Tech Hack

jak vytvořit web zdarma přes mobil, snadno a rychle!

Chcete si vytvořit web, ale nemáte notebook? Nebojte se, existuje způsob, jak vytvořit web zdarma přes mobilní telefon. Zaručeně žádný povyk!

Se zvyšujícím se počtem uživatelů internetu stále roste počet webových stránek. To je rozumné, vezmeme-li v úvahu, že tvorba webových stránek je nyní velmi snadná.

Nepotřebujeme ovládat složité programovací jazyky, protože je mnoho těch, kteří poskytují služby, abychom mohli snadno vytvářet webové stránky.

Tak co, máte zájem o web? Pokud ano, Jaka dá jak vytvořit web zdarma přes smartphone Android, žádné potíže!

Jak vytvořit web na telefonu Android pomocí Wordpress

Webová stránka je sbírka obsahu ve formě textu, obrázků, zvuku až po videa, která jsou shromážděna na jedné speciální adrese.

Jak Jaka zmínil na začátku článku, mnozí z vás poskytli služby pro ty z vás, kteří chtějí mít web, ale nerozumí kódování.

Jedním z nich je WordPress. Tato služba, která se objevila poprvé v roce 2003, je známá svými funkcemi, které nám usnadňují správu webových stránek.

V tomto článku vás ApkVenue naučí, jak vytvořit web zdarma pomocí aplikace WordPress prostřednictvím telefonu Android. Poslouchejte ano!

Proč WordPress?

WordPress má mnoho výhod, díky kterým již nebudeme mít důvod zdržovat se s webovou stránkou.

První, WordPress je k dispozici zdarma. Aplikaci můžete také získat zdarma v Obchodě Play.

Potom je použit kódový základ open source. To znamená, že můžete upravit kódování z WordPress tak, aby vyhovovalo vašim potřebám.

příliš mnoho šablony a bezplatné návrhy, které můžete použít, gang! Můžete to získat z WordPressu nebo prostřednictvím skvělých HD tapet, které ApkVenue shromáždilo prostřednictvím tohoto článku.

Jedním z důvodů, proč lidé WordPress hojně využívají, je však velmi snadné ovládání.

Nemusíte nejprve studovat informatiku, abyste pochopili funkce, které jsou zde k dispozici přístrojová deska WordPress.

Kroky k vytvoření webu pomocí Wordpressu

Nyní vám ApkVenue ukáže, jak vytvořit web přes HP pomocí aplikace Wordpress. Pokud aplikaci nemáte, stáhněte si ji nejprve na níže uvedeném odkazu:

Apps Productivity Automattic, Inc. KE STAŽENÍ

Po dokončení instalace otevřete aplikaci WordPress.

Krok 1 – Zaregistrujte si účet Wordpres

Nejprve musíte mít účet WordPress. Tlačítko Vybrat REGISTRUJTE SE NA WORDPRESS.COM. Stačí použít svůj účet Google, bando! Pokud ho ještě nemáte, můžete Udělej to za prvé.

Pokud jste již dříve měli účet WordPress, další způsob, jak vytvořit web zdarma prostřednictvím mobilního telefonu, je vybrat tlačítko PŘIHLÁSIT SE a zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Krok 2 – Výběr názvu a vytvoření webu

Chcete-li dále vytvořit bezplatnou webovou stránku pro Android, musíte zadat Zobrazovaný název a Uživatelské jméno chceš. Podle výchozí, Wordpress převezme jméno z vaší e-mailové adresy.

Po dokončení procesu registrace můžete stisknutím tlačítka začít vytvářet nové stránky PŘIDAT NOVOU STRÁNKU.

Poté budete mít dvě možnosti, a to Vytvořte web WordPress.com a Přidejte web s vlastním hostitelem.

Pokud jste nikdy neměli doménu, zvolte první možnost, gang!

Wordpress se vás zeptá, jakému druhu webu se chcete umět přizpůsobit šablony který se používá později.

Pro obecné použití ApkVenue doporučuje, abyste si vybrali Blog.

Krok 3 – Nastavení webu

Dalším krokem je uspořádání základních potřebných informací. Nejprve budete dotázáni na obsah vašeho blogu. Můžete jej vyplnit nebo přeskočit.

Budete požádáni o poskytnutí Titulek webové stránky a Heslo které se objeví na vašem webu. Zde můžete být kreativní, pokud věty nejsou příliš dlouhé.

Dále můžete zadat název domény. Později WordPress zobrazí návrhy jmen, které jsou stále k dispozici.

Pokud jste si jisti názvem svého webu, vyberte tlačítko VYTVOŘIT STRÁNKY. Hotovo!

Krok 4 – Vytvoření příspěvku

Váš web je připraven, nyní je čas ho vyplnit prvním příspěvkem. Je to opravdu snadné, bando!

Přejděte na hlavní domovskou stránku, vyberte tlačítko Přidat příspěvek který je dole uprostřed.

Můžete psát cokoli, protože toto je vaše osobní webová stránka. Kromě psaní můžete také přidávat různá média, jako jsou obrázky.

Po dokončení stiskněte tlačítko PUBLIKOVAT. Gratulujeme, váš první příspěvek je oficiálně zveřejněn! Takhle se dělá web přes telefon s Androidem.

Důvody, proč musíte mít svůj vlastní web!

Proč vlastně potřebujeme mít vlastní web? Důvodem je, že můžete získat mnoho pozitivních výhod.

První, můžete zdokonalit své psaní. Tato schopnost bude ve vašem životě velmi užitečná, a to jak pro ty z vás, kteří ještě studují nebo již pracují.

Druhý, váš web může být vaším portfoliem při ucházení se o zaměstnání. Kromě vytvoření životopisu na vybraných stránkách jej můžete využít i k registraci na stipendium.

Finále, pilným psaním na svůj web se stanete produktivnějším člověkem, gangu! Jako bonus se rozvine vaše fantazie a kreativita.

Proč tedy znovu otálet a mít svůj vlastní web zdarma?

Tady je jak vytvořit web přes mobil, velmi snadné, že? Tímto způsobem si můžete vytvořit svůj vlastní web bez potíží s kódováním. Hodně štěstí!