Out Of Tech

10 nejlepších gba her všech dob| probuďte nostalgii!

Kdo kdy hrál Game Boy Advance aka GBA? Zde je 10 nejlepších GBA her všech dob Jaka verze, která ve vás vyvolá nostalgii!

Game Boy Advance nebo co se často zkracuje jako GBA je přenosná konzole vyrobená společností Nintendo v roce 2001 jako náhrada za Game Boy Color.

Celkově se této konzole prodalo více než 80 milionů jednotek po celém světě. V roce 2004 byl GBA nahrazen jeho další generací, Nintendo DS.

Stále však existuje mnoho zábavných GBA her. Následující 10 nejlepších GBA her Jackova verze!

  • 12 nejlepších bezplatných online her 2020 pro Android, PC a PS4
  • 10 nejlepších offline robotických her pro Android | Volný, uvolnit!
  • 20 nejlepších online her 2018, které jsou zábavné pro Mabar

10 nejlepších her GBA 2018 Street Mouse verze

Mezi těmito deseti nejlepšími hrami jste jich možná hráli mnoho. Většina těchto her je GBA RPG hry což je velmi zábavné dokončit.

Ach jo, čísla neukazují pořadí, bando!

GBA RPG hry

1. Zlaté slunce

Zlaté slunce často považována za nejlepší GBA hru všech dob. Produkovaný Plánování softwaru CamelotTato hra se snaží přinést hry podobné Final Fantasy na přenosné konzole.

Se jménem hlavního hrdiny Isaac a dalších tří dobrodruhů se hra soustředí na misi zachraňující svět Weyard. Tato hra vlastní mnoho prvků Final Fantasy.

Nazvěte to příběhem o záchraně světa, bitvou, která tomu říká náhodné tahové, ke schopnosti dělat předvolat. Kromě toho má tato hra také řadu náročných hádanek a hlubší příběh.

InformaceZlaté slunce
VývojářPlánování softwaru Camelot
Datum vydání1. srpna 2001
ŽánrKonzolová hra na hrdiny
STAŽENÍODKAZ

2. Final Fantasy Tactics Advance

Kdo je herním fanouškem, který nezná? Final Fantasy? Pro konzoli GBA je ta, která je považována za nejlepší Final Fantasy Tactics Advance.

Tato hra vypráví příběh čtyř dětí, které žijí v malém městě tzv Svatý. Ivalice. Po nalezení prastaré knihy se náhle přesunou do říše stejného jména jako jejich město.

Jako GBA RPG hra umožňuje hráčům vytvářet klany. Těžištěm této hry je epická bojová akce a svoboda hráčů určovat svou třídu, schopnosti a statistiky postavy.

InformaceFinal Fantasy Tactics Advance
VývojářSquare Product Development
Datum vydání14. února 2003
ŽánrStrategická hra na hrdiny
STAŽENÍODKAZ

3. Pokémon Ruby & Sapphire

Pro fanoušky Pokémon, s největší pravděpodobností hráli hry na konzoli GBA. Jeden z nejlepších je seriál Pokémon Ruby & Sapphire.

Na začátku hry si můžeme vybrat mezi dvěma postavami, a to Brendane a Smět. Hráči se vydají za dobrodružstvím do regionu Hoenn a bude bojovat Tým Aqua nebo Tým Magmapodle toho, jakou sérii hrajete.

Navíc si můžeme vybrat i jednoho ze tří pokémonů startér na začátku hry, tzn Treecko druh rostliny, Torchic typu apo a Mudkip typ vody**

InformacePokémon Ruby & Sapphire
VývojářHra Freak
Datum vydání21. listopadu 2002
ŽánrHra na hrdiny
STAŽENÍLINK (verze Ruby)


LINK (verze Sapphire)

4. Castlevania: Aria of Sorrow

Hry Castlevania: Árie smutku je seriál Castlevania třetí a poslední pro konzoli GBA. Tato hra je často považována za jednu ze sérií Castlevania vůbec.

Na rozdíl od předchozí série, tato hra staví hráče jako Soma Cruz, teenager s nadpřirozenými schopnostmi, který může přinést reinkarnaci Drákuly.

Tato GBA RPG hra má velký výběr skvělých zbraní a bitev proti neuvěřitelně děsivým herním bossům.

InformaceCastlevania: Árie smutku
VývojářKCET
Datum vydání6. května 2003
ŽánrAkční adventura
STAŽENÍODKAZ
ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. The Legend of Zelda: The Minish Cap

Zelda je adventura navržená společností Shigeru Mijamoto a vydáno na konzolích Nintendo. Jeden z nejlepších na konzoli GBA je The Legend of Zelda: The Minish Cap.

Tato hra GBA, která je zábavná, nutí hráče pohybovat hlavní jmenovanou postavou Odkaz. Zachránil kouzelný klobouk, díky kterému se mohl zmenšit Minish.

Dobrodružství v Hyrule se díky klobouku lišila od předchozích her Zelda. Musí šetřit princezna Zelda kterého jmenovaný antagonista proměnil v kámen Vaati.

InformaceThe Legend of Zelda: The Minish Cap
VývojářCapcom


Vlajková loď

Datum vydání4. listopadu 2004
ŽánrAkční adventura
STAŽENÍODKAZ

6. Legenda o Zeldě: Odkaz na minulost a čtyři meče

Další série Zelda, která je považována za nejlepší, je The Legend of Zelda: A Link to the Past and Four Swords. Série Odkaz na minulost původně vydáno pro konzole Super NES, zatímco Čtyři meče je GBA hra pro více hráčů.

In A Link to the Past vypráví o oslabení nepřátelské pečeti jmenované Ganon a převzít trůn Hyrule jménem kouzelníka Agahnim který unesl sedm potomků Sage včetně Zeldina dcera.

Pokud jde o Čtyři meče, které se staly před událostmi Okarína času, vyprávět příběh o Odkaz který vytáhl Čtyři meče, čímž se objevila jeho tři dvojčata. Všichni čtyři musí být schopni porazit svého smrtelného nepřítele ve hře Zelda, Vaati.

InformaceThe Legend of Zelda: A Link to the Past and Four Swords
VývojářNintendo


Capcom

Datum vydání2. prosince 2002
ŽánrAkční adventura
STAŽENÍODKAZ

7. Předběžná válka

Další GBA hra, kterou vám ApkVenue doporučí, je Předběžná válka. Herní žánr tahová taktika to bylo původně vydáno pouze v Japonsku, než bylo nakonec vydáno také v Americe.

Cílem hry je porazit nepřátelskou armádu dvěma způsoby: zničit všechny jednotky protivníka na mapě nebo převzít kontrolu nad nepřátelskou základnou. Některé mapy však mají různé úkoly.

Existuje několik herních režimů, ze kterých si můžete vybrat, jako např Výcvik v terénu, Režim kampaně, dokud Válečný pokoj. V této hře je také systém hodnocení (100 ku 1).

InformacePředběžná válka
VývojářInteligentní systémy
Datum vydání10. září 2001
ŽánrTahová taktika
STAŽENÍODKAZ

8. Metroid Fusion

Jedna z legendárních her nalezených v GBA je Metroid Fusion. Herní žánr akční adventura to umožňuje hráči ovládat postavu jménem Samus Aran, lovce odměn.

Představení Metroid Fusion otevřený svět která je velmi široká a umožňuje hráčům volně prozkoumávat a nacházet tajemství, která jim mohou pomoci dokončit tuto hru.

Vyvinuto týmem Nintendo R&D1, tato hra vylepšuje bojový režim předchozí série a zavádí mnoho power-ups díky čemuž je tato hra ještě zajímavější.

InformaceMetroid Fusion
VývojářNintendo R&D1
Datum vydání18. listopadu 2002
ŽánrAkční adventura
STAŽENÍODKAZ

9. Metroid: Zero Mission

Další série Metroid, kterou byste měli vyzkoušet, je Metroid: Zero Mission. Tato hra je předělat z první hry Metroid vydané v roce 1986 a žánru rolování akční adventura.

Stejně jako Fusion budou hráči pohybovat postavou pojmenovanou Samus Aran kdo je na návštěvě planeta Zebes po poznání Vesmírní piráti experimentuje s Metroids.

Hratelnostsám se zaměřuje na průzkum. Hráči musí umět najít power-ups dostat se do nepřístupných oblastí. Série předělat Má také nové předměty, další oblasti a různé úrovně obtížnosti.

InformaceMetroid: Zero Mission
VývojářNintendo R&D1
Datum vydání9. února 2004
ŽánrAkční adventura
STAŽENÍODKAZ

10. Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3

Poslední hrou, kterou vám ApkVenue doporučí, je Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3. V této hře mohou hráči ovládat Mario nebo Luigi na dobrodružství v osmi královstvích Svět hub.

Hráči musí porazit sedm Koopa Kids a Bowser. Můžete použít základní techniky Super Mario, jako je běh, skákání a plavání.

Tato hra udržuje systém power-ups zlepšit schopnosti postavy, jako je např Super houba, Ohnivý květ, Hvězdný muž, Super list, Oblek Tanooki, Žabí oblek, dokud Hammer Bros.

InformaceSuper Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3
VývojářNintendo R&D2
Datum vydání11. července 2003
ŽánrHerní platformy
STAŽENÍODKAZ

No, to je ten gang 10 nejlepších GBA her Jackova verze. Jaka sám nejraději hraje pokémony, zvláště když sbírá své pokémony.

Který z nich jste, gang? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah