Produktivita

zaručeně bezpečné! Těchto 5 antivirů si nejrychleji poradí s rádoby ransomwarem

Příklad problému před několika dny souvisejícího s ransomwarem WannaCry. Mnoho je tímto virem postiženo, vývojáři antivirů proti němu okamžitě zasahují. Kdo je nejrychlejší antivirus proti ransomwaru WannaCry?

Problémy, které se často vyskytují u uživatelů počítačů, jmenovitě vystavení virům. To se může stát mezi dvěma věcmi, nepoužíváním antiviru nebo antivirem, který nebyl aktualizován.

Příklad problému před několika dny souvisejícího s ransomwarem WannaCry. Mnoho je tímto virem postiženo, vývojáři antivirů proti němu okamžitě zasahují. Kdo je nejrychlejší antivirus proti ransomwaru WannaCry?

  • Ransomwarový teror WannaCry opravdu skončil?
  • Jak zabránit útokům ransomwaru WannaCry pro laiky i odborníky
  • Svět paniky! Těchto 10 WannaCry ransomwarových memů vás rozesmívá

Těchto 5 nejrychlejších antivirů překonává WannaCry Ransomware

Zdroj fotografií: Obrázek: PCMag

Když se včera vyskytlo mnoho případů ransomwaru WannaCry, museli jste vědět, že Jaka byl o jeho vývoji velmi informován. No, na základě Jakova monitoringu je zde 5 nejrychlejších antivirů, které si poradí s Jakovou verzí ransomwaru WannaCry. Jak následuje...

1. ESET Internet Security

Zdroj fotografií: Obrázek: ESET

Ještě před masivním případem ransomwaru WannaCry bylo hlášeno, že jej ESET Internet Security detekoval jako první. Pokud jste tedy včera používali nejnovější verzi, ApkVenue si je jistý, že patříte k lidem, které virus WannaCry ransomware nezasáhl.

Koupit:ESET Internet Security

ESET Antivirus & Security Apps KE STAŽENÍ

2. Kaspersky Internet Security

Zdroj fotografií: Obrázek: Kaspersky

Je vynálezcem první verze 2.0 ransomwarového viru WannaCry, kde tato varianta je neúspěšný virus bez přepínače zabíjení. Společnost Kaspersky byla vždy aktivní v řešení případů ransomwaru. Stejně jako jeho účast s Intelem na webu NoMoreRansom.

Koupit:Kaspersky Internet Security

3. Smadav Antivirus 2017

Zdroj foto: Obrázek: Smadav

Lehký antivirus, který v Indonésii používá milion lidí, stejně jako tento antivirus se vyrábí také v Indonésii. Kdo by to byl řekl, ukázalo se, že tento bezplatný Smadav rychle přidává do své databáze ransomwarový virus WannaCry. Zajistěte, aby byl milion lidí, kteří používají Smadav, bezpečný.

Stahování:Smadav antivirus 2017

Smadav.net Antivirové a bezpečnostní aplikace KE STAŽENÍ

4. Norton Security

Zdroj fotografií: Obrázek: Symantec

Další, kdo rychle překoná WannaCry, je Norton. Antivir od společnosti Symantec. Kroky Nortonu v případě ransomwarového viru WannaCry nejsou příliš slyšet. Ale nedlouho poté, co se virus rozšířil, Norton okamžitě aktualizoval svou databázi.

Koupit:Norton Security Original

Symantec Antivirus & Security Apps STÁHNOUT

5. AVG Antivirus

Zdroj fotografií: Obrázek: AVG

Stejně jako Norton, ani akce AVG nebyly včera vyslyšeny v případě ransomwarového viru WannaCry. AVG však tajně aktualizovala svou databázi. Zajímavé je, že tento antivirus si můžete stáhnout zdarma. Zdarma a bezpečný, je dobrou volbou antiviru.

Stahování:AVG Antivirus Original

AVG Technologies Antivirové a bezpečnostní aplikace STÁHNOUT

Přestože je ransomware WannaCry nebezpečný počítačový virus, zdá se, že mnoho antivirů si s ním nyní umí poradit. Zahrnuje dokonce Smadav, který je zdarma! Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s AntiVirus nebo jiné zajímavé články od Putra Andalas.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK