Tech Hack

7 způsobů, jak vyřešit ztracený signál na telefonu Android

Jak se vypořádat se ztrátou signálu na mobilu Android, velmi jednoduché, nekomplikované!

HP nemá signál, co je rozbité? Určitě jste to zažili. Je to opravdu nepříjemné, když se náhle ztratí signál smartphonu a neobjeví se.

Signál mobilního telefonu Android je skutečně důležitým faktorem, zejména pro potřebu komunikovat a prozkoumávat virtuální svět alias internet.

Ne zřídka, musíte zkontrolujte sílu síťového připojení v případě, že signál zeslábne nebo dokonce náhle zmizí, jako v případě výše.

No, tentokrát vám Jaka chce nabídnout řešení prostřednictvím několika jak vyřešit ztracený signál na telefonu Android které lze aplikovat na všechny typy. Uvidíme více!

Jak překonat ztracený signál na HP

Fenomén ztráty signálu HP často zažívá poměrně velký počet uživatelů chytrých telefonů. To samozřejmě narušuje mobilitu jeho uživatelů.

Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, ale ne všechny fungují. Samozřejmě, abyste zjistili příčinu ztráty sítě, musíte nejprve detekovat hardware smartphonu, který používáte, nebo síť, kde se nacházíte.

Pro úplnější informace si prosím přečtěte Jakovu diskuzi níže. Zaručeně můžete okamžitě porozumět problémům se signálem HP, se kterými se setkáváte.

Proč došlo ke ztrátě signálu na HP?

Než budeme diskutovat o tom, jak překonat signál, který se nezobrazuje, ukázalo se, že existuje několik faktorů, které jsou příčinou toho, proč se tento problém může objevit na vašem mobilním telefonu Android, gangu.

Tentokrát vám proto Jaka nějaké prozradí příčina mizení signálu HP kterou si můžete přečíst v plném znění níže.

1. Pokrytí vnější sítě (nejčastější příčina ztráty signálu)

Zdroj fotografií: Bali-Developer (Jednou z nejčastějších příčin ztráty signálu je poloha uživatele mimo oblast pokrytí).

Aniž si to uvědomujete, ukazuje se, že poloha nebo místo, kde se nacházíte, má také velký vliv na signál HP, který se často ztrácí.

To proto, že někteří poskytovatelé občas nemá širokou oblast pokrytí do vzdálených oblastí, takže celulární síť bude omezena pouze na několik míst, gangu.

Nejen v odlehlých oblastech, dokonce i v řadě míst, která jsou přeplněná lidmi, uživatelé často pociťují ztrátu mobilních sítí, víte. Ujistěte se tedy, že používáte poskytovatele, který má široké pokrytí!

2. Faktor počasí

Další příčinou chybějícího signálu je proto faktor počasí, gang. Vlastně by se dalo říct, že je to jedna z věcí, kterou většina z nás často zažívá.

Důvodem je, že ne všichni poskytovatelé telekomunikačních služeb v Indonésii mohou fungovat správně a normálně za každého počasí.

Například, když hustě prší, zvláště když je doprovázeno blesky, tento stav z nějakého důvodu obvykle způsobí, že mobilní telefon nebude mít celulární síť.

Příčiny ztráty signálu na jiných telefonech Android...

3. Oprava sítě operátorem

Zdroj fotografií: Tribun Jogja (Další příčinou ztráty signálu jsou opravy sítě operátorem).

Aby mohli svým zákazníkům poskytnout vždy to nejlepší, řada operátorů to často dělá oprava sítě za účelem zlepšení kvality služeb.

Tato činnost údržby je však bohužel často jednou z příčin mizení nebo dokonce úplného vymírání mobilních sítí.

Proto než začnete přemýšlet o koupi nového telefonu Android, protože si myslíte, že je váš mobil poškozený, nejprve se ujistěte, že lidé ve vašem okolí, kteří používají podobného operátora, zažívají totéž.

4. Poškození Hardware mobilní telefon

Další příčinou chybějícího signálu je: došlo k poškození jedné ze součástí Hardware Tady HP, bando.

Ve srovnání s předchozími příčinami lze tento jeden bod považovat za docela fatální, protože nevyhnutelně musíte vyměnit poškozené součásti nebo dokonce koupit nový mobilní telefon.

Ale abyste se ujistili, že příčina ztráty mobilní sítě je skutečně způsobena hardwarovými součástmi HP, raději se nejprve zeptejte odborníků.

5. Existuje aplikace popř Software Ustaraný

kromě Hardware, problém je zapnutý software Mobilní telefon nebo aplikace, která se používá, může být také příčinou ztráty sítě, víte.

V některých případech se to obvykle děje kvůli hmyz chyba aliasu v softwaru nebo aplikaci.

Pokud se však ukáže, že je vše v pořádku, můžete to napravit přečtením tipů, jak se vypořádat s tím, že se signál nezobrazuje, o kterých bude ApkVenue diskutovat níže.

6. Přijímač signálu Problematické HP

HP nemá signál, co je rozbité? Dobře víš! Možná je to způsobeno tím přijímač signálu problém, gang.

Jak víme, komponenta přijímač signálu má velmi důležitou roli přijímat signál vysílaný vysílačem.

Pokud má tedy tato součástka problém, pak se nedivte, že nakonec mobil nemá vůbec žádnou mobilní síť.

Nemusíte však propadat panice! Víte, problémy, které způsobují chybějící signál výše, můžete vyřešit několika způsoby tipy, jak se vypořádat s tím, že se signál neobjevuje následující.

Jak překonat ztracený signál na telefonu Android

Když signál na vašem mobilu náhle zmizí, musíte najít místo problému. Jsou dvě možnosti, SIM karta (poskytovatel) je problematická popř Telefon s Androidem sám.

Chcete-li zkontrolovat, zda má SIM karta problém, je to snadné, vyjměte SIM kartu z mobilního telefonu a vložte ji do jiného mobilního telefonu.

Pokud SIM karta stále nefunguje na jiném mobilním telefonu a nezobrazuje indikátor signálu, znamená to Problémem je vaše SIM karta. Váš mobil je v pořádku a můžete se pokusit kontaktovat poskytovatel zákaznických služeb vy.

Na druhou stranu, pokud SIM karta stále funguje správně, může přijímat SMS a hovory, znamená to, že není problém se SIM kartou a problém je ve vašem mobilním telefonu.

Chcete-li vyřešit problémy se zařízením HP, existuje několik způsobů:

1. Restartujte HP (nejjednodušší způsob, jak vyřešit ztracený signál)

Zdroj fotografií: Shutterstock (Jeden způsob, jak vyřešit ztracený signál mobilního telefonu, který můžete zkusit, je restartovat mobilní telefon).

Jste zmateni tím, jak se vypořádat s přerušovanými sítěmi na mobilních telefonech Xiaomi nebo jiných značkách?

Tohle by mohl být nejlepší způsob snadné a praktické vyřešit příčinu ztráty signálu. Tím, že dělá restartovat, HP spustí všechny procesy od začátku a automaticky vyhledá novou síť.

Dělat restartovat HP také dokáže vyřešit různé problémy, které se objevují na našich chytrých telefonech, víte. Včetně jednoho z nich, jak překonat pomalý internet!

2. Režim Letadlo

Dalším způsobem, jak překonat signál, který se neobjeví, je jednoduše aktivovat funkci Režim Letadlo nebo režim v letadle na vašem mobilním telefonu.

Poté to chvíli nechte a pak režim znovu deaktivujte, gang.

Tímto způsobem budou smartphony Android hledat nové, lepší síťové servery 4G LTE. Ve skutečnosti byla tato metoda také široce používána a byla prokázána její účinnost.

Ach ano, pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak překonat ztracený signál Telkomselu nebo jiných poskytovatelů, můžete tuto metodu opravdu vyzkoušet!

Jak vyřešit další chybějící signály...

3. Zkontrolujte instalaci SIM karty

Pokud se také nezobrazí indikátor signálu, zkuste znovu zkontrolovat, zda jste správně vložili SIM kartu do slotu.

Nesprávná instalace způsobí, že SIM karta nebude detekovatelná, v důsledku toho se signál neobjeví.

Nejenže zmizí signál mobilního telefonu, ale chyba v umístění SIM karty může také potenciálně poškodit komponenty Hardware HP nebo samotná SIM karta, víte. Buď opatrný!

4. Prohledejte síť ručně

Zkusili jste ručně prohledat síť a opravit ztracenou mobilní síť? Pokud ne, zkuste to raději hned!

Ruční výběr samotné sítě je ve skutečnosti velmi snadný. Nejprve vstoupíte Nastavení > Síť > Připojení > Mobilní síť > vyberte Operátor > Vybrat automaticky.

Pokud ano, smartphone se také pokusí připojit k síti, která byla zjištěna. V některých případech může tato metoda také pomoci stabilizovat a posílit signál mobilního telefonu, víte.

5. Špatný rádiový signál

Ztráta signálu může být způsobena tím, že náš mobilní telefon nevysílá správný rádiový signál. Proto, abyste to překonali, musíte zadat kód, jak je znázorněno na obrázku níže číselník vaše HP.

Poté se zobrazí nabídka a vyberte Informace o telefonu. Po tomto kliknutí Spusťte test Ping pak svitek dolů a vyberte LTE/GSM auto (PRL). Pak klepnout na tlačítko Vypnout rádio.

Když jsou všechny procesy dokončeny, restartovat váš HP a uvidíte změny. Zkontrolujte, v jakém stavu je vaše síť poté, co jste postupovali podle způsobu, jak překonat signál, který se nezobrazuje výše.

To mohou vyzkoušet i ti z vás, kteří hledají způsob, jak opravit lapač signálu HP, že!

6. Vyměňte SIM kartu za jiný mobilní telefon

Zdroj fotografie: RSInews (Můžete zkusit vyměnit SIM kartu za jiný mobil a zkusit, jak vyřešit, že se signál nezobrazuje).

No, pokud pět výše uvedených metod stále nefunguje k obnovení náhle ztraceného signálu Android, možná je problém ve vašem mobilním telefonu.

Abyste se ujistili, že váš mobilní telefon má nebo nemá problém, můžete vyměnit SIM kartu za mobilní telefon někoho jiného.

Pokud se ukáže, že vaše SIM karta je v pořádku, když ji používáte na mobilním telefonu někoho jiného, ​​znamená to opravit Problémy má tvůj mobil, bando!

Vezměte prosím svůj mobilní telefon do nejbližšího servisního střediska. Doporučuji ApkVenue peklo obsluhujete na oficiálním místě, abyste byli bezpečnější.

7. Kontaktujte operátora zákaznického servisu

Chcete se vzdát problému bez signálu HP, který máte? Ještě ne! Stále existuje jeden způsob, jak se vypořádat s tím, že se signál neobjevuje, který byste měli vyzkoušet.

Pokud jste provedli šest výše uvedených metod a signál vašeho mobilního telefonu je stále přerušovaný, je s největší pravděpodobností chyba ve vašem poskytovateli služeb.

Možná má jejich síť problémy a operátor si není vědom, že ve vaší oblasti je problém.

Mobilní operátoři obvykle okamžitě reagují na stížnosti jejich zákazníků. Zůstaňte v kontaktu se svým operátorem, dokud neopraví síť ve vaší oblasti.

To je tedy sbírka příčin a způsobů, jak překonat chybějící signál 4G na mobilním telefonu Android, který vám Jaka může poskytnout. Doufejme, že to může vyřešit problém se ztrátou signálu, se kterým se setkáte.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte je napsat do sloupce komentářů níže. Hodně štěstí a štěstí chlapi!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.