Hry

jak získat prémiový mozkový duel zdarma

Za cenu 23 000,- Rp. Duel Otak Premium je vybaven zajímavými funkcemi, které nejsou dostupné v bezplatné verzi Duel Otak. No, tentokrát vám Jaka poradí, jak získat Premium Brain Duel zdarma. Chtít?

Popularita hry Duel Brain v Indonésii nadále vrcholí, dokonce i nyní je na vrcholu aplikace Top Chart obchodu Google Play. Bohužel to, co je posazeno v Top Chart, je verze Brain Duel zdarma, nikoli verze Premium. No, tentokrát vám Jaka poradí, jak se dostat Premium Brain Duel zdarma. Chtít?

  • Jak znát odpověď na souboj mozku, abyste stále vyhrávali
  • Nejlepší strategie, jak vždy vyhrát ve hře BRAIN DUEL
  • Nejlepší strategie, jak vždy vyhrát ve hře BRAIN DUEL (část 2)

Opatrně, Duel Brain nabízí služby Premium Brain Duel za cenu 23 000,- Rp.. Co nabízí Prémiový Brain Duel? Jak získat Premium Brain Duel zdarma?

Jak získat Premium Brain Duel zdarma

Poskytuje 2 verze služby Duel Brain, párty FEO Media jako vývojář pečlivě poskytuje vzrušující funkce ve službě Duel Otak Premium. Tato funkce samozřejmě není dostupná na Brain Duel zdarma, jako je schopnost měnit barvy Pozadí, navrhněte si vlastního avatara a také si prohlédněte statistiky zápasů.

Pomocí Premium Brain Duel můžete běžet Nejlepší strategie, jak vždy vyhrát ve hře BRAIN DUEL. Bohužel zaplaceno. Co kdyby ti Jaka mohl dát triky, abyste si mohli zdarma vyzkoušet Duel Brain Premium? Je to snadné.

Stáhnout Duel Brain

Stáhněte si Duel Brain z odkaz které Jaka poskytuje. Nebojte se, apk soubor Duel Otak poskytnutý Jalanem Tikusem je zaručeně bezpečný. Není třeba se obávat hrozeb malware.

FEO Media AB Trivia Games KE STAŽENÍ

Propojte svůj účet Brain Duel s Facebookem

Abyste mohli získat službu Duel Otak Premium zdarma, musíte nejprve propojit svůj účet Duel Otak s účtem na Facebooku.

Jak víte, výhodou Duel Brain je, že tuto hru můžete hrát interaktivně se svými přáteli. Jedním z nich můžete vyzvat své přátele na Facebooku, kteří také hrají Brain Duel. Nebo můžete také vyzvat uživatelské jméno Brain Duel vašeho přítele.

Zde je návod, jak získat zdarma prémiový mozkový duel!

Po propojení Duel Brain s vaším účtem na Facebooku nyní můžete získat službu Duel Brain Premium zdarma! metoda:

  • Ne odkaz //www.duelotak.id/campaign

  • Dále prosím vyplňte uživatelské jméno Váš účet Duel Brain v přiloženém poli.

  • Poté klikněte na Sdílet na Facebooku. Hotovo.

Pamatujte, že účet na Facebooku použitý ke sdílení dříve musí být účet na Facebooku, který byl propojen s vaším účtem Duel Brain. To je velmi důležité, abyste mohli získat Premium Brain Duel zdarma.

Po sdílení přes Facebook si pak můžete zkusit navrhnout svůj avatar účtu Duel Otak. Pokud se vám podaří získat Premium Brain Duel zdarma, můžete si nyní vytvořit svůj vlastní design avatara. Můžete dokonce vidět své statistiky duelů, abyste pochopili správnou strategii, jak vždy vyhrát Brain Duely, změnit barvy Pozadí a bez reklam.

Unikátní Kampaň Brain Duel

Tento krok je ve skutečnosti kampaň Duel Brain s cílem podpořit jeho pozici na vrcholu Top Chart. Čím více uživatelů sdílí informace o Duel Brains, tím větší je šance pro Duel Brains pokračovat v rozšiřování svých uživatelů. Buď opatrný!

Jaka však neví, jak dlouho tato kampaň potrvá. Takže pro ty z vás, kteří chtějí mít službu Premium Brain Duel zdarma, vyzkoušejte ji hned teď!