Utility

jak zjistit, zda je android rootován nebo ne

Pochybujete, zda je váš smartphone s Androidem rootovaný nebo ne? Zkuste použít tuto metodu, abyste se ujistili, že je váš Android rootován nebo ne.

Vykořenit je jednou z nejdůležitějších věcí uživatel Android, zvláště uživatel kdo se rád učí nové věci popř uživatel kdo rád experimentuje. Pro ty co neví jak vykořenit Android, můžete si přečíst jeden z následujících článků:

  1. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače s Framaroot
  2. Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
  3. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu pomocí KingoApp

Pokud již sledujete tutoriály výše nebo hledáte tutoriály pro váš smartphone, ale nejste si jisti, zda byl Android úspěšně nainstalovánvykořenit nebo ještě ne. JalanTikus má způsob, jak zajistit, aby byl Android již nainstalován.vykořenit nebo ještě ne.

Jak zjistit, že Android je již zapnutý-vykořenit nebo ještě ne

  • Stažení Kořenová kontrola poté nainstalujte jako obvykle na svůj Android.

    Produktivita aplikací joeykrim STÁHNOUT
  • Poté otevřete Root Checker, klikněte na Ověřte kořen.

  • Počkej chvíli. Pokud byl Androidvykořenit, zobrazí se upozornění Gratulujeme! Na tomto zařízení je správně nainstalován root přístup! zelená barva.
  • Pokud ne, pak se objeví Promiňte! Na tomto zařízení není správně nainstalován přístup root. barevné červené.

S touto aplikací již nebudete pochybovat o tom, zda byl Android nainstalován či nikoli.vykořenit nebo ještě ne. Pokud chcete udělat vykořenit Android, můžete si přečíst článek Jak snadno unrootovat Android jedním kliknutím. Hodně štěstí!