Software

5 nejlepších aplikací pro posílení ram pro všechny typy Androidu

Máte problém s malou kapacitou RAM? Uklidněte se, chlapi. Zde jsou nejlepší aplikace pro zvýšení RAM pro všechny typy telefonů Android. Zaručená větší úleva!

RAM Smartphony jsou jednou z důležitých věcí, které uživatele znepokojují. Kapacita RAM je velmi ovlivnit výkon smartphonu.

Čím více paměti RAM je ve smartphonu vestavěno, tím lepší bude jeho výkon.

Uživatelé chytrých telefonů si často stěžují na pomalý výkon zařízení a provádění činností multitasking nebo hrát hry být ne hladké.

To je způsobeno nedostatečnou kapacitou RAM nebo RAM není schopna pojmout množství aplikací, takže se kapacita zaplní.

Pokud se často setkáváte s problémy, jako je ten výše, ApkVenue má řešení, jak zvýšit RAM vašeho smartphonu prostřednictvím Následujících 5 aplikací. Jaké jsou aplikace? Pojďte, podívejte se na recenze!

5 nejlepších aplikací RAM Booster pro Android

1. < 2 GB RAM Booster (nejrychlejší)

Tato aplikace je velmi užitečná pro ty z vás, kteří používají malý smartphone s RAM, ale chtějí hrát hry, které jsou klasifikovány jako těžké. < 2 GB RAM Booster (nejrychlejší) dokáže zefektivnit výkon Androidu jediným klepnutím, aniž by bylo nutné provádět více vrstev složitých procesů.

Tuto aplikaci můžete použít i na chytrém telefonu, který není nainstalován.vykořenit. S touto aplikací, kapacita RAM vašeho smartphonu zdá se, že se zvyšuje protože výkon smartphonu je plynulý a bezpečný i pro hraní těžkých her.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde:

Aplikace Utility Vivek Warde STÁHNOUT

2. Správce paměti RAM

Správce RAM je aplikace pro optimalizaci a zvýšení paměti smartphonu. Tuto aplikaci můžete použít k vytvoření paměti více zdarma takže kapacita RAM se prakticky zvýší.

RAM Manager může také snížit zpoždění a zvýšit rychlost, aby byly multitaskingové aktivity a hraní her plynulejší.

Kromě toho je v této aplikaci několik funkcí, které můžete použít ke zjištění informací o paměti ve smartphonu.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde:

Apps Utility The Smart Projects KE STAŽENÍ

3. Smart Booster Pro

Smart Booster Pro pomůže vyřešit problém s malou RAM smartphonu. Tato aplikace provede čištění mezipaměti a SD karta rychle a optimalizujte své zařízení přepnutím do režimu spánku a deaktivací aplikací, které již nepoužíváte.

Smart Booster Pro také nabízí posílení RAM jednoduchým způsobem, jak zvýšit kapacitu paměti RAM.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde:

Aplikace Nástroje AntTek Mobile STAŽENÍ

4. RAM Booster eXtreme

Tato aplikace nejen zvyšuje rychlost, ale také ovládat RAM na vašem smartphonu.

RAM Booster eXtreme provádí čištění jediným kliknutím a řídí využití paměti RAM, takže kapacita paměti RAM se zdá narůstat díky výkonu smartphonu, který je stále plynulejší a zdaleka se nezpožďuje.

Můžete také zvolte úroveň zesílení od normálních, silných až po extrémní. Není třeba se obávat, protože tato aplikace je bezpečná a nebude zasahovat do aplikace na smartphonu.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde:

Apps Utilities 8JAPPS STÁHNOUT

5. RAM Expander

RAM Expander můžete jej použít jako alternativu ke zvýšení paměti RAM smartphonu v tom smyslu, že kapacita RAM je širší a není plná. Tato aplikace bude velmi užitečná pro smartphony, které nemohou pojmout příliš mnoho aplikací.

RAM Expander je také schopen vytvářet odkládací soubory pro virtuální počítače až kapacita 4GB. Tím se RAM stane prázdnější i když je plný mnoha aplikací a umožňuje plynulejší multitasking a hraní těžkých her.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde:

Nástroje Apps Vývojář HighApps STÁHNOUT

To je 5 nejlepších aplikací pro zvýšení RAM pro Android. Pro ty z vás, kteří mají chytré telefony s malou RAM, nainstalovali jste si některou z výše uvedených aplikací? Podíl váš názor v kolonce komentářů ano!