Hry

jak hrát ps2 na Androidu bez zpoždění (nejnovější 2020)

Chcete být nostalgičtí při hraní her pro PlayStation 2 nebo PS2? Zde Jaka uvádí, jak si stáhnout ISO a jak hrát hry PS2 na Androidu, úspěšně a bez zpoždění!

Kdo by neznal herní konzole? Playstation 2 alias PS2? Jako nejprodávanější konzole všech dob má tato konzole legendární status.

Na této herní konzoli je také mnoho vzrušujících herních titulů, které byste si měli zahrát. No, přemýšleli jste někdy o tom, že byste si to v této době přehráli?

Naštěstí má pro vás Jaka řešení! Postupujte podle návodu jak hrát PS2 na Androidu Zde můžete hrát PS2 hry přímo na svém mobilu, gangu!

Návod, jak hrát PS2 na Androidu offline

Abyste mohli hrát hry PS2 na Androidu, musíte nejprve stažení Emulátor PS2 Android, některé příklady, o kterých ApkVenue diskutovalo dříve.

Jak hrát hry PS2 na Androidu pomocí emulátoru je také snadné, protože je kompletní s BIOSem a můžete jej hrát okamžitě použít bez složitého nastavování, lol.

Příklady jako Hrát si! a RetroArch které lze zdarma stáhnout popř DamonPS2 Pro který vyžaduje, abyste platili za funkce pojistné-jeho.

zdroj fotek: youtube.com

Tak co ještě potřebuješ? Rozhodně některé z nejlepších her pro PlayStation 2, jako Marvel vs. Capcom 2 nebo GTA: San Andreas již ikonické.

Pokud stále máte původní herní kazetu PS2, můžete vytvořit soubor ISO přímo pomocí aplikace, jako je UltraISO kterou si můžete stáhnout níže.

Pokud jej nemáte, můžete si jej přímo stáhnout zdarma prostřednictvím webu stažení PS2 ISO hry, jako např CoolROM, RomsManianebo PortalRoms.

Pro úplnou recenzi si také můžete přečíst článek: Sbírka bezplatných a nejnovějších odkazů na stažení her PS2 ISO v roce 2020.

Bez dalších okolků zde ApkVenue vysvětlí průvodce jak hrát PS2 na Androidu zdarma, které můžete okamžitě následovat, bando!

Jak hrát hry PS2 na Androidu (Aktualizace 2020)

I když je váš telefon Android mnohem menší než počítač nebo notebook, Hraní PS2 na Androidu nemusí být přerušenolol!

Jak hrát PS2 na Androidu bez zpoždění je to vlastně snadné, stačí si to koupit Levný herní telefon jehož specifikace jsou už tak divoké, bando!

ApkVenue doporučuje používat telefon Android s čipová sada Osmijádrový a RAM 4GB. Chcete-li zkontrolovat specifikace mobilního telefonu Android, můžete vidět metodu níže!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, další, Jaka bude okamžitě diskutovat jak hrát PS2 na Androidu bez vykořenit pomocí emulátoru PS2 Android, Hrát si!.

1. Jak hrát PS2 na Androidu plynule s Play!

Hrát si! nejen jeden z nejlepších emulátorů PS2 na Androidu, ale také jeden z nejlehčích a nejsnáze použitelných chlapů.

Jak hrát PS2 hry na Androidu je také poměrně snadné, což můžete okamžitě sledovat v následujících krocích.

 • Krok 1: Stáhněte si emulátor PS2 pro Android, Hrát si!, kterou si můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže.
Aplikace Zábava Purei KE STAŽENÍ
 • Krok 2: Stáhněte si soubory ISO z několika stránek, o kterých se ApkVenue zmínilo dříve. Pokud je soubor stále ve formě .zip, extrahujte pomocí aplikace ZArchiver kterou si můžete stáhnout níže.
Apps Utility ZDevs STÁHNOUT
 • Krok 3: Otevřete aplikaci Play!, klepněte na ikonu nabídky vlevo nahoře a vyberte nabídku Neřazeno zobrazíte seznam her, které máte na svém mobilním telefonu.
 • Krok 4: Pokud se vaše hra neukončí, klepněte na ikonu nabídky, klepněte na Nastavení ->Nastavení uživatelského rozhraní a klepněte na možnost Znovu prohledat úložiště.
 • Krok 5: Na obrazovce Neřazeno, vyberte hru, kterou jste zadali na HP. Ignorovat soubory SLUS-XXXXX protože je to soubor BIOS pro PS2.

Poznámky:


V tomto příkladu ApkVenue používá hru Marvel vs. Capcom 2.

 • Krok 6: Počkejte na proces načítání hotovo a můžete hrát své oblíbené hry pro PS2 na Androidu.

Poznámky:


Automaticky se váš mobil změní na orientaci krajina při použití tohoto emulátoru.

 • Krok 7: Pokud jste s hraním spokojeni, přejeďte prstem po obrazovce doprava a otevřete nabídku možností klepnutí Výstup pro ukončení aplikace.

Jak? Je to opravdu snadné, jak hrát PS2 na Androidu pomocí aplikace Hrát si!? Pokud máte potíže, existuje druhý způsob, který Jaka probere příště.

2. Jak hrát hry PS2 na Androidu přes RetroArch

kromě Hrát si!, k dispozici je také multifunkční emulátor RetroArch kteří mohou hrát hry z jiných klasických konzolí a neomezují se pouze na PS2 hry, gang.

Jak hrát hry PS2 na Androidu pomocí této aplikace, postupujte podle těchto kroků z ApkVenue!

 • Krok 1: Emulátor PS2 ke stažení RetroArch které můžete získat na odkazu níže, gang.
Aplikace Produktivita Libretro KE STAŽENÍ
 • Krok 2: Ujistěte se, že ISO hry, kterou hrajete, je již na vašem mobilním telefonu a otevřete aplikaci RetroArch.
 • Krok 3: Na hlavní obrazovce klepněte na možnosti Načíst jádro a na další obrazovce klepněte na možnosti Stáhněte si Core.
 • Krok 4: Přejetím dolů vyhledejte možnosti Sony – Playstation 2 (hrajte!). Klepněte na možnost a počkejte na dokončení procesu stahování.
 • Krok 5: Po dokončení stahování klepněte na ikonu Zadní pro návrat na hlavní obrazovku klepněte na Načíst jádroa tentokrát vyberte možnost Sony – Playstation 2 (hrajte!)

Poznámky:


Jak by se dalo hádat, RetroArch v podstatě také použít emulátor Hrát si!

 • Krok 6: Vrátíte se na hlavní obrazovku. Klepněte Načíst obsah a přejděte do složky, kde je vaše hra uložena. Klepnutím na hru začněte hrát.

Poznámky:


V tomto příkladu ApkVenue používá hru Marvel vs. Capcom 2.

 • Krok 7: Můžete začít hrát hned. Uspokojte svou touhu svou oblíbenou hrou pro PS2, gangu!
 • Krok 8: Uprostřed hry klepněte na ikonu maskota RetroArch uprostřed nahoře otevřete nabídku. Klepněte Zavřít obsah přestat hrát.

To je návod, jak hrát hry PS2 na Androidu offline pomocí aplikace RetroArch. Nyní můžete hrát své oblíbené hry pro PS2 kdekoli, bando!

bonus: Stažení Nejlepší emulátor Android PS2, kromě Play! & RetroArch

Kromě Play! a RetroArch, které ApkVenue recenzovalo výše, existuje mnohem více nejlepší emulátor Android PS2 kterou si můžete vyzkoušet.

Počínaje placenými prémiovými funkcemi si můžete přečíst více v článku, který Jaka dříve napsal níže, gang.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Video: Nejlepší doporučení hry pro PlayStation 2 (PS2) všech dob

No, to je návod jak hrát PS2 na Androidu. Můžete snadno hrát skvělé hry jako Resident Evil 4, DragonBall Z: Budokai Tenkaichi 3 a další.

Bohužel až dosud neexistuje způsob, jak hrát PS2 hry na Androidu bez emulátoru, takže ať se vám to líbí nebo ne, stále musíte postupovat podle průvodce od Jaka, gangu!

Jakou hru na PS2 si chceš zahrát, co? Pojďte, napište svůj seznam doporučení do sloupce komentářů níže, OK!

Přečtěte si také články o Playstation 2 nebo jiné zajímavé články z 1S.