Tech Hack

jak trvale aktivovat Office 2016 & 365

Ve vašem počítači je nainstalován Microsoft Office 2016/365, ale zkušební doba vypršela? Zde vám ApkVenue řekne, jak trvale aktivovat nejnovější Office 2016/265 2020.

Kdo tady nikdy nepoužil programy z Microsoft Office? Ať už je to Microsoft Word, Excel, PowerPoint, tento program je pro náš život velmi užitečný.

Abychom však využili plný potenciál Ms. Office, nejprve musíte aktivovat tento program, gangu. Stejně jako ostatní placené programy se Office po skončení uzamkne soud.

Pokud to chcete vědět jak aktivovat Office 2016, 365 a další série, jsi na správném místě, bando. Místo dlouhého čekání je lepší si jen přečíst následující článek!

Jak aktivovat Office 2016, 2019 atd. a jak trvale aktivovat Office 365

Uzamčený Microsoft Office vám ztíží dokončení práce. Dokumenty nelze ukládat ani otevírat a zobrazí se upozornění s výzvou k zadání produktový klíč nebo sériové číslo.

Existuje mnoho sérií Office, které můžete použít. I tak se ukázalo, že způsob aktivace Office 2013, 2016 a 2019 je stejný, gang. Jediným rozdílem jsou vlastnosti softwaru.

Kromě paní Office, Jaka vám také řekne, jak aktivovat Office 365 nebo se přihlásit k odběru Ms. Kancelář za poplatek. Koukni na to!

Jak aktivovat Office 365 přes účet Microsoft

Office 365 je balíček služeb společnosti Microsoft, který má formát cloud computingu. To znamená, že potřebujete pouze připojení k internetu a nemusíte do Windows instalovat různé aplikace Office.

Služby Office 365 můžete používat po zaplacení měsíčního nebo ročního předplatného. Office 365 se často používá v kanceláři, protože může být použit pro několik počítačů najednou.

Při koupi nového notebooku obvykle získáte také licenci Office 365 na první rok. Zde je návod, jak aktivovat Office 365 na účtu Microsoft.

 • Nejprve si musíte zakoupit služby Office 365 tím, že přejdete na web Microsoft. Můžete si vytvořit nový účet Microsoft nebo si koupit Office 365 prostřednictvím svého starého účtu Microsoft.

 • Jakmile dokončíte nákup účtu Office 365, otevřete jakýkoli produkt Microsoft Office, který máte v počítači nebo notebooku.

 • Klepněte na tlačítko aktivovat s ikonou zámku pro spuštění aktivace Office 365 na Ms. Kanceláře.

 • Klikněte na možnost přihlášení pomocí účtu Office 365. Poté zadejte účet Microsoft, který jste si dříve zaregistrovali pro nákup Office 365.
 • Vzhledem k tomu, že Office 365 lze používat na více než 1 počítači, ujistěte se, že stále máte počítačový slot, který lze zaregistrovat ve vašem účtu Office 365. V opačném případě můžete Office 365 deaktivovat na jiném počítači.

Jak aktivovat Office 2016, 2019, 2013 atd. prostřednictvím kódu produktu v programu

Kromě použití účtu Office 365 existuje také způsob, jak aktivovat Office prostřednictvím: produktový klíč, gang. Metoda je stejná jako výše, pouze existují drobné rozdíly v krocích.

V tomto článku ApkVenue uvede příklad s Ms. Word 2019. Zde je návod, jak aktivovat Office 2019 prostřednictvím kódu produktu v Ms. Kanceláře:

 • Otevřete jeden z programů Ms. Office, který byl nainstalován na vašem PC/notebooku.

 • Na úvodní stránce klikněte na tlačítko aktivovat který používá ikonu zámku.

 • Tlačítko Vybrat Zadejte kód Product Key v dalším menu. Tento produktový klíč získáte, když si koupíte Ms. Kancelář v maloobchodě. Můžete si také koupit Ms. Kancelář prostřednictvím aplikací eCommerce.
 • Do uvedeného sloupce zadejte 25místný kód Product Key. Poté v poli s názvem klikněte na Uplatnit online Přidejte tento klíč k účtu.
 • Zadejte ID svého účtu Microsoft pro aktivaci Office. Pokud žádný nemáte, můžete si jej vytvořit prostřednictvím možností Vytvořit nový účet.
 • Poté, co je vše hotovo, klikněte na Dokončit aktivaci a Office je nyní na vašem PC/notebooku aktivován.

Jak aktivovat Office 2016, 2019, 2013 atd. prostřednictvím kódu produktu na webu

Další možností je, jak aktivovat Office prostřednictvím kódu produktu na webu Microsoftu. Tuto alternativní možnost můžete použít, pokud nemáte na svém PC/notebooku nainstalované aplikace Microsoft Office.

Není třeba se obtěžovat hledáním způsobů, jak aktivovat Office 2010, jak aktivovat Office 2013 nebo jak aktivovat Microsoft Office 2016, protože tuto metodu lze použít v jakékoli verzi programu.

 • Přejít na web //setup.office.com/ v aplikaci prohlížeče dle vašeho výběru. Můžete také navštívit tuto stránku a zakoupit licenci produktu pro Ms. jakákoli kancelář.

 • Vybrat Přihlásit sea poté zadejte ID svého účtu Microsoft a heslo.

 • Můžete také zvolit vytvoření nového účtu Microsoft kliknutím na Možnosti Vytvořit nový účet.

 • Zadejte 25místný kód produktu, který již máte. Po dokončení vyberte Další.
 • Vybrat kraj zemi, kterou chcete, po tomto kliknutí další.

 • Můžeš si vybrat Automatická obnova posunutím tlačítka, dokud se nerozsvítí zeleně. Pokud aktivujete tuto možnost, musíte zadat číslo kreditní karty. Klepněte na tlačítko Další.

 • Hotovo!

Jak zdarma aktivovat Office 2016, 2019, 2013 atd. s KMSPico

Poslední metoda je neplatná, protože používá program třetí strany, který se nazývá KMSPico aktivovat Office 2016, 2019, 2010 nebo 2013. Tímto způsobem nemusíte kupovat produktový klíč což je drahé.

Musíte však vědět, že ApkVenue vám nedoporučuje používat tento program, protože porušuje autorská práva a může vás dostat do problémů se zákonem.

KMSPico je aktivační program, který můžete použít k aktivaci Office a operačních systémů Okna. Zde je návod, jak zdarma aktivovat Office pomocí KMSPico:

 • Vypněte antivirus, který máte v počítači.

 • Stáhněte si nejnovější KMSPico otevřením webu //official-kmspico.com/.

 • Extrahovat soubory KMSPico v požadovaném adresáři.

 • Klikněte pravým tlačítkem na soubor KMSPico a vyberte Spustit jako administrátor.

 • Vyberte možnost pro aktivaci Office. Počkejte, dokud nebude proces dokončen.

Toto je sbírka způsobů, jak aktivovat Office 2016, 2013, 2016, 2019 a dokonce 365. I když se produkty liší, všechny lze vyřešit pomocí stejné metody.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat komentář ve formě komentáře v uvedeném sloupci.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba