Produktivita

6 způsobů, jak opravit nedotknutelnou dotykovou obrazovku v systému Android

Má váš mobil problém s dotykovou obrazovkou, které se nelze dotknout? Stačí si přečíst tipy na překonání chyby dotykové obrazovky, dokud nebude opět fungovat normálně.

Smartphone se systémem Android je skutečně zařízení, které dnes vidíme nejčastěji. Důvodem je, že většina uživatelů chytrých telefonů musí používat mobilní telefon s operačním systémem Android.

To může být způsobeno snadným ovládáním smartphonu Android a dostupností různých levných telefonů Android.

Nyní, většina nebo dokonce téměř všechny smartphony Android již používají Dotyková obrazovka nebo Dotyková obrazovka.

I když většina z nich už s používáním chytrých telefonů není nemotorná Dotyková obrazovka, ale to neznamená, že tím problém končí.

Smartphony se systémem Android také nejsou prosté různých problémů. Jedním z nich je problém s dotykovou obrazovkou kterého se nelze dotknout.

Proto prostřednictvím tohoto článku JalanTikus poskytne způsob, jak problém vyřešit Dotyková obrazovka chyba na telefonu Android.

Jak vyřešit problémy s dotykovou obrazovkou na chytrých telefonech Android

1. Zkontrolujte využití paměti RAM v systému Android

Když je problém s Dotyková obrazovka Android, nepropadejte panice. Není to nutně problém Hardware-jeho. Jak problém vyřešit Dotyková obrazovka První Android, musíte zkontrolovat využití RAM na vašem Androidu.

Pokud dotyková obrazovka nereaguje, je to pravděpodobně rozhraní, které používáte zpoždění. Důvodem je, že Android je jednou z platforem, která zabírá dostatek místa na RAM.

Nyní, Nejprve vidíte, v jakém stavu je váš smartphone, zda je RAM na vašem smartphonu velká nebo ne. Pokud není příliš velký, zkontrolujte aplikace, které máte.

Pokud vidíte, že vaše aplikace zaplňují místo v paměti RAM, okamžitě odstranit nepoužívané aplikace. Protože, kvůli tomuhle Dotyková obrazovka Váš Android může vypadat problematicky, ale problematické je pouze rozhraní zpoždění.

2. Okamžitě aktivujte GPU 2D vykreslování

Jak vyřešit problémy s dotykovou obrazovkou chyba na vašem druhém smartphonu je, že můžete aktivovat Vynutit vykreslování GPU. Proč?

Protože jedním z důvodů, proč má vaše dotyková obrazovka problémy, je to, že váš smartphone může mít problém se špatným přechodovým sektorem. Proto musíte zkusit, jak se překonat Dotyková obrazovka toto.

Povolením této funkce budou prvky rozhraní mnohem lehčí než dříve.

Jak to tedy aktivovat? Nebojte se, je to velmi snadné. Prostě musíš jít Nastavení >Vývojářské možnosti >Vynutit vykreslování GPU.

Pokud menu Vývojářské možnosti ještě ne na vašem smartphonu Android, stačí přejít na Nastavení >O telefonu > a klepněte na Číslo sestavení až sedmkrát, abyste povolili možnosti vývojáře.

3. Kalibrujte obrazovku smartphonu Android

Jak překonat Dotyková obrazovka Dalším Androidem je, že musíte zkalibrovat obrazovku smartphonu Android. Spolu s tím, jak déle používáte smartphone se systémem Android, má displej tendenci být teplejší nebo dokonce chladnější.

Proto jste povinni správnou barvu zařízení Android vy. Jaké je řešení?

Správné řešení, abyste věděli, jak problém vyřešit Dotyková obrazovka musíte Kalibrace obrazovky smartphonu Android vy. Jak kalibrovat obrazovku smartphonu Android? Můžete použít aplikace třetích stran jako např Kalibrace dotykové obrazovky.

Na tento způsob řešení problému s rozbitou dotykovou obrazovkou se můžete spolehnout Dotyková obrazovka než ho vezmeš servisní středisko. Kromě toho pomocí této metody můžete také opravit barvu svého zařízení Android.

4. Stáhněte si MultiTouch Tester

Pokud máte pocit, že vaše dotyková obrazovka chyba nebo máte problém, nespěchejte s rozhodnutím, pokud je váš smartphone poškozen.

Možná má jen váš smartphone problém s vícedotykový, takže váš smartphone Android vypadá rozbitý, i když je to tak zpoždění pouhý. Níže se proto řiďte tím, jak opravit mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, kterého se nelze dotknout.

Můžeš Stáhněte si MultiTouch Tester zdarma na níže uvedeném odkazu, abyste zjistili, zda je váš smartphone poškozen nebo ne.

Po dokončení stahování strčíte všechny prsty, ať už se počítají všechny nebo ne. Obvykle to poskytují chytré telefony vícedotykový až pět nebo deset prstů, záleží na smartphonu, který používáte.

Po vyzkoušení nové OK Můžete říci, zda je váš smartphone poškozený nebo ne.

Stáhněte si aplikaci zde:

Apps Utilities 511plus STÁHNOUT

5. Zkuste vstoupit do nouzového režimu

Pokud cítíte obrazovku svého smartphonu chyba protože většinu aplikací, které instalujete z různých zdrojů, pak vyzkoušejte Vstupte do nouzového režimu.

Protože, jak problém vyřešit Dotyková obrazovka Android one je docela výkonný. Protože aktivací Safe Mode bude platforma spouštět pouze výchozí aplikaci, takže operační systém smartphonů Android bude mnohem lehčí.

Už víte, jak vstoupit do nouzového režimu?

Pokud někdo neví, jak vstoupit do nouzového režimu, stačí stiskněte tlačítko napájení, pak vyberte a déle podržte možnost Vypnout, tak se to objeví Restartujte do nouzového režimu. Vybrat OK.

6. Nepoužívejte nabíječky nedbale

Když narazíte na problém s dotykovou obrazovkou na Androidu při nabíjení smartphonu, není to systémový problém nebo dokonce Hardware. Rozhodně problém s nabíječkou kterou používáte k dobíjení smartphonu Android.

Nyní, Takové problémy se vám stávají velmi často, protože ho určitě rádi používáte bezstarostně nabíječka pro dobití baterie, zejména pokud je stisknutá.

Proto jej nikdy nepoužívejte nedbale nabíječka. Obvykle smartphony Android umí alespoň kdy pomocí nabíječky ze smartphonu BlackBerry. Takže od této chvíle už víte, jak to opravit Dotyková obrazovka nefunguje na obrazovce smartphonu Android chyba?

To jsou některé způsoby, jak problém vyřešit Dotyková obrazovka na chytrých telefonech Android. Rozumíš až sem?

Pokud existuje způsob, jak problém vyřešit Dotyková obrazovka ostatní, můžete si přečíst Jakův článek níže:

  • 5 způsobů, jak překonat chybu dotykové obrazovky, která se pohybuje sama

Hodně štěstí!