Out Of Tech

Musí být nainstalovány 3 aplikace, aby PC jelo jako nové

Pokaždé, když používáte počítač, určitě zanecháte odpadky. Pokud se nevyčistí, výkon se určitě zpomalí. Můžete vyzkoušet tyto 3 aplikace pro čištění PC!

Každá činnost, která se provádí pomocí počítače, jistě odejdeodpadky' což, pokud nebude čištěno příliš dlouho, bude určitě narušovat výkon vašeho počítače. Kromě nevyžádané činnosti, dvojitých souborů, historie prohlížeče, historie stahování, předinstalovaných souborů ke stažení, to vše zaplní úložiště v počítači.

Proto potřebujete aplikaci, která dokáže vyčistit odpad dříve. Jaka má doporučení 3 Aplikace musí být nainstalovány, aby počítač běžel jako nový.

  • Těchto 6 software dokáže zrychlit váš Windows až o 200 procent!
  • Zrychlete PC až o 200 % s rychlejším PC
  • 3 Nejlepší bezplatná verze aplikací „Utilities“ JalanTikus

3 Cleaner Apps pro PC

Všechny aplikace, které ApkVenue doporučuje, můžete získat zdarma. Velikost také není velká, takže nezatíží výkon vašeho PC. Zde jsou 3 doporučení Aplikace pro čištění PC co můžeš zkusit:

1. Čistič CC

Aplikace provedena Piriform může být nejoblíbenější. CC čistič dokáže vyčistit smetí z aplikací a prohlížečů na vašem PC. Tato aplikace může také fungovat automaticky po zapnutí počítače.

Chcete-li provést čištění, přejděte do nabídky Čistič pak vyberte Analyzovat. CC Cleaner zjistí všechny nevyžádané soubory, které mají být vyčištěny. Můžete si také vybrat, které aplikace se mají či nemají čistit. Poté vyberte Spusťte Cleaner. Prostřednictvím této aplikace můžete také odinstalovat program. Aplikaci si můžete stáhnout přes odkaz níže ano.

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

2. Wise Disk

Stejně jako CC Cleaner, Moudrý disk také udělá snímání na všechny nevyžádané soubory. Výhody této aplikace jsou: přenosný který lze spustit přes flash disk nebo SD kartu.

Můžete také udělat plánování, Wise Cleaner musí kdykoli vyčistit haraburdí na vašem PC. Tato aplikace to také umí defragmentaci disku uklidit všechny soubory na paměťovém médiu. Stáhněte si aplikaci níže:

Apps Cleaning & Tweaking WiseCleaner.com KE STAŽENÍ

3. O&O Clever Cache

Hlavní funkce O&O Clever Cache je úklid mezipaměti o každé činnosti, kterou děláme, i když počítač běží bez nutnosti zpracování restartovat. Tato funkce bude určitě velmi užitečná pro ty z vás, kteří ji mají rádi multitasking a dělat těžkou práci na PC, jako je hraní her, design nebo střih videa. Aplikaci si můžete stáhnout zde:

Apps Cleaning & Tweaking O&O Software GmbH KE STAŽENÍ

To je doporučení Musí být nainstalovány 3 aplikace, aby PC jelo jako nové od Jaka. Můžete si to vyzkoušet sami, dobrá údržba může také prodloužit životnost vašeho PC, víte, chlapi!

Přečtěte si také články o PC nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.