Aplikace

10 nejlepších bezplatných aplikací pro videohovory na telefonu s operačním systémem Android

Chcete bezplatnou aplikaci pro videohovory, abyste mohli VC se svou přítelkyní nebo náhodnými novými lidmi? Zde jsou doporučení pro bezplatné aplikace VC, které můžete vyzkoušet!

Aplikace pro videohovory jsou v této sofistikované době stále více vyhledávané. Abyste se nemuseli obtěžovat voláním nebo psaním SMS, usnadněte si s touto aplikací videohovory.

Tato povinná aplikace na chytrém telefonu může učinit vaši komunikaci s přáteli interaktivnější. Navíc vám PSBB znesnadňuje zbavit se chybějících vašich blízkých.

V současné době existuje také spousta bezplatných aplikací VC pro mobilní telefony a aplikací pro videohovory pro PC, které můžete použít, gang.

Zvědavý na cokoliv bezplatná aplikace pro videohovory pro HP, které ApkVenue doporučuje? Následuje úplný seznam funkcí pro úsporu kvót! Zkontrolujte, pojďte!

S rozvojem technologií v chytrý telefon, ať už Android nebo iOS, určitě změní způsob, jakým komunikujete s ostatními lidmi, gangem.

Aby byla komunikace plynulejší a zábavnější, uvádíme několik doporučení nejlepší a nejoblíbenější online aplikace pro videohovory kterou si můžete vyzkoušet.

1. Instagram

zdroj fotografií: romper.com

Opravdu Instagram Máte funkci pro osobní nebo skupinové videohovory? Rozhodně si to dejte!

No, aplikace videohovor Živě na Instagramu můžete přistupovat prostřednictvím stránky funkcí Přímá zpráva výběrem přítele, kterého chcete kontaktovat.

Kromě toho, pokud máte skupinu, můžete také uskutečňovat skupinové videohovory s maximálně 6 členy.

Už víte, že ano, pokud se ukáže, že IG je také aplikace pro videohovory pro více než 6 lidí? Není to dost zajímavé vidět vývoj této jediné aplikace?

PodrobnostiInstagram
VývojářInstagram
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stahování1.000.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.5/5

Stáhněte si Instagram přes následující odkaz:

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

Stáhněte si Instagram na Google Play

2. WhatsApp

zdroj fotografií: makeuseof.com

Pokud jde o stabilitu funkce videohovoru, WhatsApp být jedním z vítězů. Tato aplikace nabízí lehké, rychlé a snadno použitelné videohovory.

Pokud bylo zpočátku možné videohovory provádět pouze s jedním uživatelem, WhatsApp nyní nabízí také možnost telefonovat skupinový videohovor který pojme až 50 lidí, víte!

Kromě toho můžete také používat aplikaci Whatsapp pro videohovory na notebooku s Web WhatsApp. Ale ke spuštění budete potřebovat emulátor, bando.

PodrobnostiWhatsApp
VývojářWhatsApp Inc.
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stahování1.000.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.4/5
Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

3. LINE: Bezplatné hovory a zprávy

zdroj fotek: line.me

Pokud se podíváte na nabízené funkce a služby, LINE Messenger lze říci, že je to nejúplnější chatovací aplikace a také sociální média.

Počínaje službou zpráv, videohovor, Časová osa, novinky, nakupování, a mnoho dalších, které jsou určeny zejména mladým lidem.

LINE také obsahuje aplikaci pro videohovory pro více než 10 lidí, dokonce i více. Protože můžete uskutečnit videohovory až více než 200 lidí zároveň. Šílený!

PodrobnostiLINE: Volání a zprávy zdarma
VývojářSpolečnost LINE
Minimální OS112 MB
VelikostAndroid 4.4 a vyšší
Stahování500.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.2/5

Stáhněte si LINE: Volání a zprávy zdarma přes následující odkaz:

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

4. Skype

zdroj fotografií: androidauthority.com

Mluvíme o aplikacích videohovor nejlepší, samozřejmě by bylo neúplné, kdybyste tuto jednu aplikaci nezmínili.

Skype stát se službou pro videohovory, která multiplatformní, což znamená, že je k dispozici v různých plošina, od Windows, Mac, iOS, po Android, gang.

Včetně aplikace pro videohovory na notebooku nabízí Skype také videohovory s HD kvalitě poskytnout mnohem uspokojivější komunikační zážitek.

PodrobnostiSkype
VývojářSkype
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stahování1.000.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.1/5

Stáhněte si Skype přes následující odkaz:

Technologie Skype Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

5. Google Duo

zdroj fotografií: techspot.com

Google Duo je aplikace pro videohovory pro více než 4 lidi vyvinutá společností Google. Mnoho lidí je ohromeno kvalitou nabízeného zvuku a videa.

Google Duo nabízí velmi jednoduché a snadno použitelné rozhraní. Tato aplikace je k dispozici také cross plošina, jak Android, tak iOS, do PC.

Vzhledem k tomu, že má stabilní internetové připojení, je Google Duo vhodný pro aplikace pro videohovory pro slabé signály, kterých se vejde až 7 uživatelů, gang.

PodrobnostiGoogle Duo
VývojářGoogle LLC
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stahování1.000.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.6/5

Stáhněte si Google Duo přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zprávy Google Inc. STAŽENÍ

6. Posel

zdroj fotografií: theverge.com

Prostřednictvím této celosvětové aplikace pro videohovory vyvinuté Facebookem můžete zdarma uskutečňovat hlasové hovory a videohovory se svými přáteli na FB.

Facebook Messenger včetně nejbezpečnější aplikace pro videohovory, která poskytuje filtry a nálepky, které lze použít při videohovorech. Podobné jako LINE!

Uživatelské rozhraní což je docela snadné a lehké je také jedním z prodejních míst této online aplikace VC, kterou musíte vyzkoušet. Nenechte si ujít jeho stažení!

PodrobnostiPosel
VývojářFacebook
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stahování1.000.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.1/5

Stáhněte si Messenger přes následující odkaz:

Facebook Browser Apps, Inc. STAŽENÍ

7. Zoom Cloud Meetings

Zdroj fotografií: play.google.com

Pandemie viru Covid-19 vytváří aplikaci pro videohovory Zvětšení takže se dobře prodává mezi mnoha lidmi. Každý, od mladých i starých, používá Zoom jako aplikaci pro videohovory.

I když se dá říct, že jste „cibulí“ ve světě APK pro videohovory, Zoomu se podařilo zaujmout trh mnoha svých konkurentů, víte. To je přirozené, protože Zoom můžete používat i na ploše.

Videohovory můžete bohužel provádět pouze se základní verzí Zoomu Maximální délka 40 minut prostě. Pokud si chcete užívat všech jeho funkcí bez omezení, měli byste zaplatit za tuto jednu aplikaci.

PodrobnostiZoom Cloud Meetings
Vývojářzoom.us
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost14 MB
Stahování100.000.000 +
Hodnocení (Google Play)3.9/5

Stáhněte si Zoom přes následující odkaz:

Produktivita aplikací zoom.us STÁHNOUT

8. Videochat OmeTV

Hledáte aplikaci pro náhodné videohovory pro dospělé, abyste se zbavili nudy a poznali zábavné lidi? Stačí si to stáhnout Videochat OmeTV, gang!

Později můžete v této bezplatné aplikaci pro náhodné videohovory uskutečňovat videohovory s ostatními uživateli, kteří jsou online. Zábava zaručena!

Pokud budete mít štěstí, není vyloučeno, že zde najdete spřízněnou duši, takže si nemusíte stahovat dohazovací aplikaci. Jsi si jistý, že to nechceš zkusit?

PodrobnostiVideochat OmeTV
VývojářAlternativa videochatu
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost34 MB
Stahování10.000.000 +
Hodnocení (Google Play)3.8/5

Stáhněte si OmeTV přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

9. HOLLA

zdroj fotografií: stayhipp.com

HOLLA je aplikace k nalezení přátel kolem vás. Ale tato funkce HOLLA vám umožňuje najít přátele přes videohovor nahodile.

Pokud máte pocit, že se neshodujete s lidmi, které dnes najdete v aplikacích pro náhodné videohovory, stačí změnit alias výpad sekce videa, kde najdete více přátel.

Kromě toho HOLLA obsahuje také celosvětovou aplikaci pro videohovory, protože si můžete najít přátele v zahraničí. Je zábavné mít možnost chatovat s bělochy?

PodrobnostiHOLLA
VývojářHOLLA
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost77 MB
Stahování10.000.000 +
Hodnocení (Google Play)4.5/5

Stáhněte si HOLLA přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

10. Chatouty

Stále diskutujeme o dalších bezplatných aplikacích pro náhodné živé videohovory. Tentokrát je zde aplikace tzv Chatouty což je určitě škoda, že ti chybí, bando!

Nejen pro uživatele Androidu, Chatouts je také aplikace pro náhodné videohovory horký iPhone, který můžete použít k telefonování se spoustou cizích lidí.

Můžete tedy nejen najít zábavu s novými lidmi, ale můžete také zdokonalovat své znalosti cizích jazyků přímo používáním rodilí mluvčí bez nutnosti offline aplikace slovníku.

PodrobnostiChatous
VývojářGlobální hrad
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost44 MB
Stahování10.000.000 +
Hodnocení (Google Play)3.8/5

Stáhněte si Chatous přes následující odkaz:

Aplikace STÁHNOUT

No, to jsou některá doporučení aplikace videohovor nejlépe zdarma který musíte vyzkoušet, dobrý plošina Android a iOS.

Kromě těch dvou plošina S tím můžete také najít výše uvedené aplikace ve svém zařízení plocha počítače alias na PC nebo notebooku, víte.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.