Tech Hack

nejde otevřít youtube? uklidněte se, tady je návod, jak to opravit!

Už se vám někdy stalo, že došlo k náhlé chybě Youtube a nelze jej otevřít? Uklidnit! To je to, co byste měli udělat, když nemůžete otevřít YouTube.

Jaký je to pocit, když chcete sledovat své oblíbené video na YouTube, ale ukázalo se, že video nebo dokonce aplikaci YouTube na vašem mobilním telefonu nelze otevřít? Musí být naštvaný, že?

Ale, bando, když nemůžete otevřít YouTube, můžete to ve skutečnosti zvládnout snadno a rychle. Přibližně, jak?

No, protože to zažilo mnoho uživatelů YouTube, ApkVenue poskytne řešení k překonání problému, který je docela znepokojující.

Abyste nebyli zvědavější, stačí se podívat na vysvětlení o Jak vyřešit YouTube nelze otevřít na Androidu tady, bando.

Protože YouTube nelze otevřít

Než vysvětlíte, jak vyřešit YouTube, který nelze otevřít, měli byste nejprve znát hlavní příčinu, aby se to později neopakovalo.

Obvykle, YouTube nelze otevřít protože došlo k chybě nebo je server mimo provoz. Existují však i další důvody, které jej znepřístupňují uživatelům.

1. Aplikace není aktualizována

Na některých chytrých telefonech je výchozí aplikací YouTube. I tak vy jako uživatel smartphonu stále musíte aktualizujte aplikaci YouTube na nejnovější verzi.

YouTube si můžete aktualizovat sami pomocí internetové kvóty. Ale obvykle se tato aplikace automaticky aktualizuje, když je mobilní telefon připojen k WiFi

Abyste nezmeškali aktualizaci nejnovější verze, můžete provést ruční kontrolu, zda aplikace YouTube již má nejnovější verzi nebo ne.

2. Úplná data aplikace

Jak dlouho používáte YouTube? To musí být roky, že? To znamená, že v aplikaci je uloženo velké množství dat a umožňuje, aby byla data aplikace plná.

Na chytrých telefonech může být YouTube, které nelze otevřít, způsobeno tím, že data aplikace jsou plná. Důvodem je příliš mnoho stažených videí na sledování offline.

Kromě toho by to mohlo být způsobeno také velkým počtem keší, které tvoří YouTube nelze otevřít. Přehrávání videí může obvykle ztížit i nahromaděná mezipaměť.

Jiné příčiny, proč nelze YouTube otevřít...

3. Plná vnitřní paměť

Zkuste, deh, zkontrolovat zbývající kapacitu vnitřní paměti na HP. Pokud se ukáže, že je plná, je přirozené, že aplikaci YouTube nelze otevřít.

Kromě toho, že je aplikace YouTube plná dat aplikací, není přístupná, protože plná vnitřní paměť. V důsledku toho se systém na smartphonu stává nestabilním.

Plná systémová paměť a nedostatek místa mohou také způsobit problémy na chytrých telefonech. V důsledku toho nemá problémy jen YouTube, ale i další aplikace.

4. Příliš mnoho dat prohlížeče

Kromě chytrých telefonů jsou i tací, kteří si YouTube na počítači nebo notebooku otevřít neumí. V takovém případě může být problém v prohlížeči, který používáte.

Když nemůžete otevřít YouTube v Chromu nebo v jakékoli jiné aplikaci prohlížeče, je pravděpodobné, že prohlížeč má spoustu dat a mezipaměti, což jej ztěžuje.

Proto se ujistěte, že pravidelně odstraňujete data uložená v mezipaměti v prohlížeči, který používáte, abyste mohli YouTube a další weby otevírat hladce, gang.

5. Nestabilní připojení k internetu

Kromě problémů se zařízením neumí YouTube přehrávat videa, příčinou může být i pomalá nebo méně stabilní internetová síť.

Za tímto účelem se ujistěte, že je vaše kvóta dostatečná a internetová síť zrychluje, abyste mohli snadno a samozřejmě pohodlněji sledovat videa z YouTube.

Jak vyřešit Youtube, který nejde otevřít

Mějte na paměti, že problémy na každém smartphonu jsou jiné a v tomto článku bude ApkVenue diskutovat o aplikaci YouTube, kterou nelze otevřít na Androidu.

Počínaje chybou YouTube, YouTube nemůže přehrávat videa, dokud YouTube nepůjde vůbec otevřít, bando.

Pokud však také nemůžete otevřít YouTube na svém iPhone nebo počítači, můžete také vyzkoušet níže uvedené metody.

1. Vymažte mezipaměť aplikací

Jednoduchým krokem, který můžete udělat, když nemůžete otevřít YouTube, je vymazání mezipaměti a dat z aplikace YouTube v telefonu Android.

Pokud nevíte jak vymazat mezipaměť na HP, úplnou recenzi toho, jak vymazat mezipaměť, můžete vidět v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Nainstalujte předchozí verzi

Proč nemohu otevřít YouTube, i když kvóta stále existuje a vymazal jsem mezipaměť? Odpověď může být proto, že nainstalovaná verze není kompatibilní s HP.

Pokud stále používáte starou verzi Androidu, ujistěte se, že nepoužíváte nejnovější verzi aplikace YouTube, která nefunguje kompatibilní s verzí Androidu.

Za to zkuste nainstalovat předchozí verzi aplikace YouTube který lze spustit na verzi Androidu, která odpovídá vašemu mobilnímu telefonu, takže můžete znovu sledovat videa na YouTube.

Jak vyřešit další chyby na YouTube...

3. Vymažte historii vyhledávání

Můžete také zkusit vymazat historii vyhledávání, když otevřete YouTube a zobrazí se zpráva vyskakovat čte YouTube se bohužel zastavil.

Kromě mezipaměti může tento případ nastat, když je YouTube příliš plný historie vyhledávání, komentářů, podíla další data, která zatěžují systém.

4. Aktualizujte nejnovější verzi

Pokud dříve Jaka navrhl instalaci předchozí verze, tentokrát vám to Jaka radí aktualizujte YouTube na nejnovější verzi, gang.

Pokud používáte nejnovější verzi Androidu, ale verze aplikace YouTube, kterou používáte, je příliš stará, může to způsobit problémy s aplikací YouTube.

Pokud je verze YouTube příliš stará, nemusí to být aplikace kompatibilní s nejnovějším operačním systémem na vašem smartphonu.

I když to lze snadno vyřešit, tento případ často zažívají uživatelé YouTube, zejména ti, kteří jsou líní nebo nemají čas stahovat.aktualizace Nejnovější aplikace YouTube v Obchodě Play.

Stáhněte si aplikaci Youtube nejnovější verzi prostřednictvím odkazu níže.

Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ

4. Internet musí být stabilní

Jaka řekl dříve, problémy s YouTube mohou být způsobeny také pomalé připojení k internetu nebo nestabilní, gang.

Spojení, která jdou nahoru a dolů, se s YouTube rozhodně moc nekamarádí. Natož k přehrání videa, stačí jen hledat, určitě zakopnete.

Za tímto účelem se ujistěte, že je vaše kvóta stále dostatečná a vaše internetové připojení je stabilní, abyste mohli pohodlně sledovat své oblíbené filmy nebo jiná videa na YouTube.

To je příčina a Jak vyřešit YouTube nelze otevřít. Tímto způsobem už nemusíte být zmateni tím, proč YouTube nemůže přehrávat videa nebo jej nelze vůbec otevřít.

Kromě problému se serverem YouTube může být neschopnost otevřít tuto aplikaci způsobena také problémem se zařízením, které používáte, gang.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.