Tech Hack

zapomněli jste heslo Apple icloud? Zde je návod, jak jej získat zpět

Zapomněli jste heslo iCloud na svém iPhonu nebo iPadu? Jaka má nejbezpečnější způsob, jak obnovit heslo, když zapomenete heslo iCloud. (Aktualizace z roku 2020)

Pro ty z vás, kteří mají produkty Apple, musíte být obeznámeni iCloud. iCloud s produkty Apple jsou dvě věci, které nelze oddělit.

Zapomenutí hesla iCloud může být pro uživatele produktů Apple vážný problém. Pokud zapomenete heslo k účtu iCloud a chcete jej obnovit, vypadá to, že můžete vyzkoušet následující metody.

ApkVenue proto připravilo kroky, které je nutné udělat, když zapomenete heslo iCloud. Následuje kompletní průvodce obnovením ztraceného nebo zapomenutého účtu iCloud.

Jak odemknout iCloud Zapomenuté heslo

Co je iCloud? iCloud je služba mrak vyrobeno společností Apple zveřejněné 6. června 2011 v San Franciscu.

iCloud umožňuje svým uživatelům synchronizovat fotografie, hudbu, videa a další dokumenty do iPhonu, iPadu, iPodu a dalších produktů Apple.

Protože je pro uživatele Apple jednou z nejdůležitějších věcí, ztráta hesla iCloud rozhodně není dobrá věc. Zde je návod, jak obnovit ztracené nebo zapomenuté heslo účtu iCloud.

Jak obnovit heslo účtu Apple iCloud

Existuje několik způsobů, jak můžete udělat, když zapomenete heslo iCloud a chcete k němu znovu získat přístup. Tyto různé alternativy jsou záměrně vyrobeny společností Apple, aby to svým uživatelům usnadnilo.

Tentokrát ApkVenue v tomto článku probere několik způsobů, jak otevřít iCloud, který zapomněl heslo, a stačí si vybrat, který způsob je nejjednodušší a nejpraktičtější.

Protože služba iCloud, ke které přistupujete, je integrována s Apple ID, pokud zapomenete heslo k iCloudu, je to stejné, jako byste zapomněli heslo k Apple ID.

Proto, jak otevřít iCloud, že jste tentokrát zapomněli heslo, se nepřímo protne s Apple ID, které používáte.

Jak obnovit přístup k zapomenutému heslu iCloud prostřednictvím prohlížeče

První metodou, kterou ApkVenue sdílí, když zapomenete heslo iCloud, je použití služby od společnosti Apple, ke které lze přistupovat prostřednictvím prohlížeče.

I když k němu lze přistupovat prostřednictvím prohlížeče, existují některé další pokyny, které musíte dodržovat prostřednictvím e-mailu nebo jiných nastavení zabezpečení, která použijete.

Zde jsou kroky, které musíte dodržet, když zapomenete své heslo iCloud a chcete jej obnovit prostřednictvím prohlížeče.

  • Krok 1 - Přejděte na stránku //iforgot.apple.com/password/verify/appleid prostřednictvím prohlížeče v zařízení Apple.

  • Krok 2 - Zadejte Apple ID nebo e-mailovou adresu, kterou používáte, do poskytnutého pole pro otevření dalších pokynů.

  • Krok 3 - Po úspěšném zadání Apple ID klikněte na možnost resetovat heslo a klikněte na pokračovat.

  • Krok 4 - Bude několik možností, jak resetovat heslo, které používáte, ApkVenue doporučuje vybrat možnost Získejte e-mail, abyste obdrželi e-mail ohledně změny hesla.

  • Krok 5 – Otevřete příchozí e-mail od společnosti Apple, klikněte na možnost Resetovat heslo a podle pokynů změňte heslo.

Podle pokynů týmu Apple až do konce váš účet Apple ID změní heslo a musí přihlásit se vrátit se.

Když to funguje přihlásit se do zařízení, které používáte, můžete znovu přistupovat ke službě iCloud, zapomněli jste své předchozí heslo.

Jak otevřít účet Apple Zapomenuté heslo iCLoud prostřednictvím aplikace Najít můj iPhone

Druhým způsobem, který lze provést, když zapomenete heslo iCloud, je použití oficiální aplikace Apple s názvem Find My iPhone.

Tato aplikace byla vytvořena jako bezpečnostní aplikace, která je schopna sledovat, kde se váš iPhone nachází, a lze ji také použít ke změně hesla Apple ID, když se váš iPhone ztratí.

Zde je několik kroků, které musíte provést, abyste získali přístup k datům, která máte, když zapomenete heslo iCloud.

Chcete-li použít tuto metodu, musíte použít jiné zařízení Apple, nelze ji použít na zařízeních, která zapomenou heslo iCloud.

  • Krok 1 - Stáhněte a nainstalujte aplikaci Find My iPhone.

  • Krok 2 - Otevřete aplikaci Najít můj iPhone a přihlaste se pomocí zapomenutého Apple ID.

  • Krok 3 - Typ Zapomněli jste Apple ID nebo heslo a postupujte podle dalších kroků podle pokynů této aplikace.

Tuto metodu můžete použít, když máte přístup k jiným zařízením Apple, a pokud ne, může být pro vás vhodnější první metoda.

Aplikace použitá v této druhé metodě využívá oficiální aplikaci Apple, takže se o bezpečnost svých dat nemusíte bát.

Je to snadný způsob, jak obnovit ztracený nebo zapomenutý účet Apple iCloud. Tyto dvě metody Jaka záměrně probírá, abyste mohli porovnat, která metoda je lepší.

Apple sice poskytuje alternativní způsob, jak obnovit zapomenutý účet iCloud, ale je to dobrý nápadzáloha vaše heslo v konkrétním dokumentu.

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, mohou být užitečné a pokud jste stále zmatení, můžete se zeptat ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!