Aplikace

7 nejlepších aplikací pro odstranění vodoznaku zdarma!

Otravuje vás vodoznak na fotkách nebo videích? Nebojte se, můžete se toho zbavit pomocí následující aplikace pro odstranění vodoznaku!

Upravujete často fotky nebo videa zdarma na Androidu? Musíte být obeznámeni s otravnými vodoznaky, že?

Obecně platí, že bezplatná aplikace pro úpravu fotografií nebo videa v systému Android bude mít na výsledcích úprav vodoznak. Někdy je tento vodoznak otravný a chcete ho odstranit.

Kromě předplatného prémie se ukazuje, že existuje způsob, jak odstranit vodoznak zdarma. Totiž pomocí aplikace na odstranění vodoznaku.

Kromě toho, že je tato aplikace zdarma, je také snadno ovladatelná. Zajímá vás, jaká je aplikace? Pojďte, podívejte se níže!

Nejlepší aplikace pro odstranění vodoznaku

Vodoznak nebo vodoznak je znak, který je na obrázku nebo videu s určitým tvarem a obvykle vypadá jako stín.

Tento vzor obvykle najdete v úpravě z bezplatné aplikace. Tento vodoznak je samozřejmě použit jako „reklama“ aplikace.

Přítomnost vodoznaku na videu nebo fotografii bude jistě rušit zobrazení. Některé dokonce zakrývají objekty na vašich fotografiích, takže jsou velmi nepříjemné.

Chcete-li vodoznak odstranit, můžete se přihlásit k odběru aplikace. Existuje však další způsob, jak odstranit vodoznak pomocí aplikace.

Tuto aplikaci můžete používat zdarma, i když je nutné ji provozovat úsilí více. Pro ty z vás, kteří jsou na aplikaci zvědaví, ApkVenue uvádí doporučení.

1. Správce vodoznaku

První je Správce vodoznaku který vyvinul tuzemský vývojář, konkrétně Arsal Nazir. Tuto aplikaci můžete použít k odstranění vodoznaků nebo razítek z obrázků a videí.

Správce vodoznaků můžete ovládat snadno, protože má indonéský jazyk. Kromě odstranění vodoznaku můžete také přidat vlastní vodoznak.

Vodoznak můžete vytvořit přímo v aplikaci Watermark Manager a umístit jej na fotografii nebo video dle libosti. Skvělý!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,2 (40,664)
Velikost hry2,2 MB
Minimálně Android4.3 a vyšší

2. Odstraňovač nežádoucích předmětů

Další je Odstraňovač nežádoucích předmětů vytvořený Pixel Retouch Studio. Tato aplikace může odstranit všechny druhy objektů, které chcete na fotografii.

Tato aplikace má speciální funkci pro odstranění vodoznaků, jmenovitě Photo Stamp Remover. Můžete také odstranit rušivé předměty na fotografii.

Jak používat tuto aplikaci je poměrně snadné a má velmi kompletní funkce. Výsledky, které získáte, závisí také na tom, jak upravíte.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,0 (39,964)
Velikost hry10 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

3. Odstraňte objekty

Stejně jako předtím, aplikace Odebrat objekty Můžete to také použít k odstranění jakéhokoli objektu na fotografii. Tato aplikace byla vyvinuta Comics Sticker.

Pokud jste líní mazat ručně, funkce Remove Objects má funkci Touch Eraser, která dokáže inteligentně vybrat objekty k odstranění.

Kromě mazání objektů můžete fotografie také udělat umělečtějšími pomocí efektů HDR a řady funkcí překryvy další cool.

Aplikace Produktivita Úvod Média STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,6 (1,762)
Velikost hry16 MB
Minimálně Android4.0 a vyšší

4. Odstraňte nežádoucí objekty

No, kdyby Odstraňte nežádoucí objekt toto je aplikace pro odstraňování vodoznaků a dalších objektů na fotografiích vyvinutých společností BG.Studio.

Tato aplikace je schopna snadno mazat lidi, předměty, nálepky nebo jakýkoli nápis na fotografiích. Stačí označit objekt, který chcete odstranit.

Kromě odstranění vodoznaků můžete také snadno odstranit pupínky nebo jiná obtěžující znaménka na obličeji pomocí Remove Unwanted Object. Pěkný!

Apps Utility STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,6 (46,579)
Velikost hry5,3 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

5. Odebrat objekt z fotografie

Další je Odebrat objekt z fotografieTuto aplikaci byste také měli vyzkoušet k odstranění vodoznaků nebo jiných objektů z fotografií.

Remove Object from Photo má také kompletní funkce, jako je retušování a selektivní úpravy pro odstranění objektů. Kromě toho existují další funkce, díky kterým budou fotografie ještě chladnější.

Můžete přidat barevné tóny a další filtry, aby byla fotografie zajímavější. Stejně jako přesouvání objektů na jiná místa na fotografii. Zajímavé ano!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,3 (307)
Velikost hry10 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

6. Odstraňovač nežádoucích objektů: Touch Retouch 2019

Další je Odstraňovač nežádoucích objektů: Touch Retouch 2019 což je aplikace pro snadné a bezplatné odstranění vodoznaků z Flip Soft.

Tato aplikace je schopna vám poskytnout kompletní funkce, jako je odstraňovač předmětů nebo odstranění nevzhledných značek na obličeji. Navíc je zde také funkce pro rozjasnění pleti.

Aplikaci můžete používat zdarma na Android, chcete ji vyzkoušet?

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,3 (1,271)
Velikost hry14 MB
Minimálně Android4.2 a vyšší

7. Editor fotografií Odebrat objekt

Poslední je Editor fotografií Odebrat objekt vyvinutý společností Native, Inc. Tato aplikace je schopna odstranit všechny druhy objektů na fotografii a učinit obrázek zajímavějším.

Snímky můžete mazat pomocí funkce magické gumy v této aplikaci. Kromě mazání všemožných objektů si můžete na fotkách také zpříjemnit svůj obličej.

Pokud jste líní mazat objekty na fotografiích ručně, můžete také použít možnosti Quick Eraser a FineRmover k automatickému odstranění objektů. To je super!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4,2 (40,664)
Velikost hry2,2 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

To je aplikace pro odstranění vodoznaku na nejlepších fotografiích na Androidu. Jakou aplikaci jsi zkusil, bando?

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Nejlepší HP nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi