Hry

7 způsobů, jak překonat zpoždění v nejvýkonnější mobilní legendě

Chcete vědět, jak hrát Mobile Legends bez zpoždění? tentokrát bude ApkVenue diskutovat o tom, jak překonat zpoždění Mobile Legend, abyste byli v klidu, když budete tlačit rank.

Pro ty z vás, kteří chtějí umět hrát PC hry Dota 2, ale nemáte připojení k internetu a herní PC, Mobile Legends mohou být zajímavým únikem

Tato mobilní hra se stejným konceptem jako DOTA 2 má již v Indonésii mimořádný počet fanoušků.

I když se to hraje na mobilu, Mobile Legends stále vyžaduje stabilní připojení a ping, už to není tak dobré válka a najednou Mobile Legend zaostává.

Jak překonat zpoždění v mobilní legendě, která je efektivní a 100% úspěšná

Není to jen problém s internetem, existuje několik důvodů, které mohou způsobit náhlé zpoždění nebo pád hry Mobile Legends při hraní.

ApkVenue proto tentokrát do hloubky probere, jak překonat zpoždění v ML, abyste mohli push hodnost bez obav z jakéhokoli rušení.

Zajímá vás, jak udržet síť stabilní při hraní Mobile Legend? Následují informace, které můžete použít jako měřítko i jako řešení.

1. Použití aplikace Best Game Booster

Určitě znáte náš smartphone s Androidem spuštění více aplikací najednou téměř pokaždé. Od začátku aplikace povídat si, sociální média, zpravodajské aplikace, které vždy dostávají upozornění.

Díky tomu není váš smartphone při hraní her optimální. Tak se to řeší zpoždění v první Mobile Legend potřebujete nejlepší aplikaci pro posílení hry.

Díky této aplikaci se váš smartphone tak zaměří 100% jen na hraní her. Nemusíte se obtěžovat s mnoha nastaveními v aplikaci posilovač hry vše se dá udělat okamžitě.

Tato aplikace také dokáže blokovat otravná upozornění při hraní her, dokonce zpozdit upozornění WA a také pozastavit příchozí hovory.

2. Použití nejlepší aplikace Internet Booster

Kromě aplikace pro posílení hry potřebujete také nejlepší aplikaci pro posílení internetu. Tato aplikace bude posílit internetový signál přijaté vaším HP.

Aplikace Internet booster vám to umožňuje získat nejlepší ping z různých dostupných sítí. S touto odpovědí ve hře také se automaticky zlepší.

Pro profesionální hráče se tento druh aplikace stává povinnou zbraní před soutěží, což zajišťuje, že jejich výkon je při hraní vždy dobrý.

Použití internetového boosteru je jedním ze způsobů, jak zajistit, aby hraní Mobile Legend nezůstávalo tím nejpřesnějším, co si můžete hned vyzkoušet.

3. Použijte stabilní připojení 4G nebo připojení WiFi

Protože Mobile Legends je MOBA hry stejně jako DotA 2 potřebujete stabilní připojení k internetu s pingem menším než 100 ms.

Nyní ApkVenue doporučuje použít 4G LTE konektivitu nebo se připojit ke stabilní WiFi síti. Aby nebyl signál rušen, můžete hrát v mírně otevřené místnosti.

Problémy s připojením jsou často hlavním důvodem, proč se Mobile Legend zaostává, takže se před hraním této online hry ujistěte, že váš internet není rušivý.

Jak překonat zpoždění v jiných mobilních legendách...

4. Vyčistěte spuštěné aplikace

Ve srovnání s Vainglory a AOV je Mobile Legends známo, že je lehčí, má menší velikost souboru a je schopen plynule běžet na chytrých telefonech s 2GB RAM.

I tak samozřejmě předtím musíte běžící aplikaci nejprve vyčistit klikněte tlačítko multitasking popř nedávné aplikace.

Jak překonat zpoždění v Mobile Legend je to užitečné pro uvolnění paměti RAM na smartphonu, takže můžete hrát Mobile Legends optimálně bez zpoždění.

Tato metoda zní jako klišé, ale mnoho hráčů na to zapomene a při hraní se náhle objeví zpoždění.

5. Ujistěte se, že je smartphone v režimu výkonu

Některé smartphony mají několik režimů výkonu. Například telefony ASUS mají čtyři režimy, a to Performance, Normal, Power saving a Super Saving.

Ve výchozím nastavení smartphone obvykle běží v „normálním“ režimu a v tomto režimu spotřeba energie smartphonu je omezená pro úsporu baterie.

Ujistěte se tedy, že používáte režim výkonu získat uspokojující zážitek při hraní této hry pro Android, zejména Mobile Legends

Ano, baterie smartphonu je trochu plýtvavější, ale důležité je, že to nezažijete zpoždění při hraní Mobile Legends.

6. Změna kvality grafiky

Mobile Legends nabízí čtyři možnosti úpravy kvality zobrazené grafiky, konkrétně: Hladký (nízký), Střední (středně pokročilí), Vysoký (výška) a Ultra.

Ve výchozím nastavení je kvalita použité grafiky Střední. Pokud si myslíte, že kvalita internetu není dobrá a mobil se začíná zahřívat, změňte nastavení grafiky na Hladký mezitím.

To se provádí za účelem optimalizace herních funkcí, které získáte, když podmínky pro mobilní telefon nejsou ideální.

Casra překonává zpoždění Mobile Legend dočasnou změnou nastavení grafiky, může poskytnout mimořádné účinky pro tebe, lol.

7. Nenabíjejte

Způsob, jak překonat zpoždění v další Mobile Legend, je nehrát tuto hru nabíjení.

Elektrická vodivost také ovlivňuje výkon smartphonu a nadměrné teplo může také ovlivnit výkon smartphonů což má za následek špatný herní výkon zpoždění nebo zlomený.

Při hraní Mobile Legends se tedy ujistěte, že máte dostatek baterie, pokud musíte nabíjet, ujistěte se, že používáte originální kabel s minimálním efektem přenosu tepla.

Nyní, pokud je teplota smartphonu trochu vysoká, otevřete jej případ připevněte tak, aby bylo teplo správně odváděno. Díky tomu váš smartphone sníží teplo rychleji.

To je 7 způsobů, jak překonat zpoždění v Mobile Legend, což může zlepšit váš herní zážitek. Tímto způsobem můžete hrát tuto hru volněji.

I tak si moc nehrajte, gangu, protože to může mít špatné dopady na vás i na smartphone, který používáte.

Pokud máte další tipy a triky, neváhejte je napsat do kolonky komentářů a zase se uvidíme u dalších zajímavých článků.

Přečtěte si také články o Hry nebo psaní z Lukman Azis jiný.