hry pro Android

10 nejlepších her pro dva hráče na telefonu Android 2019

Kvůli množství aplikací na PlayStore je často matoucí, kterou stáhnout. Podívejte se na doporučenou kolekci 10 nejlepších her pro dva hráče na Androidu.

Když si s přítelem dáváme pauzu od každodenních činností, často se nudíme, protože už nemáme žádná témata, o kterých bychom mohli mluvit.

V takových podmínkách samozřejmě vy a vaši přátelé potřebujete něco nového, abyste se zbavili nudy. Jedna věc, kterou můžete udělat, je hrát hry na smartphonu nebo smartphonu.

Kvůli množství aplikací a her na PlayStore je často matoucí, kterou stáhnout. No, nebojte se, protože tentokrát má ApkVenue doporučení na 10 nejlepších her pro Android. Cokoliv? Pojď, uvidíš.

10 nejlepších her pro dva hráče na Androidu

1. HAGO

Ačkoli je to v Indonésii relativně nové, ukazuje se, že aplikace pro sociální hry, HAGO okamžitě populární a mohou ji hrát dva hráči. No, abyste si mohli užít hru zde a hrát s ostatními hráči po celém světě, musíte být také připojeni k internetu.

Zajímavé je, že HAGO nenabízí pouze jednu hru, ale existuje mnoho dalších vzrušujících her, díky nimž se můžete stát závislými na jejím hraní.

Kromě toho je zde také další funkce, která se vyskytuje jen zřídka, a sice můžete chatovat se svými přáteli nikoli prostřednictvím chatu, ale prostřednictvím hlasu a videa.

Stáhněte si HAGO klikněte zde.

2. Glow Hockey 2

Hra vyrobena Natenai Ariyatrakool Přináší hry stolního hokeje do chytrých telefonů. Takže už nemusíte používat, natož nosit široké a těžké hokejové prkno.

V této hře je také funkce, která vás může přimět k souboji s přáteli prostřednictvím režimu 2 hráčů na jednom zařízení a zároveň jednat s přáteli, jako byste hráli skutečný stolní hokej.

Arkádové hry Natenai Ariyatrakool KE STAŽENÍ

3. Šachy

Ve hře lze hrát šachy pomocí smartphonu dva hráči, Šachy. V této hře můžete hrát šachy s přáteli nebo příbuznými.

Ale nebojte se, pokud nejsou žádní soupeři, se kterými byste mohli hrát. Protože, můžete také hrát jednoho hráče a docela náročné.

Sportovní hry AI Factory Limited KE STAŽENÍ

4. Stolní tenis Touch

Předložený Jakutské sporty, tato hra nabízí hru ping pong nebo stolní tenis na chytrém telefonu. Stolní tenis Touch také představuje několik režimů včetně kariéry, miniherní zábavy a multiplayeru.

Zdroj fotografií: www.youtube.com

Chcete-li hrát ve dvou hráčích, můžete si vybrat režim pro více hráčů. Pokud jste příznivci stolního tenisu, Table Tennis Touch se rozhodně vyplatí stáhnout do vašeho smartphonu.

Stáhněte si Table Tennis Touch klikněte zde.

5. Ultimate Tennis

Toto je pravděpodobně nejúplnější tenisová sportovní hra na chytrých telefonech. Ultimate Tennis přichází s různými režimy a vypadá realisticky. Bude to hra, která vás učiní závislými.

Kromě toho, že může hlava na hlavě se svými přáteli, v této hře můžete také dělat tenisové sportovní techniky jako je pomlčka, rozbít, a potápět se.

Stáhněte si Ultimate Tennis klikněte zde.

6. Badland

Pokud hledáte trochu jinou hru, Badland může být možností. Badland používá grafiku ve formě siluet, takže všechny postavy a herní pole vypadají černě.

Nejen sama, ale tato hra může podporovat i čtyři hráče najednou. Přestože mnozí považují Badland za nejtěžší hru pro mobilní platformu, po delším hraní vám bude postav zaručeně líto.

Arkády Frogmind KE STAŽENÍ

7. DUAL!

Hra vyrobena Seabaa Je to pravděpodobně jedna z nejlepších her pro dva hráče, protože je poměrně jednoduchá.

V této hře musíte vy a vaši přátelé vzájemně používat svá zařízení. K dispozici jsou 3 funkce, jmenovitě DUEL, DEFEND a DEFLECT.

Arkádové hry Seabaa KE STAŽENÍ

8. Minigolfové utkání

V této hře máte za úkol zahrát si golf se svými přáteli. Nadřazenost Minigolfový zápas Mezi ně patří vizuální prvky a snadné a příjemné dotykové ovládání.

Zdroj fotografií: PlayStore

Stáhněte si Mini Golf Matchup klikněte zde.

9. Ovocný ninja

Tuto hru zná téměř každý. Jak se to hraje, musíte nakrájet všechno ovoce a pokud vám chybí nakrájet tři ovoce, hra je u konce.

Ovocný Ninja Můžete také hrát sami se svými přáteli. S krásným 3D obrazem a skvělým zvukem je Fruit Ninja hrou, kterou byste si neměli nechat ujít.

Ke stažení Fruit Ninja klikněte zde.

10. Minecraft

Uvádí švédská společnost videoher, Mojang, Minecraft je jedna hra, která je poměrně komplikovaná. Protože tuto hru začínáte primitivním životem v jeskyni a také ji musíte rozvinout v hrad.

Mojang Arcade Games KE STAŽENÍ

Minecraft mohou hrát dva lidé na stejném zařízení. Pro stažení této hry však musíte sáhnout kolem 42 500,- Rp.

Toto je 10 nejlepších her pro dva hráče na Androidu, které si můžete stáhnout a hrát s přáteli.

Nezapomeňte sledovat informace, tipy a triky a novinky na Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Hry