Software

7 skvělých aplikací pro vytváření 3D fotografií na Androidu

Nemusíte být mistr Photoshopu, abyste mohli vytvářet 3D fotografie. Pomocí následujících aplikací pro úpravu 3D fotografií v systému Android můžete snadno vytvářet skvělé 3D fotografie.

Od té doby, co byl poprvé představen, 3D technologie okamžitě vzbudil zájem spotřebitelů. I filmy vyrobené ve 3D formátu jsou na trhu vždy úspěšné. Stejně tak 3D fotografie.

Chcete dělat 3D fotografie? S pomocí Photoshopu na počítači to zvládnete. Podmínkou je, že musíte pochopit techniku. Ale nejen na počítači, nyní můžete snadno vytvářet 3D fotografie pomocí aplikací ve vašem smartphonu Android.

  • Zde je návod, jak vytvořit kreativní 3D kreslené filmy na Androidu
  • Udělejte si 3D fotografie jednodušší a ZDARMA s touto aplikací pro Android
  • Jak vytvořit 3D profilovou fotografii na WhatsApp

7 aplikací pro Android pro vytváření 3D fotografií

Chcete-li vytvořit 3D fotografie, nemusíte být odborníkem Photoshop. Následující aplikace pro Android vám usnadní vytváření 3D fotografií.

1. PicSay Pro

S velikostí pouze 1 MB, PicSay Pro se zaměřuje na to, že jde o aplikaci pro úpravu fotografií, bez zbytečných jedinečných filtrů nebo sociální sdílení. Tak lehký a vhodný pro všechny smartphony.

Jednou z jedinečných funkcí v PicSay Pro je možnost vložit na fotografii další fotografii. S trochou leštění lze i vaše běžné fotografie proměnit ve 3D fotografie. Zmatený jak? Jak vytvořit 3D fotografie pomocí PicSay Pro si můžete přečíst v článku Jak vytvořit 3D fotografie bez Photoshopu.

Shinycore Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

2. PicsArt

Stejným způsobem jako při vytváření 3D fotografií pomocí PicSay Pro můžete vytvářet 3D fotografie pomocí PicsArt. Nejlepší ze všeho je, že můžete použít funkci více vrstev v PicsArt k vytvoření různých 3D děl.

Nejen, že jej lze použít k vytváření 3D fotografií, na PicSay najdete spoustu zábavných návodů na úpravu fotografií. Navíc jsou k dispozici stovky filtrů a nástrojů pro úpravu fotografií, které jsou připraveny k bezplatnému použití. Na PicsArt můžete dokonce vytvářet skicové fotografie!

PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

3. Falešná 3D kamera

Pokud jsou PicSay Pro a PicsArt aplikace pro úpravu fotografií pro vytváření 3D fotografií, Falešná 3D kamera je aplikace fotoaparátu pro vytváření jedinečných a zajímavých 3D fotografií. Protože Phogy nevytváří pouze statické 3D fotografie, ale také dynamické 3D fotografie jako iPhone 6s.

S Phogy 3D kamerou můžete vzít 360 stupňů fotografie objektu. Později jej tato aplikace zpracuje a následně převede na 3D fotografii, která se bude pohybovat podle vašich pohybů na smartphonu. Chladný!

4. Fyuse - 3D fotografie

Stejně jako Phogy, Pojistka je také aplikace fotoaparátu pro pořizování 360stupňových fotografií, které budou zpracovány do 3D fotografií. Rozdíl je v tom, že ve Fyuse je funkce sociálního sdílení, která vám usnadňuje budování komunity.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Phereo 3D

Inspirováno technologií stereofoto což vlastně není nic nového ve světě fotografie, aplikací 3D hrdina dokáže vytvářet 3D fotografie se stereo zpracováním a barevnými kombinacemi. Výsledná stereo barva se dá říci, že je podobná filmům nebo telenovelám na počátku 2000, kde potřebujeme červené a modré brýle, abychom viděli 3D efekt.

Další výhodou této aplikace je, že je schopna produkovat 3D fotografie, které lze prohlížet pomocí VR headsetu. Snadné sdílení fotografií na různá sociální média je také jednou z výhod Phereo 3D.

6. Photo In Hole

Fotografie V Hole zaslouží si být kategorizován jako jedna z nejlepších aplikací pro úpravu 3D fotografií na Androidu. Množství šablony Dostupné vám neuniknou nápady na návrh vašich 3D fotografií.

Kromě poskytování různých efektů má tato aplikace také stovky 3D rámečků alias trojrozměrných rámečků, díky kterým budou vaše 3D fotografie mnohem chladnější a nahrány na sociální média.

7. 3D efekt

Jak název napovídá, tato aplikace vám jistě poskytuje funkce pro úpravu běžných fotografií na 3D fotografie s různými dostupnými efekty. Různé dostupné režimy umožňují pořizovat běžné fotografie a následně je upravovat do 3D nebo přímo fotografovat s předinstalovanými 3D efekty.

aplikace 3D efekt včetně jednoho z nejjednodušších aliasů, které se snadno používají. Dostupné filtry navíc dokážou zajistit, aby vaše 3D fotografie vypadaly jako snímky profesionálních fotografů.

Kdo tedy řekl, že vytváření 3D fotografií vyžaduje prvotřídní techniky Photoshopu? Bez speciálních technik a drahých nástrojů jako iPhone 6S, můžete také vytvořit skvělé 3D fotografie pomocí výše uvedených aplikací pro úpravu 3D fotografií. Hodně štěstí!

Zdroj fotografií: Banner: MMP PICTURE