Tech Hack

4 způsoby, jak se odhlásit z gmailu na Androidu, iPhonu a notebooku, je to snadné!

Chcete vědět, jak se odhlásit nebo smazat účet Gmail ze zařízení? Zde ApkVenue probírá nejjednodušší způsob, jak se odhlásit z Gmailu na telefonech Android, iPhonech a noteboocích, pouhých 5 minut!``

Vytvořte uživatele chytrý telefon s operačním systémem Android, účet jistě znáte Gmail alias Google Mail, že jo?

Abyste si mohli užívat služby, jako je Obchod Google Play na YouTube, musíte přihlásit se Gmail účet. Pokud jej nemáte, je vytvoření účtu Gmail poměrně snadné, opravdu!

Co když chcete změnit nový účet Gmail a odhlásit se starý účet, gang?

No, v tomto článku bude ApkVenue recenzovat způsob skupiny odhlásit se Gmail na telefonech Android, iPhonech a noteboocích nejjednodušší, kterou si můžete sami procvičit.

Sbírka cest odhlásit se Nejjednodušší Gmail na telefonech Android, iPhonech a noteboocích!

Mnoho lidí hledá metoda odhlásit se Gmail s jejich účtem například pro některé účely. Jako když chcete přejít na nový účet Gmail, změnit mobilní telefon a poté přejít na jiný mobilní telefon a tak dále.

Období odhlásit se také často vykládáno jako smazat účet Gmail, gang. Není to však trvalý způsob, jak smazat Gmail, ale stačí jej odstranit ze zařízení!

Aby to bylo jasnější, tentokrát ApkVenue probere kroky k odhlásit se Gmail pro Android, iPhone a notebook, doplněný obrázky, abyste mu snadno porozuměli.

1. Jak na to odhlásit se Gmail na telefonu Android

Jak již řekl Jaka, jedno řešení metoda odhlásit se z Gmailu na telefonu Android je odebrat účet Google ze zařízení.

Tímto způsobem budou také odstraněna všechna data účtu Google uložená v zařízení, jako jsou kontakty, zprávy a další. Ale data uložená na Googlu nebudou smazána, opravdu!

Krok 1 - Otevřete aplikaci Gmail a vyberte účet

 • Za jak odhlásit se Gmail na Androidu, nejprve musíte přejít do aplikace Gmail potom klepněte na ikona profilu vás v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 2 – Začněte spravovat účet Gmail na telefonu Android

 • Pak se objeví vyskakovat který obsahuje účet Gmail registrovaný ve vašem zařízení. Zde stačí klepnout na možnost Spravovat účty na tomto zařízení > Google.

Krok 3 - odhlásit se Gmail účet na Androidu

 • Zde získáte podrobný pohled na data účtu Google uložená ve vašem telefonu Android. Pokud jste si jisti, klepněte na tlačítko Více ve spodní části a poté klepněte na Odstranit účet.
 • Tímto způsobem bude účet Gmail automaticky přihlášen.odhlásit se ze zařízení Android. Velmi snadné, že?

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Metoda odhlásit se Tento Gmail na Androidu Jaka cvičil na telefonech Xiaomi založených na MIUI 11. Pro typ metody odhlásit se Gmail na OPPO, vivo a dalších bude víceméně stejný.

2. Jak na to odhlásit se Gmail na iPhone

Mezitím, pokud používáte zařízení se systémem iOS, jako je iPhone a iOS, můžete také sledovat metoda odhlásit se Gmail na iPhone následovně, což vám snad pomůže, bando.

Krok 1 – Otevřete aplikaci Gmail na iPhonu

 • Při prvním otevření aplikace Gmail na iPhone a potom klepněte na ikona profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 • Na vyskakovat Google, který se zobrazí, stačí vybrat možnost Spravujte účty na tomto zařízení.

Krok 2 - odhlásit se Účet Google na iPhone

 • Na stránce Spravovat účty, stačí si klepnutím na tlačítko vybrat, který účet Google chcete ze svého iPhone odstranit Odebrat z tohoto zařízení.
 • Předtím se zobrazí varování týkající se dat, která budou smazána. Pokud jste si jisti, stačí klepnout Odstranit.

3. Jak na to odhlásit se Gmail v mobilu Via Prohlížeč

Tak proč tam je metoda odhlásit se Gmail na HP přes prohlížeč? Protože je tu možnost i pro vás přihlásit se a získejte přístup k e-mailu Google tak, že si vypůjčíte mobilní telefon svého přítele přes prohlížeč, jako je Google Chrome.

Chcete-li zachovat soukromí a zabezpečení svého účtu, můžete také smazat účet Gmail z mobilního telefonu svého přítele následujícím způsobem.

Krok 1 – Otevřete Gmail v Prohlížeč mobilní telefon

 • Ne Gmail v aplikaci prohlížeč na HP a potom klepněte na ikona hamburger který se nachází v levém horním rohu. Poté klepněte na svůj účet Gmail jako na obrázku níže.

Krok 2 – Vyberte účet Gmail

 • Pak už jen vyberete možnost Spravujte účty na tomto zařízenía poté vyberte účet Gmail, který chcete ze zařízení odebrat.

Krok 3 - odhlásit se Účet Gmail na HP

 • Stejně jako v diskusi k prvnímu bodu se vám zobrazí data účtu Google uložená v zařízení. Pro smazání stačí klepnout Více > Odebrat účet.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Metoda odhlásit se Gmail na HP s touto metodou platí pro uživatele Android (Google Chrome) a iPhone (Safari), kde jsou kroky téměř úplně stejné.

4. Jak na to odhlásit se Gmail na PC a notebooku

Konečně tady! Také můžete být stále zmateni tím, jak metoda odhlásit se Gmail na notebooku nebo PC máš pravdu? Tento je jednodušší a kratší. Jen se podívejte!

Krok 1 - Klepněte na ikonu profilu

 • Prvním krokem je otevření Gmail na prohlížeč PC nebo notebook a poté klepněte na ikona profilu který se nachází vpravo nahoře.

Krok 2 - Vyberte Odhlásit se

 • Objeví se vyskakovat ke správě účtů Gmail. Zde si pouze vyberete menu Odhlásit/Odhlásit se a s tím máš odhlásit se Gmail účet z PC a notebooku, gang.
 • jestli ty přihlásit se s více účty na Gmailu, notebooku nebo PC se zobrazí možnost Odhlásit se ze všech účtů/Odhlásit se ze všech účtů což znamená, že všechny registrované účty budou odstraněny.
 • Chcete-li jej znovu otevřít, stačí vybrat svůj účet Gmail a zadat jej Heslo použitý.

videa: Heslo Gmail v ceně? Jedná se o sbírku důležitých dat, která jsou často kradena Hackeři

No, to je cesta odhlásit se Gmail na telefonech Android, iPhonech a noteboocích, které si můžete snadno procvičit za méně než 5 minut, víte.

Ach ano, s nárůstem kybernetické kriminality v poslední době vám ApkVenue také doporučuje vyměnit Heslo Gmail pravidelně, gang.

Jak, je to snadné a velmi jednoduché, že? Doufáme, že tento článek bude užitečný a nezapomeňte jej komentovat a sdílet se svými přáteli!

Přečtěte si také články o Gmail nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah.