Tech Hack

5 způsobů, jak natočit nejnovější Samsung 2020 všech typů

Metoda snímku obrazovky Samsung je ve skutečnosti velmi snadná. Zde je 5 způsobů, jak SS mobilní telefon Samsung, které můžete vyzkoušet❗

Metoda snímku obrazovky Samsung se ve skutečnosti příliš neliší od toho, jak zachytit obrazovku na jiných telefonech Android, gang.

Jednou z nejdůležitějších funkcí HP je snímky obrazovky aktuální obrazovku. To se často provádí za účelem pořízení snímku konverzace v aplikaci povídat si.

Kromě toho existuje mnoho dalších, které lze z této funkce využít, například pořizování dokumentů a ukládání fotografií. I přesto se stále najdou tací, kteří nechápou, jak to používat.

Potom jak Jak pořídit snímky obrazovky Samsung? Uklidni se, Jaka ti řekne celý způsob a můžeš si to vyzkoušet na všech typech mobilů Samsung, bando!

Sbírka snímků obrazovky mobilních telefonů Samsung pro všechny typy

Hledáte způsob, jak udělat screenshot Samsung J2, J7, A70, nebo jiné série, gang? Ve skutečnosti je metoda téměř stejná, opravdu, i když řada HP je jiná.

Dokonce, jak SS mobilní telefon Samsung V poznámkách a tabulkách od tohoto jihokorejského dodavatele můžete také provést následující. Podívejte se na úplné podrobnosti níže!

1. Jak pořídit snímek obrazovky Samsung pomocí posouvání obrazovky

Chcete-li pořídit snímek obrazovky Samsung S10, S20 nebo nejnovější mobilní telefony Samsung, můžete si otřít ruce aka výpad zleva doprava na obrazovce HP.

Počkejte, dokud neuslyšíte zvuk závěrka kamera jako znamení, že jste úspěšně pořídili snímek obrazovky, gangu.

Ale mějte na paměti, že tuto funkci musíte nejprve aktivovat. Obvykle se tato funkce aktivuje automaticky.

Ale pokud máte potíže, můžete zkusit postupovat podle níže uvedených kroků, bando!

 • Krok 1 - Vstupte do nabídky Nastavení >Pokročilé funkce nebo pro starší verze Nastavení >Pohyby a gesta.

 • Krok 2 - Aktivovat togglePřejetím dlaní zachytíte.

 • Krok 3 - Hotovo. Zavřete nabídku nastavení snímku obrazovky Samsung a pokuste se zachytit požadovanou obrazovku.

2. Jak pořídit snímek obrazovky Samsung pomocí tlačítka

Složité při používání funkcí Přejetí dlaní protože to často bereš špatně nebo to musíš nejdřív zkusit několikrát? Pokud ano, stačí použít tlačítko na mobilním telefonu Samsung.

Snímek obrazovky s vypínačem a tlačítkem Home

Chcete-li pořídit snímek obrazovky Samsung J7 nebo jiné starší verze, můžete použít tlačítko Domů. Aby to bylo jasnější, postupujte podle následujících kroků:

Zdroj fotografií: digitaltrends.com

 • Krok 1 - Zmáčknout tlačítko Napájení a Domov zároveň.

 • Krok 2 - Chvíli vydržte dokud se neobjeví cvaknutí nebo vibrace, pokud aktivujete režim vibrací.

Mějte na paměti, že jak pořídit snímek obrazovky na mobilním telefonu Samsung, lze provést pouze tehdy, pokud má mobil stále tlačítko Domů, gang.

Snímek obrazovky s tlačítkem napájení a snížením hlasitosti

Mezitím nejnovější mobilní telefony Samsung v průměru odstranily tlačítko Domů.

Ale uklidni se! Stále můžete pořizovat snímky obrazovky Samsung A11 a dalších nejnovějších verzí Samsung jinými metodami bez tlačítka Domů.

 • Krok 1 - Vyberte aktivní obrazovku, kterou chcete zachytit. Poté současně stiskněte tlačítko Napájení a Snížit hlasitost.

 • Krok 2 - Podržte, dokud se neobjeví zvuk závěrka Fotoaparát. Hotovo! Snímky obrazovky se automaticky uloží do galerie HP.

3. Jak pořídit snímek obrazovky Samsung pomocí pera S Pen

zdroj fotografií: pcworld.com

Toto je speciálně pro řadu Samsung, která je vybavena perem S Pen. Kromě řady Note mohou tuto techniku ​​provádět také některé tablety, jako je Tab A. Metoda je následující:

 • Krok 1 - Aktivovat menu Velení letectva který se po vytažení pera S Pen automaticky vysune. Nebo můžete také stisknout tlačítko na peru S Pen.

 • Krok 2 - Vybrat Screen Write pořizovat snímky obrazovky.

 • Krok 3 - Než dokončíte pořizování snímků obrazovky, můžete k obrázku přidat nějaké poznámky.

 • Krok 4 - Po dokončení stiskněte tlačítko Podíl nebo Uložit.

4. Jak pořizovat dlouhé snímky obrazovky Samsung

Namísto pořizování snímků obrazovky Samsung jeden po druhém na každé obrazovce nebo pomocí aplikace pro nahrávání obrazovky můžete snadno pořizovat dlouhé snímky obrazovky, víte!

Pro ty co nevědí jak pořídit dlouhé snímky obrazovky na Samsung stejně jako ostatní telefony s Androidem, stačí se podívat na tutoriál v následujícím článku!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Jak pořídit snímek obrazovky Samsung pomocí aplikací

Jste zamilovaní do fyzických tlačítek svého telefonu? Pokud ano, jak můžete pořídit snímek obrazovky mobilního telefonu Samsung pomocí Aplikace pro snímání obrazovky Samsung.

Chcete-li zjistit, jaká jsou doporučení pro aplikaci HP screenshot, můžete se na celou recenzi podívat v článku níže, gang!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To byli někteří Jak pořídit snímky obrazovky Samsung všechny typy, včetně starých a nových mobilních telefonů Samsung, gang. Je to snadné, že?

Pamatujte, že nenechte tuto funkci snímku obrazovky mobilního telefonu Samsung zneužít. podle Zákon ITE, máme zakázáno pořizovat snímky obrazovky konverzace bez svolení dotyčné osoby.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah