Tech Hack

Stáhněte si hru guardian no root

Víte, jak používat game guardian no root? Tentokrát ApkVenue pojednává o tom, jak používat Game Guardian bez root, a to pro vás rozhodně není nic složitého.

Už víte, jak používat game guardian pro hry na vašem telefonu Android?

Pro ty z vás, kteří chtějí jen pro zábavu, existuje víš jak herní hack Android používá aplikaci s názvem Game Guardian. Tato aplikace vám zaručeně usnadní získání nejvyššího skóre ve hře.

V tomto článku bude ApkVenue sdílet, jak stáhnout a používat Hra Guardian No Root podvádět na svých oblíbených hrách pro Android.

Jaké jsou kroky? Přečtěte si více níže, bando!

Hra Guardian No Root Nejnovější verze 2020

Game Guardian je cheatová aplikace, kterou můžete použít na telefonech Android. I když je to nelegální, ve skutečnosti tuto aplikaci používá mnoho hráčů, víte.

Game Guardian v podstatě funguje tak, že** mění vnitřní strukturu** hry změnit hodnotu podle přání uživatele.

Například hodnota HP (krev) ve vaší hře je 100 bodů. Pomocí Game Guardian ji můžete změnit na 999 nebo jakoukoli jinou hodnotu, kterou chcete.

Kromě změny hodnoty HP můžete také změnit hodnotu nebo počet položek ve vašem herním inventáři. Můžete také změnit množství zlata nebo peněz ve hře, které máte.

Nechybí ani funkce pro urychlení herního procesu. Předpokládejme, že budete muset chvíli počkat, než upgradujete radnici v CoC. S Game Guardian můžete proces dokončit okamžitě.

Game Guardian je ve skutečnosti navržena pro rootované telefony s Androidem. Ukázalo se však, že na používání Game Guardian bez kořene existuje trik, gang.

Jak používat Game Guardian No Root

Vyzbrojeni aplikací Game Guardian tato verze, můžete herní hack Android bez nutnosti otevírat root přístup chytrý telefon Android máš.

Stále však existují lidé, kteří jsou zmatení, jak jej používat víš! Tentokrát ApkVenue poskytne kompletní recenzi, od instalace až po použití Game Guardian na Androidu chytrý telefon Tady jsi.

Ve skutečnosti můžete také podvádět Higgs Domino Game Guardian. K dispozici je také cheat Game Guardian FF

Poznámky:


ApkVenue nenese žádné riziko z používání této aplikace pro podvádění a hackování her pro Android. Udělejte to s vlastním rizikem~

Krok 1 – Stáhněte si hru Guardian & Parallel Space

 • Především, stažení a proveďte instalaci v aplikaci Game Guardian nejnovější a Paralelní prostor která již podporuje Game Guardian.

 • Stáhnout si jej můžete na odkazu níže:

Nástroje pro vývojáře aplikací Game Guardian STÁHNOUT Apps Developer Tools Parallel Space STÁHNOUT

Krok 2 – Nainstalujte HW/SW Game Guardian

 • Pokud máte, najdete zde dvě HW a SW aplikace Game Guardian spolu s Parallel Space.

 • Klepněte jednu z aplikací Game Guardian a znovu se nainstaluje. Počkejte, dokud proces neproběhne na 100 %.

Krok 3 – Udělte oprávnění k přístupu

 • Poté, až bude aplikace Game Guardian s náhodným názvem připravena k instalaci, nezapomeňte aktivovat povolení k instalaci neznámých aplikací, jak je uvedeno níže.

 • Zpět s tlačítky Zpět a klepnoutNainstalujte pro spuštění instalace.

Krok 4 - Odinstalujte část

 • Protože krok instalace přidá až 4 nové aplikace Game Guardian, musíte si je stáhnoutodinstalovat zbytek s kroky jako je tento.

Krok 5 - Výběr režimu No Root

 • Stačí si vybrat pracovní režim 'bez kořenů' nebo pokud používáte angličtinu tak game guardian no root používat Game Guardian bez root.

 • Později se objeví upozornění na použití aplikací virtuálního prostoru, jako je Parallel Space. V tomto okamžiku byly instalační kroky Game Guardian dokončeny.

Krok 6 – Přístup k paralelnímu prostoru

 • Dříve otevřete aplikaci Parallel Space, která podporuje Game Guardian.

 • Pak nezapomeňte přidat aplikaci Game Guardian spolu s hrou, kterou chcete cheaty, Používám Mobilní legendy jako příklad.

Krok 7 – Otevřete Game Guardian

 • Po dokončení to bude vypadat takto. Aplikaci Game Guardian otevřete pouze prostřednictvím Parallel Space a pokud je později k dispozici displej vyskakovat pak zůstaň klepnoutOK prostě.

Krok 8 – Povolte plovoucí ikonu

 • Poté se zobrazí stránka Game Guardian spolu s nainstalovanou verzí. Chcete-li začít plodit plovoucí ikona, stačí stisknout tlačítko Start/Start.

Krok 9 – Začněte hrát hru

 • Stejně jako Game Guardian můžete pouze otevřít hry který byl přidán do paralelního prostoru.

 • Jak jaka řekl dříve, riziko použití této cheatové aplikace je na vaši vlastní odpovědnost, gangu, pokud je detekován herním serverem, váš účet může být deaktivován.

 • Pokud jste připraveni na rizika, stačí otevřít hru, kterou chcete, prostřednictvím aplikace pro paralelní vesmír.

Krok 10 - Zadejte skript

 • Abyste ji mohli začít používat, prostě musíte klepnoutplovoucí ikona Game Guardian a tady prostě musíte udělat vstupní skript které jste si stáhli do vnitřní paměti.
 • Zadejte hodnotu, kterou chcete nahradit, například zlato, diamanty a položky, které mají jiné nominální hodnoty vykonatskript-jeho.

Odstraňování problémů: Proč plovoucí ikona Game Guardian často mizí?

Li plovoucí ikona Game Guardian zmizel, stačí otevřít Nedávné aplikace a vrátit se do aplikace. Stiskněte Start pro aktivaci a návrat do hry pokračovat. Velmi snadné, že?

Tento problém je skutečně způsoben plnou pamětí RAM kvůli spuštění tří aplikací najednou, Game Guardian, Parallel Space a Mobile Legends chlapi.

Proto se před použitím Game Guardian bez root doporučuje vyčistit Android RAM.

Rizika používání hry Guardian No Root

Možná vás začínají zajímat různé cheaty, které nabízí Game Guardian. Podváděním ve hře však získáte negativní dopad.

Jedním z rizik používání cheatů je, že váš mobilní telefon může dostal virózu. Musíte vědět, že vývojáři podvádějících aplikací často vkládají do aplikací viry nebo malware.

Jedním ze způsobů, jak se vyhnout virům, je nestahovat cheaty vůbec a používat na telefonu Android důvěryhodný antivirus.

Pokud nebudete používat cheaty, budete také osvobozeni od zákazu nebo blokování hry. Těm z vás, kteří jsou přistiženi při používání cheatů ve hře, také hrozí, že budou nahlášeni ostatními hráči.

Často to připomínají i vývojáři mobilních her neexistuje žádná tolerance pro hráče přistižené při podvádění. Váš účet může být trvale zablokován, gangu.

Hraní pomocí cheatů také škodí hráčům a hře samotné. Hra nebude zábavná, pokud v ní bude mnoho podvodníků.

Pokud máte rádi jednu hru, nebylo by zábavnější hrát fér a užívat si výzvy hry?

To jsou kroky od instalace k tomu, jak používat Game Guardian bez root chytrý telefon váš android. Jak jste zatím cvičili?

Bohužel z experimentů, které ApkVenue provedla, většina her pro Android chránila své aplikace před Game Guardian, což je činí nepřístupnými.cheaty.

Můžete se také podívat na další návody na používání této aplikace, které jsou dostupné na internetu víš. Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o cheaty nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.