OOT

5 funkcí aplikace emulátoru terminálu pro Android, umí root?

Aplikace Terminal Emulator nabízí 5 pokročilých funkcí. Cokoliv? Pojďte, podíváme se na vysvětlení.

Díky přítomnosti velmi propracovaných aplikací pro Android má nyní role smartphonu také funkci, která se od počítače nebo PC obecně příliš neliší.

Ve skutečnosti můžete s pomocí určité aplikace používat svůj smartphone k provádění úkolů, které obvykle provádí počítač. Skvělé, že?

To dělá aplikaci pro Android s názvem Terminal Emulator Android speciálním. Než probereme více o této aplikaci, víte, gangu, co je to emulátor terminálu Android?

Co je emulátor terminálu?

Jednoduše řečeno, tento emulátor terminálu je aplikace Pouze Android který má funkci, která se příliš neliší od Příkazový řádek (CMD) v systému Windows nebo Linux.

I když existují věci, které se mezi aplikací Terminal Emulator a CMD liší, spuštění této aplikace na smartphonu Android je v příkazech nebo kódech.

Tato aplikace může znít uším běžného člověka docela cize, ale pro ty z vás, kteří znají Android a Linux, už tuto aplikaci Terminal Emulator musíte znát.

Aplikace Vývojářské nástroje Jack Palevich STÁHNOUT

Pokročilé funkce emulátoru terminálu

Ukázalo se, že tato aplikace má některé velmi skvělé a rozmanité funkce, víte, gang. Chcete vědět, co tato aplikace Terminal Emulator umí? No tak, zvažte následující vysvětlení.

Aplikace Vývojářské nástroje Jack Palevich STÁHNOUT

1. Zrychlete připojení k internetu

Existuje spousta aplikací pro Android, které tvrdí, že jejich aplikace mohou zrychlit připojení k internetu na vašem smartphonu. Totéž zřejmě umí i tato aplikace Terminal Emulator.

Kromě zrychlení připojení k internetu se o této aplikaci také tvrdí, že dokáže zajistit stabilnější připojení k internetu.

Pro zpracování tohoto příkazu můžete zadat kód ping 8.8.8.8 pak Vstupte. Poté nechte proces běžet.

2. Kontrola kořenového stavu Android Smartphone

Někteří uživatelé Androidu preferují, když je jejich smartphone již nainstalován.vykořenit. Protože tak budou mít uživatelé větší volnost při úpravách vzhledu a nastavení na svém smartphonu.

pokud jste novým uživatelem smartphonu Android a zajímá vás kořenový stav vašeho smartphonu, tato aplikace vám může pomoci poskytnout informace, víte!

Aplikace Terminal Emulator dokáže zkontrolovat, zda je váš smartphone stále v dobrém stavu původní tovární nastavení nebo již ve zvyku.

Chcete-li spustit tento příkaz, otevřete aplikaci Terminal Emulator a zadejte su pak Vstupte. Pokud je váš smartphone rootovaný, zobrazí se upozornění Požadavek superuživatele.

3. Vysuňte Flashdisk ze smartphonu Android

Některé smartphony už dnes mají funkce, které uživatelům umožňují připojení fleška do svého smartphonu Android, nebo lépe známého jako USB OTG.

Tato aplikace Terminal Emulator může také spouštět příkazové kódy pro odpojení vašeho flash disku od smartphonu, nebo známe termín 'Vyhodit' na počítači.

4. Poznání stavu Vyměňte RAM

Swap RAM je akce, kdy uživatelé smartphonů chtějí, aby byla SD karta použita jako RAM. To je obvykle založeno na několika aplikacích, které se po zavření automaticky znovu spustí, takže RAM se rychle vybije.

Jedna z funkcí této aplikace Terminal Emulator může také zjistit, zda proces Vyměňte RAM ve vašem smartphonu je úspěšná nebo ne.

5. Udělejte Záznam obrazovky Na smartphonu

Další funkcí, která je neméně užitečná, je funkce pro záznam aktivity obrazovky na chytrých telefonech s Androidem. Tuto aplikaci můžete použít k záznamu obrazovky na vašem smartphonu, aniž byste museli instalovat speciální aplikaci pro nahrávání obrazovky.

To jsou některé z důležitých funkcí, které nabízí aplikace Terminal Emulator pro Android, gang. Existuje mnoho dalších zajímavých kódů emulátoru terminálu, které jsou jistě také užitečné.

Máte zájem si to vyzkoušet? Musíte si ale dávat pozor, aby váš smartphone zůstal v bezpečí.