Out Of Tech

7 kontroverzních filmů o tabuizované incestní lásce jen pro dospělé!

Unavený ze stejného starého filmového příběhu! Zde má Jaka seznam nejlepších filmů o incestu, které je zajímavé sledovat!

Inspirace pro filmový příběh může jistě pocházet odkudkoli, včetně jednoho z problémů, které nás obklopují.

Počínaje sociálními, kulturními, politickými otázkami až po ty, které si nejčastěji vybírají filmař je to milostný romantický příběh.

Zajímavé je, že některé filmy mají ve skutečnosti jedinečné romantické téma, díky kterému jsou diváci zvědaví, gang. Vezměte si například film o incest aka incest, který je v mnoha zemích stále tabu.

Když o tom mluvíme, v tomto článku bude ApkVenue o některých diskutovat film o incestu což je zajímavé sledovat.

Filmy o incestu

Už vás nebaví sledovat romantické filmy se stejným příběhem? Pokud je to tak, velmi se to hodí, bando!

Vidíte, níže Jaka připravil některé z nejlepších titulů incestových filmů, které si nebudete chtít nechat ujít. Ale pro ty z vás, kteří ještě nejsou dost staří, je lepší najít si jiný film, ano?

1. Pulec (2002)

Nejprve je tu romantická komedie o incestu Pulec která vyšla v roce 2002.

Tento film vypráví o Oscar Grubman (Aaron Stanford), 15letý chlapec, který má poruchu, při které se mu líbí ženy, které jsou mnohem starší než on.

I když se několik krásných dívek jejího věku snažilo přiblížit Oscarovi, volba padla na její nevlastní matku jménem Eve (Sigourney Weaver).

Až do jednoho dne, kdy se Oscar pokusil Evě vysvětlit svou poruchu, jeho nevlastní matka ho vřele pozdravila.

2. Balada o Jackovi a Rose (2005)

Následuje dramatický film s názvem Balada o Jackovi a Rose který nabízí příběh o incestu, který je neméně zajímavý a napínavý.

Tento film sám o sobě vypráví o životě jmenovaného vdovce Jack Slavin (Daniel Day-Lewis) který je popisován jako život na opuštěném ostrově.

Poté, co ho opustila jeho žena, nyní Jack žije sám se svou dospívající dcerou jménem Rose Slavin (Camilla Belle).

Postupem času tato pospolitost činí život tohoto otce a syna tím, že už nejsou stejní, protože ti dva ve skutečnosti mají vztah jako manžel a manželka.

3. Květiny v podkroví (2014)

Vytvořila režisérka Deborah Chow, Květiny v podkroví je filmová adaptace populárního stejnojmenného románu z roku 1979 od V.C. Andrew.

Tento film vypráví příběh čtyř bratrů; Chrisi (14 let), Cathy (12 let) a jeho 5leté dvojče se jménem Carrie a Cory.

Všichni čtyři jsou nuceni žít v úzké půdě v domě své kruté babičky. Tento stav nastal poté, co jeho otec zemřel při nehodě a jeho matka právě odešla a provdala se za jiného muže.

Roky společného života bez rodičovského vedení a stav Chrise a Cathy, kteří vstupují do puberty, se mezi těmito bratry a sestrami již nelze vyhnout pokrevním vztahům.

4. Oldboy (2003)

Další pochází z korejského akčního filmu s názvem starý chlapec který úspěšně dosáhl vysokého hodnocení 82 % na webu Rotten Tomatoes, gang.

Příběh začíná konfliktem mladého Oh Dae-su (Oh Tae-kyung), který je unesen a zavřen do velmi uzavřené místnosti poté, co byl právě propuštěn z vězení.

Po 15 letech může Dae-su (Choi Min-sik) konečně dýchat volný vzduch a potkává mladou dívku jménem Mi-do (Kang Hye-jung). Ti dva mají zvláštní vztah, který je stále hlubší a vážnější.

Dokud jednoho dne Dae-su nezjistí, že Mi-do je jeho dcera, kterou po propuštění z vězení neměl možnost poznat.

Všechny události, které se zatím Dae-suovi staly, zřejmě zařídil jeho školní kamarád Lee Woo-jin (Yoo Ji-tae), který se chce Dae-suovi pomstít.

5. Crimson Peak (2015)

Další film o incestu, který není o nic méně vzrušující, je Crimson Peak která vyšla v roce 2015.

Tento hororový žánrový film režiséra Guillerma del Tora vypráví příběh Edith Cushingové (Mia Wasikowasaka), dcery slavného obchodníka, kterou neustále pronásleduje duch její matky, aby si dávala pozor na Crimson Peak.

Až do jednoho dne se Edith provdala za sira Thomase Sharpea (Tom Hiddleston) a potkala jeho švagrovou Lucille (Jessica Chastain). Žijí také v rodinném domě Sharpe na Crimson Peak.

Když tam Edith dorazila, našla také mnoho hororových příběhů, které ji pronásledovaly. Navíc incestní vztah Sharpa a Lucille dospěl do bodu, kdy se Edith bála o svůj život kvůli Lucilleově žárlivosti.

6. Savage Grace (2007)

Vydáno v roce 2017, Divoká Grace nabízí také příběh incestu, který není o nic méně zajímavý a napínavý než předchozí filmy, gang.

Tento film vypráví příběh matky jménem Barbara Daly (Julianne Moore), která se vytrvale snaží "léčit" svého syna Antonyho (Eddie Redmayne) v sexuální orientaci.

Kvůli tvrdé práci Barbary to však způsobilo, že vztah mezi matkou a dcerou vedl ke vztahu, který by neměli dělat.

Zajímavostí je, že samotný film Savage Grace je údajně skutečným příběhem adaptovaným podle stejnojmenné knihy Natalie Robins a Stevena M. L. Aronsona.

7. Sin (2019)

Poslední pochází z indonéského filmu s názvem Hřích v hlavních rolích talentovaní mladí herci Mawar Eva a Bryan Domani.

Film, který získal hodnocení 8.0 na stránce IMDb, vypráví příběh vztahu Metta (Rose Eva) a Raga (Bryan Domani) kteří se do sebe dokonce zamilují, i když mezi nimi často dochází k hádkám.

Ti dva prožili krásné námluvy, až jednoho dne musel jejich milostný příběh uváznout na mělčinu kvůli odporu rodiny Raga.

Dlouho skrývané tajemství je důvodem, proč musí vztah Metty a Ragy skončit.

No, to byly jedny z nejlepších filmů o incestu se vzrušujícími a napínavými příběhy, které si nechcete nechat ujít, bando.

Ale pamatuj! Negativní příběhy z filmů výše nejsou pro vás jako příklady, ale můžete je použít jako lekce v reálném životě, že!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.