Tech Hack

jak snadno a rychle otevřít zapomenutý vzor mobilního telefonu

Zapomněli jste vzor HP, dokud nebyl mobil zamknutý a nešel otevřít? Nepropadejte panice! Níže si můžete vyzkoušet, jak otevřít zapomenutý vzor HP. Zaručeně snadné!

Pro soukromí a bezpečnost musíte zamknout svůj mobilní telefon pomocí Heslo. Jednou z forem hesla, které lze zvolit, je heslo ve tvaru vzor.

S tímto heslem stačí spojit pár teček, abyste vytvořili určitý vzor. Pro odemknutí mobilního telefonu musíte také vzor zopakovat.

Ale co se stane, když kdykoli zapomenete svůj vzor HP a nakonec je váš mobil uzamčen, bando? Musí být hodně zmatený, že?

Ber to s klidem! Jaka má způsob, jak otevřít vzor HP, který můžete snadno provést, a to i bez nutnosti mazat data a soubory obnovení továrního nastavení! Zkontrolujte, pojďte!

Jak odemknout zapomenuté vzory HP

Zamčený telefon Android zapomenutí vzoru může být způsobeno několika věcmi, například váš mobilní telefon nebyl dlouhou dobu používán nebo někdo náhodně hacknul váš mobil.

Chcete-li vyřešit tento problém, se kterým se uživatelé Androidu běžně setkávají, existuje několik způsobů, jak to udělat. No tak, podívejte se na následující vysvětlení!

1. Použijte funkci Zapomenutý vzor

Nejprve můžete použít funkce Zapomenutý vzor ke kterému se lze dostat po několika chybně zadaných bezpečnostních ověřeních při otevření zamykací obrazovka.

Zde potřebujete pouze telefon Android se stabilním připojením k internetu a registrovaný účet Gmail. Úplné kroky naleznete níže, ano!

- Krok 1: Můžete vstoupit do nabídky Zapomenutý vzor po několika chybách při pokusu o odemknutí telefonu Android.

- Krok 2: Dále budete požádáni, abyste to udělali Přihlásit se na účtu Gmail registrovaném ve smartphonu Android.

- Krok 3: Později budete mít možnost změnit heslo, gesto nebo PIN. Po výměně budete přesměrováni na zobrazení hlavní domovské stránky.

- Krok 4: Dále můžete použít nové heslo, gesto nebo PIN. Tuto funkci zabezpečení můžete také zakázat v nabídce Dohoda chytré telefony.

2. Využijte funkci Najít moje zařízení

Dalším krokem je přístup k webu Najít moje zařízení prostřednictvím vašeho notebooku nebo počítače, gangu.

Metoda je také jednoduchá, opravdu! Ve skutečnosti také nemusíte mazat důležitá data z vnitřní paměti.

- Krok 1: Otevřete aplikaci prohlížeče na vašem PC nebo notebooku a poté navštivte webovou stránku Najít moje zařízení. Nezapomeňte se přihlásit pomocí svého registrovaného účtu Gmail, OK!

- Krok 2: Budete čelit 3 možnostem, jmenovitě Přehrát zvuk, Zabezpečit zařízení a Vymazat zařízení. Vyberte nabídku Zabezpečené zařízení a budete přesměrováni na stránku pro změnu hesla.

- Krok 3: Změňte na nové heslo, které bude později použito na vašem telefonu Android.

- Krok 4: Po dokončení zůstane váš telefon Android uzamčen, ale můžete jej odemknout pomocí hesla, které jste právě vytvořili na webu Najít moje zařízení dříve.

3. Vytvořte zhroucení uzamčené obrazovky

Pokud stále používáte smartphone s operačním systémem Android 5.0 až 5.1.1, aka Lízátko, můžete využít hmyz ve formě bezpečnostních otvorů zhotovením havárie zamykací obrazovky.

- Krok 1: Otevřít nabídku Tísňové volání. Poté stačí zadat znak * dialer dokud nebude postava plná a nebude ji možné přidat.

- Krok 2: Dále zůstaň kopírovat nejprve postava. Zapnout přístup k fotoaparátu zamykací obrazovka a vytáhnout notifikační lišta otevřete nastavení.

- Krok 3: Stále budete požádáni o zadání hesla. Ale ty zůstaň vložit charakter dříve způsobit havárie zamykací obrazovky.

- Krok 4: Poté okamžitě vstoupíte na hlavní obrazovku smartphonu.

Pokud tento způsob otevření zapomenutého vzoru stále nefunguje, můžete to zopakovat znovu, bando.

Jak odemknout zapomenuté vzory mobilních telefonů Více...

4. Vstupte do nouzového režimu Android

Pokud problém se zamykáním smartphonu Android pochází z aplikace třetí strany, můžete použít funkce Nouzový režim jej zakázat.

Jak odemknout HP zapomněli, tento vzor se ve skutečnosti liší, ale nejběžnější jsou níže. Zkontrolujte, ano!

- Krok 1: Vypněte telefon Android stisknutím tlačítka napájení na několik okamžiků. Poté se zobrazí možnosti Restartovat a Vypnout.

- Krok 2: Dále zůstaň klepnout a možnost držet Vypnout dokud se neobjeví možnost Restartujte do nouzového režimu. Výběrem OK pokračujte v procesu.

- Krok 3: Telefon Android bude stačit restartovat a přejděte do nouzového režimu.

- Krok 4: Zde můžete aplikaci odinstalovat zamykací obrazovka třetí stranou a znovu vstoupíte do normálního režimu Restartujte.

5. Přejděte do Nastavení Odebrat vzor v ADB

Jak překonat zapomenutí tohoto vzoru HP lze provést pouze tehdy, pokud jste aktivovali nabídku Ladění USB a počítač byl dříve připojen k HP prostřednictvím ADB.

- Krok 1: Připravte si telefon Android a datový kabel, který je připraven k připojení k počítači. Nezapomeňte vstoupit instalační adresář ADB.

- Krok 2: Dále můžete zadat příkaz adb shell rm /data/system/gesture.keya poté stiskněte Enter.

- Krok 3: Restartujte HP a zamykací obrazovka budete ztraceni. Okamžitě si změňte heslo, protože tento proces je pouze dočasný.

6. Obnovení továrního nastavení

Pokud způsob, jak otevřít zapomenutý vzor stále nefunguje, musíte to udělat obnovení továrního nastavení změnit na výchozí nastavení a odstranit zamykací obrazovka.

- Krok 1: Nejprve vypněte mobilní telefon Android.

- Krok 2: Dále musíte jít dovnitř Režim obnovení stisknutím tlačítka Napájení a Snížit hlasitost spolu a držet. Tato metoda se může u každého HP lišit.

- Krok 3: Po vstupu do režimu obnovení použijte tlačítka hlasitosti k přesunutí výběru.

- Krok 4: Vybrat Vymazat data/obnovit tovární nastavenía poté stiskněte tlačítko Napájení. Po dokončení procesu vyberte Nyní restartujte systém.

- Krok 5: Hotovo. HP se znovu zapne jako nové a všechna nastavení se vrátí do normálu.

No, to je jak otevřít vzor HP Uzamčen Android, protože jste zapomněli heslo, gesto nebo PIN, gang.

Výše uvedené kroky můžete použít od nejjednodušších po nejobtížnější v závislosti na značce smartphonu, kterou používáte.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.