Produktivita

4 způsoby, jak překonat bootloop hp, snadno bez počítače (android)

Dochází k bootloopu vašeho mobilního telefonu nebo se zasekává v logu, když se restartuje? Zde je návod, jak snadno vyřešit bootloop na Androidu a můžete to udělat sami!

Zasekl se váš Android při zapnutí mobilu do loga?

Pokud ano, je to jméno bootloop chlapi. Stav, kdy váš mobilní telefon nedokáže vstoupit do softwarového systému Android, se bude opakovat, dokud to neopravíte.

Jak opravit bootloop?

Jaka má snadný způsob, jak překonat bootloop na vašem mobilním telefonu, aniž byste museli jít k přepážce HP, zajímá vás, jak to udělat? Podívejme se, jak vyřešit úplný bootloop!

Co je Bootloop?

Bootloop je problém v softwaru Android, který nemůže vstoupit do systému. Jeho vlastnosti jsou ve formě displeje vašeho mobilního telefonu, který vždy zobrazuje logo Android.

Pokud narazíte na takový problém, nikdy nepropadejte panice, nechoďte hned do servisu, bando. Musíte pouze následovat, jak vyřešit bootloop níže:

4 způsoby, jak překonat spouštění systému Android bez počítače

Jaka má 4 způsoby, jak se můžete pokusit překonat bootloop na svém mobilním telefonu, tuto metodu můžete udělat sami, aniž byste ji museli brát do Služby zákazníkům nebo HP počítadlo. Zde je postup:

1. Restartujte HP

Tuto první metodu můžete provést, pokud je vaše bootloop lehká, obvykle kvůli chybám provozu dat, aniž byste museli projít režimem obnovy.

Cesta je snadná, a to restartování mobilu vypnutím mobilu, vyjmutím baterie, SIM karty a SD karty. Počkejte na svůj mobilní telefon alespoň 15 minut.

Znovu vložte baterii, SIM a SD kartu a restartujte mobilní telefon. Pokud to stále nefunguje, zkuste další metodu.

2. Vymazání oddílu mezipaměti

Vymazat oddíl mezipaměti je poměrně účinný způsob, jak překonat bootloop. Tuto metodu můžete provést, aniž byste se museli obávat ztráty všech dat HP.

Metoda je docela snadná, jmenovitě vstup do režimu zotavení na vašem mobilním telefonu a výběr Vymazat oddíl mezipaměti a vyberte Ano. Způsob, jak vstoupit do režimu zotavení na každém mobilním telefonu, je jiný, zde je návod, jak vstoupit do režimu zotavení u některých značek HP:

  • Samsung: Domů + tlačítko napájení nebo Domů + Zvýšení hlasitosti + Napájení
  • Huawei: Tlačítko napájení + zvýšení hlasitosti
  • LG: Domů + Zvýšení hlasitosti + Napájení
  • Asus: Napájení + zvýšení hlasitosti dokud se neobjeví logo, uvolněte tlačítko napájení a současně stiskněte tlačítko Volume Up.
  • HTC: Napájení + Snížení hlasitosti + Napájení

V případě úspěchu se váš mobilní telefon vrátí na hlavní stránku. Pokud máte stále problémy, musíte provést tovární reset. Metoda je níže.

3. Obnovení továrního nastavení

Nejúčinnější způsob, jak překonat bootloop, je udělat Vymazat data nebo obnovit tovární nastavení Váš mobil projde režimem obnovy.

Technicky tato metoda resetuje systémový software a bude vypadat jako při první instalaci systému. Když jste v nabídce Recovery Mode, vyberte Obnovení továrního nastavení pak vyberte Ano.

Systém to zpracuje automaticky, nechá váš mobil provést tovární reset, aniž by byl rušen. Po úspěchu by měl váš mobil přejít na stránku Domov.

4. Blikající ROM

Flash ROM je nejsložitější a poměrně těžký způsob, jak vyřešit problém s bootloopem. Tato metoda se používá pouze v případě, že váš mobilní telefon má vážné problémy se zaváděním systému.

Problémy se zaváděním, jako je tento, jsou obvykle způsobeny nesprávnou instalací vlastní paměti ROM nebo nesprávnou aktualizací operačního systému do vašeho mobilního telefonu. Způsob, jak to udělat, je flashnout ROM, která se hodí pro váš mobilní telefon.

Můžete použít aplikaci Smartphone Flash Tool, způsob je uveden v aplikaci. Musíte jen sledovat každý krok. Zde je aplikace:

Nástroje pro vývojáře aplikací SpflashTool STÁHNOUT

Máte-li pochybnosti o vlastním flashování, můžete navštívit středisko služeb HP. Níže je uvedeno umístění servisního střediska pro každou značku HP (otevřete jej kliknutím):

  • Samsung
  • Xiaomi
  • Oppo
  • Asus
  • Sony

To jsou 4 způsoby, jak překonat bootloop na Androidu bez počítače, které můžete udělat sami doma bez jakýchkoli potíží. Pokud se bojíte překonat bootloop sami, můžete Jaka kontaktovat prostřednictvím sociálních sítí Jalan Tikus.

Jaký způsob je podle vás nejúčinnější způsob, jak překonat bootloop chlapy? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.