Tech Hack

jak stáhnout ztracený/smazaný obchod Play

Jak stáhnout a nainstalovat Obchod Play je uvedeno v plném znění zde. Kompletní s odkazem, aby to při stahování z Obchodu Play nebylo složité.

Google Play obchod je místo, kde uživatelé systému Android hledají a nacházejí různé aplikace nebo hry, které chcete, včetně nejlepší aplikace Google pro WFH.

Bohužel na telefonech existují případy, kdy není Obchod Play nainstalován, ztracen nebo omylem smazán, takže si nevyhnutelně musíte nainstalovat Obchod Play.

Jak tedy nainstalovat Obchod Play pro smartphony, které mají tyto případy? Uklidni se, banda je s Jakou, všechno má řešení. Tady je návod Jak stáhnout a nainstalovat Google Play Store nejjednodušší a bezproblémové!

Jak stáhnout Play Store zdarma na Android

Tentokrát vám to řekne Jaka jak stáhnout obchod Play která nebyla nainstalována, ztracena nebo náhodně odstraněna. Jak to nainstalovat je víceméně stejné jako řadu skvělých a sofistikovaných aplikací na telefonech Android.

Pokud vaše zařízení Android není nainstalováno v Obchodě Play, nemusíte se obávat. Jaka také vysvětlí jak nainstalovat obchod Play na vašem smartphonu Android.

Jak si stáhnout Obchod Play a také jak jej nainstalovat do smartphonu Android? Zde je několik alternativních způsobů, jak si můžete stáhnout Playstore.

Stáhněte si Obchod Play přes Jalan Tikus

Pro ty z vás, kteří na svém smartphonu Android nemají Obchod Play, Obchod Play si můžete stáhnout přímo z webu Jalan Tikus.

Soubor, který ApkVenue nahrál, je zaručeně velmi bezpečný a neotěhotní malware nebo virus cokoliv v něm protože Jaka to předtím testoval.

Formát aplikace Obchod Play je také APK, nikoli soubor XAPK, takže proces instalace je mnohem jednodušší.

Zde je návod, jak si stáhnout Obchod Google Play přes JalanTikus:

 1. Stažení a Nainstalujte APK Obchod Play.
 2. Až budete hotovi, klepněte na soubor APK.
 3. Hotovo! Proces stahování se spustí automaticky.

Stáhněte si aplikaci Obchod Google Play zde:

Aplikace pro stahování aplikací a internet Google Inc. STAŽENÍ

Jak nainstalovat první bezplatný obchod Play je zaručeně nejjednodušší a nejjednodušší, takže jej nemusíte používat dlouho, stačí kliknout na výše uvedený odkaz a okamžitě spustit proces stahování.

Pro úplnější informace si prosím přečtěte Jakův speciální článek s názvem Stáhněte si nejnovější APK z obchodu Google Play 2021.

Stáhněte a nainstalujte Obchod Play prostřednictvím aplikace Pure APK

Tato jedna metoda je alternativní metodou stahování z Obchodu Play, jen v případě, že nemůžete použít první metodu. Podobně jako u první metody si i tuto druhou metodu můžete užít zdarma.

Jak nainstalovat tento alternativní obchod Play vyžaduje další aplikace, které fungují prostřednictvím odkazů třetích stran.

Tato aplikace také Jaka otestoval bezpečnost a je také důvěryhodným zdrojem pro stahování aplikací z Obchodu Play.

Metoda je o něco delší než první a zde je kompletní metoda:

 1. Otevřete aplikaci Čisté soubory APK.
 2. Do vyhledávacího pole zadejte „Obchod Play“ a Vstupte.
 3. Kliknutím na tlačítko Stáhnout zahájíte proces stahování z Obchodu Play.
 4. Po dokončení jej nainstalujte prostřednictvím této aplikace nebo ručně pomocí Průzkumník souborů.

Stáhněte si aplikaci Pure APK zde:

Apps Utility Apkpure STÁHNOUT

Jak se máš, bando? Jak snadné je nainstalovat druhý obchod Play, který ApkVenue tentokrát sdílelo? Kromě Obchodu Play, APK Pure nabízí řadu zajímavých aplikací ostatní, které si můžete stáhnout zdarma.

Na rozdíl od APK Pure, který otevřeně poskytuje soubory APK svého konkurenta, obchod Google Play nenabízí aplikaci APK Pure na stránce stahování.

Pokud máte opravdu zájem aplikaci Pure APK v budoucnu používat, musíte si ji stáhnout ručně přes odkaz, který ApkVenue sdílelo výše.

Jak nainstalovat stažený obchod Play

Po dokončení stahování z Obchodu Play je třeba nejprve provést několik kroků, pokud chcete nainstalujte tuto aplikaci ručně.

Protože Obchod Play, který chcete nainstalovat, pochází z jiného zdroje, musíte to udělat udělit dodatečné povolení nejprve, abyste mohli nainstalovat soubor APK, který jste si stáhli.

Před instalací obchodu Play zdarma si nezapomeňte možnost aktivovat Neznámé zdroje nebo neznámé zdroje v nastavení smartphonu Android. Metoda:

 1. otevřeno Nastavení.
 2. Přejděte dolů a vyberte sekci Další nastavení.
 3. Vybrat Soukromí pro vyvolání nového okna výběru.
 4. Po otevření nového okna aktivujte možnost Neznámé zdroje.

Díky tomu můžete volně instalovat Obchod Play a další aplikace nebo hry, které si stáhnete od třetích stran.

Ujistěte se, že instalujete pouze aplikace, které mají zaručenou úroveň zabezpečení, aby byl váš mobilní telefon chráněn před viry nebo viry malware.

Poznámky: Po instalaci Obchodu Play nezapomeňte vypnout Neznámé zdroje.

Jak aktualizovat Obchod Play (pravidelně)

Po úspěšném stažení aplikace Obchod Play a její bezproblémové instalaci do mobilního telefonu jistě chcete vždy vytvořit tuto aplikaci aktuální.

Vlastně ten proces aktualizace obvykle se to provádí automaticky, ale někteří uživatelé mohou mít problémy, takže by to mělo být NS-aktualizace Obchod Play je ručně.

Zde je návod aktualizace Play Store ručně, což si můžete procvičit. Tato metoda je také užitečná pro ty z vás, kteří mají problémy s Obchodem Play a chtějí aktualizovat na nejnovější verzi. Zde jsou kroky.

 1. Otevřete aplikaci Obchod Play.
 2. Klepněte na trojitou ikonu umístěnou vlevo nahoře.
 3. Vyberte nabídku Nastavení.
 4. Svitek dolů, hledejte možnosti Verze obchodu Play.
 5. Kliknutím zahájíte stahování nejnovější verze z Obchodu Play.

Když stisknete tuto možnost, aplikace Obchod Play poskytne informaci, zda upravila nejnovější verzi nebo ne. Pro více informací si prosím přečtěte Jakův článek s názvem Jak aktualizovat nejnovější verzi obchodu Google Play.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud jste upravili nejnovější verzi, nemusíte dělat nic, ale pokud je váš Obchod Play stále starou verzí, máte na výběr aktualizace objeví se.

Klikněte na možnost aktualizace ke spuštění procesu aktualizace automaticky. Chvíli počkejte a váš Obchod Play se automaticky změní na nejnovější verzi.

To je Jak si zdarma stáhnout Obchod Play na zařízení Android který není nainstalován, ztracen nebo náhodně odstraněn. Jak? Velmi snadné, že?

Nyní již nemusíte panikařit a být zmateni, abyste mohli hledat a nacházet miliony oblíbených aplikací a her, protože již máte Obchod Play.

Pokud potřebujete další aplikaci nebo hru ve formě souboru APK nebo XAPK, můžete si ji přímo stáhnout přes Jalan Tikus, gang.

Přečtěte si také články o Google nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.