anime

10 nejlepších živých akčních anime, které můžete sledovat na vaší dovolené!

Úspěch anime z něj často dělá živou akční verzi. Tentokrát ApkVenue dá doporučení na nejlepší živé akční anime pro gang

Není to tak dávno, co se v kinech promítal film Alita: Bojový úhel který je ve skutečnosti založen na stejnojmenném anime. Reakce komunity se různí, někteří to chválí, někteří nenávidí.

Kromě Ality ve skutečnosti existuje mnoho gangů filmů natočených podle anime adaptací. Některé jsou považovány za selhání jako např dračí koule, ale některé jsou považovány za úspěšné.

Jaka vám dá doporučení 10 živých akčních anime Nejlepší ze všech, které musíte sledovat, zvláště pokud se cítíte jako lasička!

Nejlepší živé akční anime právě teď

V tomto seznamu dá ApkVenue doporučení pro anime adaptaci gangu! Pokud má tedy jeden film několik filmových názvů, Jaka z toho udělá jeden bod, nikoli oddělený pro každý film.

Jste připraveni vidět seznam, který Jaka vytvořil? Pojďme se jen společně podívat, v čem byly ty nejlepší anime verze úspěšné žívá akce-jeho!

1. Rurouni Kenshin (část 1-3)

Ten na prvním místě je pozvednutý z legendárního anime Rurouni Kenshin aka Samurai X. Film žívá akceSamotný film je rozdělen do tří filmů, které oba získávají kladné ohlasy.

Tento film je samozřejmě zaměřen na a battosai jmenoval Himura Kenshin hraje Takeru Satoh. Ve svém prvním filmu bojoval proti Udo Jin-e kdo pracuje pro Takeda Kanryu.

Ve druhém a třetím filmu se Kenshin utká s jedním ze svých nejznámějších nepřátel, Makoto Shishio. V poslední bitvě, která se odehrála na Shisiově lodi, Kenshinovi pomáhali Saito, Aoshi a Sano.

Bitvy, ke kterým dochází mezi postavami, skutečně popisují vzrušení z anime, takže není špatné, pokud je tento film považován za špatný žívá akce nejúspěšnější.

InformaceRurouni Kenshin
Rurouni Kenshin Část I: Původ


7.6 (17.776)


Akční, Drama, Historie

Rurouni Kenshin Část II: Kyoto Inferno


7.7 (10.452)


Akční, Dobrodružný, Drama

Rurouni Kenshin Část III: Legenda končí


7.6 (7.324)


Akční, Dobrodružný, Drama

2. Death Note (1-3)

Zapomeňte na často opovrhované adaptace Netflixu, kvůli anime Death Note mít nějaké filmy žívá akce které tak stojí za shlédnutí.

Death Note má minimálně tři filmy žívá akce, to je Death Note (2006), Death Note: The Last Name (2006) a Death Note: Rozsviťte nový svět (2016).

Kromě toho má toto anime také film spin-offjejí nárok L: Změňte svět (2016) a televizní seriál s názvem Death Note: Nová generace (2016).

InformaceDeath Note
Death Note


7.8 (26.613)


Krimi, Drama, Fantasy

Death Note: The Last Name


7.3 (14.307)


Dobrodružný, Krimi, Drama

Death Note: Rozsviťte nový svět


5.8 (2.030)


Krimi, Drama, Horor

3. Bunny Drop

Další anime, které bude uvedeno na velké plátno v podobě žívá akce je Don't Drop nebo Bunny Drop. Filmová adaptace byla vydána v roce 2011.

Vyprávěj příběh o Daikichi Kawachi který potkal mladou dívku jménem Rin. Legrační na tom je, že se ukáže, že Rin je nemanželskou dcerou jeho dědečka, takže se o něj celá rodina odmítá postarat.

Daikichi se proto rozhodl o něj postarat, i když to byl svobodný muž, který nikdy neměl s péčí o dítě žádné zkušenosti. Tento film má pro rodinu gangu velký význam!

InformaceBunny Drop
Bunny Drop


7.4 (1.173)


Komedie

Další doporučení pro živé akční anime

4. Ode mě k tobě

Ode mě pro tebe nebo v japonštině se tomu říká Kimi ni Todoke je romantická verze anime žívá akceji v roce 2010.

Anime živá akční romance vypráví příběh plaché dívky jménem Kuronuma Sawako se kterými je těžké vycházet, protože jsou považováni za podobné duchům.

Pak se začal zajímat Kazehaya Shouta, nejoblíbenější chlapec ve své třídě, který, jak se zdá, vždy všem šíří pozitivní auru.

InformaceOde mě pro tebe
Ode mě pro tebe


7.1 (1.867)


Drama, Romantika

5. Bakuman

Na motivy populárního anime, Film Bakuman vypráví o dvou jmenovaných přátelích Moritaka a Akito který se snaží stát se a mangaka úspěšný.

Protože původní anime je také komediální žánr, v tomto filmu se budete smát kvůli směšným činům herců.

InformaceBakuman
Bakuman


7.1 (1.165)


Komedie

6. Paraziti (1-2)

Parazit nebo v anime verzi se tomu říká Kiseijuu: Sei no Kakuritsu je anime film žívá akce Dále vám ApkVenue doporučí.

Tento film je rozdělen do dvou částí, a to Část 1 a Část 2. Obecně řečeno, oba filmy vyprávějí o invazi mimozemšťanů v podobě parazitů, kteří pronikají do lidského těla.

Dokud jeden z parazitů nepřistane na těle Shinichi Izumi. Místo aby si vzal mozek, přesunul se na Shinichiho pravou ruku. Ať se vám to líbí nebo ne, oba musí žít vedle sebe.

InformaceParazit
Paraziti: Část 1


7.0 (3.370)


Akční, Drama, Horor

Paraziti: 2. část


6.5 (1.849)


Akční, Drama, Horor

7. Blade of the Immortal

Blade of the Immortal (Japonsko: Mugen no Junin) je adaptací anime žívá akce který dává vzrušení japonského samurajského stylu.

Příběh soustředěný na Manji, samuraj, který je proklet věčným životem. Měl dost svého života. Může uniknout své kletbě za jedné podmínky: zabít tisíc špatných lidí.

InformaceBlade of the Immortal
Blade of the Immortal


6.8 (11.570)


Akční, Drama, Fantasy

8. Gantz

Dva mladí muži zemřou při vlakové nehodě, což je vede k transportu do jiného světa a nalezení černé koule známé jako Gantz.

Oba musí splnit různé mise k zabíjení mimozemšťanů, aby dostali šanci znovu žít.

Tento film má alternativní verzi s názvem Další Gantz a pokračování s názvem Gantz: Perfektní odpověď. Oba filmy byly uvedeny v roce 2011.

InformaceGantz
Gantz


6.5 (6.423)


Akční, Horor, Sci-Fi

Další Gantz


5.9 (274)


Záhada, sci-fi

Gantz: Perfektní odpověď


6.3 (3.435)


Akční, Horor, Mysteriózní

9.Gintama (1-2)

Kdo by neznal toto anime? Známý jako jedno z nejzábavnějších anime všech dob, samozřejmě Gintama mít verzi žívá akceze kterého neméně bolí žaludek.

Doposud má Gintama dva filmy žívá akce, kde první vyšla v roce 2017 a pokračování právě vstoupilo do kin v roce 2018.

V obou filmech vás čekají typické vtipy od Gintokiho a jeho přátel. Jak řekl Jaka na začátku, musíte se připravit na bolení břicha z přílišného smíchu!

InformaceGintama
Gintama


6.4 (1.444)


Akční, Dobrodružný, Komedie

Gintama 2: Pravidla jsou stvořena k porušení6.7 (330)


Akční, Dobrodružný, Komedie

10. Assassination Classroom (1-2)

anime filmy žívá akce Poslední věc, kterou vám ApkVenue doporučí, je Učebna atentátů skládající se ze dvou filmů.

Samotné anime je populární a vypráví o třídě vedené žlutým stvořením, jako je chobotnice jménem Koro-sensei. Studenti třídy mají jediný úkol: zabít učitele, který zničil dvě třetiny měsíce!

InformaceUčebna atentátů
Učebna atentátů


6.3 (1.414)


Akční, Dobrodružný, Komedie

Assassination Classroom: The Graduation


5.8 (511)


Akční, Dobrodružný, Komedie

To je ten gang 10 filmů žívá akce nejlepší anime které vám ApkVenue doporučuje! Co je jasné, Jaka zaručuje, že tyto filmy nejsou propadnout jako je filmová adaptace Dragon Ball, která se dočkala deště kritiky.

Jaký je tvůj oblíbený gang? Nebo máte nějaké tipy na jiný film? Podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah