Produktivita

jak ovládat cizí počítače bez nutnosti instalovat další aplikace

Funkce Vzdálená plocha v systému Windows má uživatelům usnadnit kontrolu a přehled o všech činnostech, ke kterým dochází na jiných počítačích. Jak používat? Tentokrát si poslechněte Jakovu diskuzi!

Operační systém Windows je operační systém, který nabízí řadu velmi užitečných funkcí, z nichž jedna je Vzdálená plocha. Funkce Vzdálená plocha v systému Windows je určena pro usnadnit uživatelům ovládat a znát všechny činnosti, které se na řízeném počítači vyskytují.

V rukou neznalých lidí se však na tuto vlastnost dá také zvyknout dělat nějaké žerty jako ovládání počítače vašeho přítele prostřednictvím vašeho počítače, aniž by o tom věděl. Stačí zavřít jejich prohlížeč nebo aplikaci a mnoho dalšího. Otázkou je, kde přesně tato funkce je a jak ji používat? Tentokrát bude diskutovat Jaka jak používat funkci Připojení ke vzdálené ploše tento. Poslouchat!

 • Pokročilý! Ovládání PC doma přes Android
 • Jak vzdáleně ovládat počítač pomocí smartphonu Android
 • Získejte přístup k počítači přes Android pomocí Vzdálené plochy Chrome

Jak ovládat počítače jiných lidí bez nutnosti instalace dalších aplikací

 • Za prvé, přístup Nabídka Start a hledat Kontrolní panel počítač vašeho přítele.
 • Prostřednictvím ovládacího panelu vyberte sekci Systém nejprve přejděte na stránku Systém, která obsahuje informace o počítačovém systému vašeho přítele.
 • Poté vyberte Pokročilé systémové nastavenía poté vyberte kartu Dálkový, nebo si můžete vybrat Vzdálená nastavení pro přímý přístup k této záložce Remote.
 • V této záložce Remote se podívejte na sekci Vzdálená plocha. Jsou dvě možnosti, a to Nepovolovat vzdálená připojení k tomuto počítači zakázat vzdálený přístup z jiného počítače k ​​tomuto počítači a Povolit vzdálená připojení k tomuto počítači pro umožnění vzdáleného přístupu k počítači. Nezapomeňte zkontrolovat možnosti níže.

 • Pokud ano, udělejte totéž na svém počítači.

 • Poté, co jsou všechna nastavení dokončena, znovu otevřete nabídku Start a vyhledejte Připojení ke vzdálené ploše pak z počítače svého přítele zadejte IP adresa tvůj počítač.

 • Pokud neznáte IP svého počítače, použijte prosím příkaz ipconfig v CMD.

 • Počkejte několik okamžiků, než bude proces připojení dokončen a nebudete připraveni hrát s počítačem svého přítele. Můžete vypnout prohlížeč svého přítele, přistupovat k souborům a složkám ke stažení.kopírovat, a mnohem víc.

To bylo ono jak získat přístup k počítači někoho jiného z vašeho počítače velmi snadno a samozřejmě bez nutnosti instalace takových aplikací TeamViever a tak dále. , doufejme, že užitečné a hodně štěstí, ujistěte se, že jste připojeni ke stejné síti, když používáte tuto metodu, abyste byli úspěšní.