Out Of Tech

toto je sekvence soumrakové ságy od začátku do konce

Zajímá vás, kde začít s příběhem milostného trojúhelníku Twilight Saga? Podívejte se níže na diskuzi k filmové sekvenci Twilight od začátku, bando!

Ti z vás, kteří zde vstoupili do puberty na konci roku 2000, si jistě pamatují filmovou sérii Twilight sága kterou milovaly mladé ženy.

Na téma milostného trojúhelníku náctiletých s nadpřirozeným kořením se téměř všechny Jakovy kamarádky nechávají ukolébat hercovým vzhledem. Robert Pattinson v tomto filmu, gang!

No, pro ty z vás, kteří se seznámí se sérií upravenou z románu pozdě nejlepší prodejce Jaka chce diskutovat Sekvence filmu Twilight abych vám pomohl.

Filmová sekvence Twilight od nuly

I když už je to 10 let, série se stále ukazuje jako populární a dokonce inspirovala kontroverzní sérii Padesát odstínů stejně populární, gang.

Díky úspěchu této série hlavní dvojice Kristen Stewart a Robert Pattinson také úspěšnou kariéru v Hollywoodu až do současnosti.

Jaka sám tuhle sérii nemá moc rád, ale pořád ji sleduje, protože soundtrackje plná kvalitních hudebníků jako Bon Ivere.

Tedy pro ty z vás, kteří se s filmovou sérií teprve seznamují Twilight Saga, Následující je Sekvence filmu Twilight opravit!

1. Twilight (2008) (první film ve filmové sekvenci Twilight Saga)

Poté, co proces výroby tohoto filmu nepostoupil v rukou studia Paramount Pictures na 3 roky se práva na tento román konečně přesunula do Summit Entertainment.

Zapojením romanopisce Stephenie Meyerová ve filmové produkci se Summit konečně podařilo uvést film Soumrak v roce 2008, gang!

Zde se seznámíme s postavou Bella Swan (Kristen Stewart), středoškolačka, která se právě přestěhovala do malého města Forks, Washington.

V tom městě se seznámil a zamiloval se do něj Edward Cullen (Robert Pattinson), tajemný mladý muž, ze kterého se vyklube nesmrtelný upír.

Bohužel je jejich milostný příběh komplikovaný příchod 3 zlých upírů, kteří rádi loví lidi a Edward a jeho rodina musí chránit Bellu.

Jedinečné je, že Stewart a Pattinson konečně vytvořili vztah ve skutečném světě poté, co v tomto filmu hráli zamilovaný pár, gang!

2. Nový měsíc (2009)

Pořadí názvu filmu Twilight Saga druhý je film Nový měsíc který byl propuštěn pouhý rok po vydání filmu Soumrak, gang!

V tomto filmu vidíme Vztah Belly a Edwarda skončil tragicky protože Edward si myslí, že Bellin život je v ohrožení kvůli Edwardově existenci.

Edward a celá rodina Cullenových se nakonec rozhodli opustit město vidličkya nechal Bellu se svými blízkými přáteli, Jacob Black (Taylor Lautner).

neštěstí, Victoria (Rachelle Lefevre), jeden ze zlých upírů z předchozího filmu se vrací pro pomstu a loví Bellu, gang!

Naštěstí se Jacobovi a jeho rodině, která se ukázala jako skupina vlkodlaků, podařilo ochránit Bellu před hrozbou Vicotrie.

V tomto filmu se příběh milostného trojúhelníku mezi Bellou, Edwardem a Jacobem stává středem zájmu, což je komplikované, protože kmeny upírů a vlkodlaků jsou zapřisáhlí nepřátelé.

3. Eclipse (2010)

Pořadí sledování filmů Twilight Saga pokračuje ve filmu Zatmění kde vztah mezi Bellou a Edwardem začíná vstupovat do vážné fáze, gang.

Po skončení filmu Nový měsíc, tady se Bella musela rozhodnout souhlasit Edwardova žádost o sňatek než Edward promění Bellu v upíra.

Bella se také musí vypořádat se svými city k Jacobovi, ze kterého se stali víc než jen přátelé a musel si vybrat mezi Edwardem a Jacobem.

Belliny problémy nekončí v jejím zmatku, protože Victoria ještě znovu neohrozila Bellu svými novými upířími přisluhovači, gangem!

Jedinečně, herečka Rachel Levefre který hrál Victorii v předchozích 2 filmech, byl nahrazen Bryce Dallas Howard který se stal kontroverzí, gang.

4. Breaking Dawn: Part 1 (2011)

Po stopách filmových adaptací románů Harry Potter a relikvie smrti která je rozdělena do dvou kol, los Twilight Sage také následujte stejnou metodu, gang.

V důsledku toho filmová sekvence Soumrak kompletní pokračuje v Breaking Dawn: Část 1 která adaptovala pouze ranou polovinu románu Rozbřesk.

V tomto filmu je nám představen začátek života Belly a Edwarda jako manželů a Bellina těhotenství po líbánkách páru, gangu.

Bohužel i těhotenství tohoto upíra přináší do Bellina života své vlastní komplikace a jeho bezpečnost závisela na Edwardovi a zbytku Cullenových.

Vzhledem k mnoha scénám, které zde ukazují intimní vztah mezi Bellou a Edwardem a většinou fanoušků, kteří jsou stále teenageři, byl tento film při prvním uvedení silně cenzurován, gangu!

5. Breaking Dawn: Part 2 (poslední film z filmové sekvence Twilight Series)

Kvůli románu Rozbřesk který by měl být rozdělen do dvou filmů, hlavní konflikt nového románu se vynoří ve filmovém vyvrcholení Breaking Dawn: Část 2.

Zde musí Bella a Edward chránit svou dceru, Renesmee (Mackenzie Foy) z hrozeb Volturiho, skupina 'vznešených' upírů, kteří mají mezi upíry vysokou moc.

S pomocí celé rodiny Cullenových a jejich společníků, jako je Jacob a jeho smečka vlků, Bella a Edward vzdorují Volturiho diktatuře.

Přestože se tento film fanouškům obecně líbil, mnoho fanoušků tím překvapilo zápletka související s Jacobovou postavou na konci filmu, gang!

Ve vizi budoucnosti se ukazuje, že Jacob je ve vztahu s Renesmee a mnoho fanoušků je znechucených, když vidí Jacob chodí s dcerou ženy, která ho odmítla.

To je mřížka objednávka filmu Soumrak od Jaka, bando! Ještě není pozdě usnout s tímto ikonickým milostným trojúhelníkem teenagerů!

V rámci přípravy na zhlédnutí hereckého výkonu Robert Pattinson jako BatmanJe docela zajímavé vidět začátek kariéry tohoto pohledného herce, gangu!

Co je diskuse o objednávce filmu Soumrak od Jaka vám může pomoci? Časy zahrnují Tým Edward nebo Tým Jacob? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri