Utility

jak na dálku vypnout telefon Android někoho jiného

Mobilní telefon svého přítele můžete vypnout pouze pomocí SMS. Připraveni? Začněme tipy, jak na dálku vypnout cizí telefon s Androidem.

Zdá se, že je dnes cool, když můžete svým telefonům s Androidem udělat zábavu něčím překvapivým a samozřejmě zajímavým. Tentokrát má tým JalanTikus unikátní tipy, jak můžete na dálku vypnout cizí telefony Android. Uvolněte se, metoda je snadná a lze ji samozřejmě použít zdarma.

Tyto tipy využívají malou aplikaci, kterou si můžete nainstalovat do mobilu přítele, se kterým chcete pracovat. Pouze pomocí jednoduchých kroků pak můžete vypnout mobil svého přítele pouze pomocí SMS. Připraveni? Začněme tipy, jak na dálku vypnout cizí telefon s Androidem.

(Pozor: Tento tip bezpodmínečně vyžaduje předinstalovaný telefon Android.vykořenit. Pokud potřebujete tipy, jak na tovykořenit HP Android snadno, můžete zkontrolovat v článku s názvem Jak rootovat všechny typy Android pomocí Towelroot níže)

  • Jak nahrávat tajná videa bez otevření aplikace fotoaparátu v systému Android
  • 5 skvělých aplikací pro Android, kteří si uživatelé iPhone nemohou užívat!
  • 10 nejoblíbenějších místních aplikací pro Android od dětí národa v obchodě Google Play

Jak vzdáleně vypnout telefony Android jiných lidí

  • V prvním kroku potřebujete aplikaci tzv Dálkové vypnutí. Velikost je velmi malá, stačí prostor velký jako 300 kB prostě. Můžete jej získat pomocí tlačítka ke stažení níže.
Produktivita aplikací Ravindusha STÁHNOUT Stáhněte si vzdálené vypnutí
  • kopírovat a nainstalujte aplikaci do telefonu Android vašeho přítele. aplikace Dálkové vypnutí To opravdu nevyžaduje složité kroky. Stačí otevřít APK a Nainstalujte jako jiné aplikace pro Android.

  • Otevřete aplikaci. Uvnitř najdete tři sloupce, které čtou Zadejte aktuální kód, Zadejte nový kód, a Znovu zadejte nový kód. Věnujte zvýšenou pozornost, pro sloupec Zadejte aktuální kód jej vyplňte slovem nula, aby tyto rady fungovaly.

  • Poté do zbývajících sloupců můžete vyplnit požadovaný kód, ať už jde o čísla, písmena nebo kombinaci obou. V tomto tipu použijeme kód "1234".

  • Nakonec stačí odeslat SMS zprávu obsahující kód „1234“ (nebo jakýkoli jiný kód, který chcete) na mobilní telefon oběti. Pokud SMS dorazila do mobilního telefonu, který jste nainstalovali Dálkové vypnutí, pak se HP automaticky vypne. To je super!

To jsou tipy, jak na dálku vypnout telefon Android někoho jiného. Metoda je poměrně snadno implementovatelná a rozhodně nemá negativní dopad na komunitu Hardware obětí, se kterými budete špatně zacházet. Hodně štěstí!