Aplikace

8 nejlepších a nejdůvěryhodnějších aplikací pro začátečníky

Akciové aplikace jsou alternativou k investování, a to i pro začátečníky. Zde jsou doporučení pro nejlepší aplikace pro rok 2021 uvedené na OJK!

Skladová aplikace může být alternativou pro ty z vás, kteří chtějí investovat do obchodování s akciemi, které je v současnosti v komunitě stále populárnější.

Obchodování s akciemi je investice, která může poskytnout velké výnosy ve srovnání s jinými investicemi. Míra rizika je však ještě vyšší.

V současné době technologický vývoj usnadňuje investorům provádění různých akciových transakcí na kapitálovém trhu. Investoři mohou také využít akciovou aplikaci.

Pro začínající investoři Pro ty, kteří jsou na indonéském akciovém trhu noví, jsou akciové aplikace jistě důležité ke stažení na jejich gadgetech, protože mají různé výhody.

Pak cokoli nejlepší akciová aplikace v Indonésii registrované u OJK a vysoce doporučeno pro investory? Zde je celá recenze.

1. Stockbit (Analýza a diskuse)

Stockbit je jednou z online aplikací pro Android pod záštitou PT Sinarmas Sekuritas. Ve skutečnosti je Stockbit nyní startupem v akciovém sektoru.

Tato aplikace pro obchodování s akciemi spadá do kategorie Online komunitní sdílení App. Můžete tedy diskutovat o investování s obchodníky v poměrně velké komunitě.

Další výhodou Stockbitu je, že můžete nakupovat a prodávat akcie přímo prostřednictvím této aplikace. Funkce je také zaručena bezpečností Touch ID.

Tato aplikace pro akciové investice dokonce nabízí funkce virtuálního obchodování a simulace obchodování s akciemi podle pohybů dat reálný čas na indonéské burze.

Stock AppStockbit
VývojářPT Sinarmas Securities
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost13 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Stockbit přes odkaz níže:

Aplikace STÁHNOUT

2. RTI Business (pohyb cen akcií)

Důvěryhodná aplikace pro nákup a prodej akcií, která je známá také mezi investory RTI podnikání. Tato aplikace poskytuje různé informace o indonéském kapitálovém trhu.

Začínající od cenové nabídky, grafy, finanční data, analýzy, informace o nejnovějších rozhodnutích společnosti, zprávy o kapitálovém a akciovém trhu a mnoho dalšího.

Můžete se také podívat na přehled výkonnosti společnosti za posledních pět let prostřednictvím výkaz zisku a ztráty, tok peněz, ziskovost, rozvaha, růst dokud zisk.

Nejlepší akciová aplikace pro rok 2021 od PT RTI Infokom vás také může naučit, jak investovat do akcií online, protože má Virtuální online obchodování IDX aka funkce simulace obchodování s akciemi.

Stock AppRTI podnikání
VývojářRTI Infocom
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost3,7 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci RTI Business zde.

3. MOST (kompletní investiční produkt)

Dále existuje aplikace Mandiri Online Stock Trading nebo jak se běžně říká VĚTŠINA. Tato aplikace má uživatelské rozhraní snadné použití, zejména pro začátečníky.

MOST byl vyvinut společností Mandiri Sekuritas, která je jednou z největších společností s cennými papíry nebo burzovními makléři v Indonésii, která je dceřinou společností Bank Mandiri.

Abyste mohli používat aplikaci MOST, musíte být samozřejmě zákazníkem Mandiri Sekuritas. Nabízená cena je však také poměrně vysoká.

Minimální počáteční vklad pro otevření akciového účtu pro studenty je 2 miliony Rp, pro veřejnost je to 5 milionů Rp a kompletní servis je 100 milionů Rp.

Mezitím je poplatek za prodej akcií 0,28 % z transakce a poplatek za nákup je 0,18 % za transakci (minimálně 5 000 IDR).

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: MANDIRI SEKURITAS
 • Status společnosti: Místní
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: investiční manažer, upisovatel
 • Poslední hodnota NAWC: 395 785 489 130
 • Sídlo: Menara Mandiri I, Patra 24-25, Jl. Gen. Sudirman, Kav. 54-55, Jakarta
Stock AppVĚTŠINA
VývojářNezávislé cenné papíry
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost16 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení3.2/5 (Google Play)

MOST stahujte zde.

4. BCAS Best Mobile (online a offline)

PT BCA Sekuritas má také důvěryhodnou aplikaci pro obchodování s akciemi s názvem BCAS Best Mobil. Tato aplikace vám umožňuje provádět transakce přímo na indonéské burze cenných papírů.

Tato akciová aplikace BCA má také kompletní řadu funkcí, takže zákazníci nebo investoři mohou snadno provádět obchodování s akciemi online.

NEJLEPŠÍ Mobil je také uživatelsky přívětivá aplikace, která je vybavena funkcí rychlé objednávky, takže můžete rychle provádět transakce obchodování s akciemi.

Počáteční vklad pro online účet je 3 miliony IDR, zatímco počáteční vklad pro offline účet je 25 000 000 IDR.

Poté za nákupní poplatek 0,18 % a prodejní poplatek 0,28 % u online účtů. U offline účtů je také poplatek za nákup ve výši 0,25 % a poplatek za prodej 0,35 %.

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: BCA SEKURITAS
 • Status společnosti: Místní
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: Upisovatel, Broker-Dealer
 • Poslední hodnota MKBD: 543 108 225 813,15 Rp
 • Sídlo: BCA Tower, Grand Indonesia, 41 st Floor Suite 4101, Jl M.H. Thamrin, Ne. 1, Jakarta
Stock AppNEJLEPŠÍ Mobil
VývojářPT BCA Sekuritas
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost6,2 MB
Stažení10 000 a více
Hodnocení3.8/5 (Google Play)

Stáhněte si BEST Mobile zde.

5. MNC Trade New (nízký počáteční vklad)

MNC Trade Novinka je jednou z akciových aplikací navržených společností MNC Sekuritas, která je dceřinou společností skupiny MNC. Tato společnost byla založena v roce 1989.

Tato aplikace představuje mnoho funkcí nabízených touto aplikací MNC Sekuritas, od: koncové objednávky, rozkazy, VOP objednat, a další.

Další zajímavostí MNC Trade New je nízký počáteční kapitál, který je pouze 100 tisíc Rp. Zatímco prodejní poplatek je 0,28 % a poplatek za nákup je 0,18 %.

Přestože je počáteční kapitálový vklad relativně levný, ujistěte se, že již víte, jak hrát akcie pro začátečníky, abyste mohli získat dvojnásobné zisky!

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: MNC SECURITAS
 • Status společnosti: Místní
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: Upisovatel
 • Poslední hodnota MKBD: 289 148 626 166,06 Rp
 • Sídlo: MNC Financial Center Building, 16, Jl. Kebon Sirih, 21-27, střední Jakarta
Stock AppMNC Trade Novinka
VývojářCenné papíry MNC
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení100 000 a více
Hodnocení3.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci MNC Trade New zde.

6. ID básní (k dispozici běžné a Sharia RDN)

Další nejlepší OJK skladová aplikace je ID básní. Prostřednictvím této aplikace můžete obchodovat s akciemi a nakupovat a prodávat podílové fondy.

Aplikace indonéských akcií vyvinutá společností PT Phillip Sekuritas Indonesia vám může pomoci přímo sledovat pohyby cen akcií přímo reálný čas, gang.

Společnosti, které jsou členy této burzy, působí také jako zprostředkovatelé při transakcích nákupu akcií. Jeho bezpečnost je tedy rozhodně zaručena.

Abyste mohli tuto aplikaci používat, musíte se nejprve stát zákazníkem Phillip Sekuritas. Musíte také vložit minimální vklad ve výši 500 tisíc IDR.

K dispozici jsou také účty zákaznických fondů (RDN), konkrétně Bank BCA, Mandiri, Permata a Sinarmas pro běžné účty, stejně jako BCA Syariah pro účty šaría.

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: PHILLIP SECURITAS INDONESIA
 • Status společnosti: Společný podnik
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: Upisovatel, Broker-Dealer
 • Poslední hodnota NAWC: 122 413 778 104,9 Rp
 • Sídlo společnosti: Atria @Sudirman, 23B, Jl. Gen. Sudirman Kav. 33A, Jakarta
Stock AppID básní
VývojářPT Phillip Sekuritas Indonésie
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Poems ID zde.

7. Indopremier IPOT (žádný minimální vklad)

Tuto akciovou aplikaci OJK navrhl Indo Premier Sekuritas. Výhodou je, že můžete hrát akcie s malým kapitálem i bez vkladu při založení účtu.

Později bude při provádění transakce vložen nový vklad. Poplatek za prodej akcií je 0,29 % a poplatek za nákup akcií je 0,19 %.

IndoPremier IPOT je integrovaná finanční aplikace, která usnadňuje investování do akcií, podílových fondů a ETF současně.

Pokud potřebujete prostředky na platbu z nákupu akcií, systém vám pomůže provést platby prostřednictvím prodeje vašich podílových fondů peněžního trhu.

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: INDO PREMIER SECURITY
 • Status společnosti: Místní
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: investiční manažer, upisovatel
 • Poslední hodnota MKBD: 323 406 391 105,13 Rp
 • Sídlo: Pacific Century Place, 16, SCBD Lot 10, Jl. Gen. Sudirman, Kav 52-53, Jakarta
Stock AppIPOT
VývojářPT Indo Premier Securities
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost1,1 MB
Stažení50 000 a více
Hodnocení3.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Indopremier IPOT zde.

8. Magie (investice s minimálním kapitálem Rp0)

Báječné ve vlastnictví Kouzelná skupina ve které sídlí dvě společnosti, a to Ajaib Sekuritas (PT. Ajaib Sekuritas Asia) a Ajaib Reksadana (PT. Takjub Teknologi Indonesia).

Nebudete zmateni, když poprvé investujete do Magic. Existují pokyny a doporučení produktů, které jsou vhodné a nejpřínosnější pro vaši finanční situaci.

Ajaib bude také poskytovat upozornění na nejlepší čas na nákup a prodej akcií, abyste mohli maximalizovat zisky nebo snížit ztráty.

Jedna z nejlepších online investičních aplikací navíc získala provozní licenci od Indonéské burzy cenných papírů (IDX) a OJK.

Údaje z indonéské burzy

 • Jméno člena: AJAIB SEKURITAS ASIA
 • Status společnosti: Místní
 • Provozní stav: Aktivní
 • Obchodní licence: Broker-Dealer
 • Poslední hodnota MKBD: 157 508 938 615,24 Rp
 • Sídlo: Neo Soho @ Podomoro City, patro 30-03, Jl. Generálporučík S. Parman, Kav. 28, Západní Jakarta
Stock AppBáječné
VývojářMagické technologie
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost19 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Magic zde.

To bylo doporučení nejlepší skladová aplikace 2021 v Indonésii, která je oblíbená a doporučovaná investory. Samozřejmostí byla i skladová aplikace pod dohledem OJK.

S tolika nejlepšími akciovými aplikacemi, které mohou každému usnadnit pochopení kapitálového trhu, již obchodování s akciemi nemusí být složité.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found