté aplikace, gang.

Jak skrýt aplikace na telefonech Samsung

Nejnovější řada mobilních telefonů Samsung, které nyní spoléhají na rozhraní One UI, má také vestavěnou funkci pro skrytí aplikací bez nutnosti nástroje přidání.

Navíc, jak skrýt aplikace bez aplikace na Samsungu, může skrýt všechny aplikace, včetně výchozích aplikací pro Android, jako je Kalkulačka až Kalendář.

Na jak skrýt aplikace na Samsung, můžete okamžitě postupovat podle kroků, které Jaka popisuje následovně.

1. Přejděte na Nastavení domovské obrazovky

 • Jedna ze skrytých funkcí tohoto mobilního telefonu Samsung, kterou můžete aktivovat v nastavení Domovská obrazovka na OneUI.
 • Trik, špetka na displeji hlavní obrazovky. Pak už jen vyberete možnost Nastavení domovské obrazovky který je na dně.

2. Vyberte možnost Skrýt aplikace

 • Ke skrytí dalších aplikací v One UI, gangu, nepotřebujete žádnou aplikaci. Zde stačí přejet prstem dolů po obrazovce a vybrat možnost Skrýt aplikace.

3. Vyberte aplikaci, kterou chcete skrýt

 • Nakonec uvidíte všechny ikony aplikací nainstalované na vašem mobilním telefonu Samsung. Označte aplikace, které chcete skrýt, a vyberte Hotovo Pokud již je.

4. Skrytí aplikací na Samsung Works!

 • Tímto způsobem bude aplikace skryta ze zobrazení na mobilním telefonu Samsung, který používáte.
 • Chcete-li jej znovu zobrazit, stačí znovu provést výše uvedené kroky. Zrušte zaškrtnutí možností Skrýt aplikace a vyberte Hotovo. Velmi snadné, že?

Jak skrýt aplikace pomocí Microsoft Launcher

Pokud váš telefon Android nemá vestavěnou funkci pro skrytí aplikací, můžete to udělat také pomocí aplikace Android Launcher.

Jeden, který Jaka používá, je Microsoft Launcher kteří mají dobrý výkon a dobrá hodnocení na Google Play, gang.

Jak potom skryjete aplikace na vivo, Huawei nebo jiných značkách Android, které nemají výchozí funkci skrytí aplikací? Podívejte se na následující vysvětlení, pojďte!

1. Stažení Nejnovější aplikace Microsoft Launcher

 • Za prvé, musíte stažení aplikace Microsoft Launcher které můžete získat prostřednictvím odkazu níže.
 • Pokud jste již provedli instalaci spouštěč jako obvykle, dokud se nezmění rozhraní vašeho mobilního telefonu Android, gang.
Aplikace Nástroje STÁHNOUT Microsoft

2. Otevřete Zásuvka aplikace Microsoft Launcher

 • Z pohledu Domovská obrazovka, stačí klepnout na ikonu zásuvka aplikace v dolní části zobrazíte seznam aplikací nainstalovaných v telefonu Android.

3. Otevřete možnost Skryté aplikace v aplikaci Microsoft Launcher

 • Poté klepněte na tři tečky ikona ten nahoře zásuvka aplikacea poté vyberte možnost Skryté aplikace skrýt aplikace v Microsoft Launcher.
 • V okně Skryté aplikace stačí klepnout na tlačítko Skrýt aplikace zobrazeno na obrazovce, gang.

4. Vyberte aplikaci, kterou chcete skrýt

 • Objeví se vyskakovat jaké aplikace můžete skrýt v Microsoft Launcheru. Vyberte ji, dokud se značka zaškrtnutí nezbarví modře, a klepněte Potvrdit po dokončení.
 • Jak skrýt aplikace v Microsoft Launcher fungovalo. Nyní nenajdete skryté aplikace zásuvka aplikace.
 • Chcete-li aplikaci znovu zobrazit, postupujte podle předchozích kroků a poté klepněte na Odkrýt, gang.

Jak skrýt aplikace pomocí Nova Launcher

Nakonec existuje způsob, jak skrýt aplikace v systému Android pomocí Nova Launcher to by se dalo vidět anti-mainstream, gang.

Protože můžeš změnit název a ikonu aplikace používá, včetně možnosti změnit ikonu Instagramu, která se před časem stala virální.

No, abyste neměli podezření, že jen změníte ikonu a název aplikace na aplikaci nebo hru, kterou vaše přítelkyně s největší pravděpodobností neotevře. Zvědavý jak?

1. Stažení Nejnovější aplikace Nova Launcher

 • Stejně jako předtím, musíte stažení aplikace Nova Launcher nejnovější přes odkaz níže a nainstalujte spouštěč na vašem telefonu Android.
Softwarové aplikace TeslaCoil prohlížeče STAŽTE SI

2. Otevřete zobrazení aplikací v Nova Launcheru

 • Ze stránky Domovská obrazovka, stačí přejet po obrazovce nahoru a otevře se zobrazení všech aplikací a her nainstalovaných v telefonu Android.

3. Vyberte možnost Upravit aplikaci

 • Vyberte aplikaci, kterou chcete skrýt, klepnutím a podržením ikony aplikace. Objeví se vyskakovat který obsahuje několik možností, kde si stačí vybrat Upravit.
 • Jak je vidět, zde si můžete přizpůsobit ikonu a název aplikace, víte!

4. Změňte ikonu aplikace

 • Klepněte na obrázek ikony, který chcete změnit, a poté vyberte Galerie aplikací vyberte ikonu aplikace, kterou jste dříve stáhli.

5. Změňte název aplikace

 • Nakonec stačí změnit název aplikace Štítky aplikací a klepněte na Hotovo po dokončení.
 • Nyní se změnil vzhled ikony a název aplikace, díky čemuž ostatní klamou do skutečné aplikace, kterou skryjete.

No, to je něco jak skrýt aplikace na telefonech Android všech značek a typů, které lze snadno provést bez nutnosti přístupu vykořenit vůbec!

Chcete-li zvýšit úroveň zabezpečení, můžete si také nainstalovat aplikaci pro zámek aplikací pro Android, aby do ní ostatní lidé nemohli proniknout, gangu.

Máte další skvělé řešení, jak zabránit jiným lidem v otevírání vašich soukromých aplikací? Pojďte, napište svůj názor do komentáře níže. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z StreetRat.