Out Of Tech

sekvence dc filmů od začátku do konce podle děje

Jste zmateni z pochopení celého příběhu filmu DCEU? Podívejte se na diskuzi k filmové sekvenci DC podle následujícího příběhu Jaka, gangu!

Slintání nad přijatými komplimenty a výhodami Zázrak prostřednictvím filmů Marvel Cinematic University (MCU), DC jak Marvelovi rivalové konečně odpověděli na jejich výzvu, gang.

Prostřednictvím filmů Muž z oceli, DC konečně začalo DC Extended Universe (DCEU) který má temnější pocit než jejich soupeři.

Bohužel, na rozdíl od filmů MCU, které mají silné příběhové spojení, DC filmová sekvence Je to trochu chaotické, což tady chce Jaka objasnit!

Filmová sekvence DC podle děje

Po hvězdně obsazeném filmu liga spravedlnosti nesplnil očekávání DC a Warner Bros., bylo rozhodnuto, že příští film DCEU bude více nezávislý, gang.

I když tato metoda končí produkcí kvalitních filmů jako Zázračná žena a Shazam!, taky to trochu kazí konzistenci.

Konečně existuje mnoho filmů DCEU, jejichž pozice je při pohledu na filmové sekvence DC od začátku poněkud nejasná, i když stále obsahují odkazy na jiné filmy DCEU.

Ale na základě informací, které Jaka shrnul, může Jaka pozitivně poskytnout DC filmová sekvence podle příběhu což alespoň stále dává smysl, bando!

1. Wonder Woman (2017) (první film ve skutečné filmové sekvenci DC)

Úvodní a závěrečná scéna filmu se odehrává po filmu Batman vs Superman, ale většina příběhu filmu se odehrává v období první světová válka.

To dělá film Zázračná žena je na prvním místě v pořadí sledování filmů DC, které vyprávějí dobrodružství polobohových superhrdinů Diana/Wonder Woman.

Při hledání svého smrtelného nepřítele, Ares, Diana společně vstoupila do lidského světa Steve, američtí vojáci rozmístění na ostrově Themyscira Dianino rodiště.

Po sérii filmů DCEU, které byly považovány za neuspokojivé, se tomuto nejlepšímu superhrdinskému filmu DC podařilo přesvědčit veřejnost, že filmy DCEU mohou konkurovat MCU, gangu!

2. Wonder Woman 1984 (2020)

Jak název napovídá, film Wonder Woman 1984 se odehrává v roce 1984 uprostřed studené války a stal se druhým filmem v sekvenci filmů DC vesmír, gang.

Tentokrát, Diana/Wonder Woman musí čelit kombinaci bezohledných obchodníků Maxwell Lord a Barbara/Gepard, a super padouch který má schopnosti podobné gepardům.

Diana se také záhadně znovu shledala se svou pravou láskou, Steve, který přišel o život v předchůdci filmu, gang!

Na rozdíl od ostatních filmů z roku 2020, jako jsou filmy MCU Černá vdovaVydání tohoto filmu nebylo kvůli případu šíření koronaviru odloženo.

3. Muž z oceli (2013)

Navzdory tomu, že byl propuštěn jako první, film Muž z oceli je třetím filmem v sekvenci filmů DC série který vypráví začátek superhrdiny Clark Kent/Superman.

Zde se Clark, který původně žil jako obyčejný člověk, rozhodl přijmout identitu Supermana, aby bojoval s hrozbou Generál Zodo.

Na vyvrcholení filmu je Superman nucen brutálně zabít Zoda a Tento konec vyvolává kontroverzi protože Superman ve skutečnosti není chladnokrevný zabiják, gangu!

4. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Udělejte si čas hned poté Muž z oceli, Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti se stal čtvrtým filmem na seznamu filmů DC vesmír, gang.

Jak název napovídá, tento film vypráví příběh Konflikt mezi Batmanem a Supermanem kvůli manipulaci psychopatického génia Lex Luthor který je chtěl oba zničit.

I když si mnozí vzhled pochvalovali Gal Gadot tak jako Zázračná žena, to nebrání tomu, aby byl tento film nazýván jedním z nejhorších superhrdinských filmů, gang.

Kromě toho, že se objeví Zázračná žena, film obsahuje i portréty dalších superhrdinů DC jako např Aquaman a Blesk který se objeví v liga spravedlnosti.

5. Sebevražedný oddíl (2016)

Nachází se po Batman vs Superman v sekvenci filmu DC komiks, Sebevražedný oddíl vyprávět příběh o začátku formování týmu Sebevražedný oddíl skládající se ze skupiny kriminálních psychopatů.

Vládní agentura Amanda Wallerová vytvořil tento tým, aby předvídal výskyt další mocné bytosti, která může ohrozit přežití lidstva.

Jedním z těchto psychopatů je Harley Quinn hraje Margot Robbie jehož výkon ocenilo široké publikum, gang.

Bohužel i tento film byl silně kritizován pro svou nejasnou podobu Jared Leto který byl donedávna považován za Nejchaotičtější herec Joker.

6. Harley Quinn: Birds of Prey (2020)

Filmová sekvence DC pokračuje Harley Quinn: Birds of Prey který vypráví o dobrodružství Harley Quinn hned po skončení filmu Sebevražedný oddíl.

Bolest srdce po odříznutí ŽolíkQuinn naváže přátelství s chlapcem Cassandra Cainová na které má padouch boss namířeno Sionistická romance.

Aby ochránil Cassandru, Quinn se připojí k anti hrdina líbí se jiným ženám Lovkyně tváří v tvář Sionisovi a jeho mužům, psychopatovi Viktor Zsasz.

Sám Jaka tento film považuje za nejzábavnější DC filmy protože Quinn a jeho přátelé byli v tomto filmu úspěšně popraveni, gangu!

7. Liga spravedlnosti (2017)

Pokračováním „základního“ příběhu DCEU pokračuje sekvence pro sledování filmů DC liga spravedlnosti která se odehrává 2 roky po oběti Superman na konci Batman vs Superman.

V této prázdnotě je Země napadena Steppenwolf, mimozemšťan z planety Apokolipsspolu s vojáky Parademoni její.

Batman a Wonder Woman jsou nuceni obejmout další superhrdiny, Blesk, Aquaman, a Kyborg čelit hrozbě.

bohužel, problém v zákulisí donutil tento film, aby musel být znovu natočen s jiným režisérem, a vytvořil tento film nesouvislý příběh, gangu!

8. Aquaman (2018)

Nachází se několik měsíců poté liga spravedlnosti, sekvence sledování filmů DCEU pokračuje v sólovém dobrodružství Arthur Curry/Aquaman ve filmu Aquaman.

Zde se Aquaman spojuje Mera čelit ambicím svého nevlastního bratra, Orm který má v úmyslu zničit lidi, protože poškodili moře.

Aquaman také musí čelit David/Black Manta, žoldák, který chová zášť vůči Aquamanovi za zabití jeho otce.

Jedinečně, režisér James Wan který také natočil seriál The Conjuring vložit velikonoční vajíčka panenka duchů Annabelle v tomto filmu, gang!

9. Shazam! (2019) (Poslední film ve filmové sekvenci DCEU)

V současné době sekvence sledování filmu DC končí u filmu Shazam!, vtipný superhrdinský film, jehož hlavními postavami jsou dvojice malých kluků, gang!

Zde jsme zváni k seznámení Billy Batson vybral kouzelník Shazam se schopností stát se superhrdinou.

Díky svým schopnostem se může proměnit v dospělého superhrdinu, který je také pojmenován Shazam což z něj dělá cíl šílených vědců Doktor Sivana.

Jedinečně, herec Zachary Levi který hrál superhrdinu Shazama také měl roli v MCU jako Fandral, jeden z kolegů Thor v Asgard.

To je seznam DC filmová sekvence podle děje od Jaka, gang. Film Žolík Jaka to zde nezmiňuje, protože má samostatné světové pozadí.

Kromě toho se z DCEU oddělí také mnoho dalších připravovaných filmů DC, jako např Batman kdo se bude hrát Robert Pattinson.

Mohou vám pomoci výše uvedené filmové sekvence DC? Nebo můžete mít jiné otázky? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o DC filmy nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri