e-knihy

Stáhněte si bezplatné a legální e-knihy na různých webech poskytovatelů e-knih

Baví vás čtení knih? Potřebujete zdroj bezplatných a legálních stahování e-knih? Zde má Jaka seznam webů poskytovatelů elektronických knih, které mohou být alternativou.

Kniha je oknem do světa. Tento termín slýcháme od dětství. Přidávání náhledu čtením knih je činnost, která by se měla používat jako rutina.

Navíc nyní můžete přistupovat ke knihám také digitálně, gangu! Existuje tolik stránek, které poskytují e-knihy zdarma.

No, nemusíte si lámat hlavu, odkud si e-knihy stáhnout, protože Jaka je už nasbíral 5 stránek poskytovatelů elektronických knih nejlepší!

Nejlepší stránky ke stažení e-knih 2019

I když je to nové výložník v poslední době mají elektronické knihy docela dlouhou historii, bando!

Pokud je zpětně vysledováno, koncept e-knih byl diskurzován Bob Brown v roce 1930 poté, co viděl film.

O pár let později, Michael S. Hart který pracoval pro Xerox, dokázal vytvořit první e-knihu v roce 1971. Od té doby si e-knihy můžeme užívat na různých zařízeních, od elektronických čteček až po běžné mobilní telefony.

Nyní můžeme dokonce číst elektronické knihy prostřednictvím našich sofistikovaných chytrých telefonů, aniž bychom museli stahovat jakékoli aplikace.

Pojďte, podívejte se na seznam kvalitních stránek pro stahování e-knih zdarma!

1. Manybooks.net (lze číst online)

První web, který vám ApkVenue doporučí, je Manybooks.net. Tato stránka má velkou sbírku e-knih různých žánrů, které lze číst zdarma.

Můžete číst žánrové knihy romantika, biografie, historie, až po příběhy s hororovou tématikou. Kromě toho tato stránka poskytuje také kvalitní knihy faktu.

Pokud jste líní stahovat, protože to sníží kapacitu úložiště vašeho mobilního telefonu, stále si to můžete přečíst online, bando!

2. Centslessbooks.com

Další web, jehož sbírka elektronických knih není o nic méně kompletní, je Centlessbooks.com. Nejen beletrie, tato stránka poskytuje spoustu literatury, jako jsou knihy o umění a zdraví.

Chcete-li odsud číst knihy, potřebujete aplikaci Roznítit vyvinutý společností Amazon.

Ale nebojte se, níže si můžete přímo stáhnout aplikaci!

STÁHNOUT AMAZON KINDLE: Odkaz

3. Openlibrary.org

Pokud potřebujete webovou stránku, která poskytuje literaturu z univerzitních knihoven, musíte se zastavit tady, bando!

Openlibrary.org vám umožní číst sbírku e-knih patřících předním světovým vysokým školám. Vhodné pro ty z vás, kteří hledají materiál pro psaní diplomové práce.

Stačí si zaregistrovat účet jako většina ostatních stránek. Po registraci si můžete okamžitě vychutnat všechny jeho sbírky elektronických knih, včetně vzácných klasik!

Eits, nejen vaše kniha, ke které máte přístup. Můžete si také prohlédnout sbírku kvalitních obrázků, zvuku a videa!

4. Pdfbooksworld.com

Další web, který je ve své sbírce neméně kompletní, je pdfbooksworld.com.

E-knihy na tomto webu si můžete zdarma přečíst přímo na webu! Sbírky, které vlastní pdfbooksworld.com, jsou navíc zcela kompletní s různými žánry.

Pokud si však chcete stáhnout e-knihy z tohoto webu pro offline čtení, musíte si nejprve zaregistrovat účet.

5. Gutenberg.org (nejkompletnější)

Víš, kdo to je? Gutenberg? Je to on, kdo vynalezl tiskařský lis, abychom mohli vyrábět knihy tak, jak jsou dnes.

Název Gutenberg se používá pro web s e-knihami, který má tuto super kompletní sbírku. Tato stránka je vhodná pro ty z vás, kteří potřebují literaturu k dokončení školních prací.

Jak stahovat e-knihy z této stránky je také snadné. Můžete si jej stáhnout do služby mrak dobrý Dropbox ani Disk Google.

Takže je to gang, 5 stránek pro stahování e-knih Jakovo doporučení. Tímto způsobem není důvod být líný číst! Máte nějaké další návrhy na stránky s e-knihami? Pokud ano, komentujte níže, bando!

Přečtěte si také články o místo nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah