hry pro Android

10 nejlepších bezplatných her moto gp pro Android 2018

Moto GP jako nejpopulárnější motocyklový závod na světě můžete hrát na svém smartphonu nebo zařízení Android. Zde Jaka dává doporučení na 10 nejlepších bezplatných her Moto GP Android 2018.

Moto GP jako jednu z nejprestižnějších motocyklových závodních akcí na světě si mohou fanoušci užít také prostřednictvím her, které jsou přítomny na konzolích, počítačích a verzích. mobilní, pohybliví.

Pro vás fanoušky Valentino Rossi, Marc Marquez nebo Jorge Lorenzo kdo používá Android, můžete také pocítit pocit ze závodění na okruhu Moto GP prostřednictvím smartphonu. Zde je 10 doporučení Moto GP hry pro Android nejlepší 2018.

  • 15 nejděsivějších a nejlepších Android Ghost her | Auto nemůže spát!
  • 10 nejlepších bezplatných dobrodružných her pro Android
  • 10 nejlepších míčových her pro Android 2020 zdarma, přímé stažení!

10 nejlepších bezplatných her pro Android Moto GP 2018

Zažijte pocit jízdy na super rychlé motorce a la Rossi a kol Ve skutečnosti nemusíte používat pouze počítač nebo herní konzoli, ale také váš smartphone s Androidem! S řadou dostupných možností si můžete vybrat jednu nebo několik Hry Moto GP Android, který je níže:

1. Závodník MotoGP

Tato hra od Game Club Pvt je jednou z nejoblíbenějších závodních motocyklových her pro uživatele Androidu. Dokud nebyl článek napsán, MotoGP Racer bylstažení více než 100 tisíc uživatelů a získat hodnocení poměrně vysoká, konkrétně 4,1.

Tato hra má poskytnout zážitek ze soutěžení v aréně, neboli skutečném závodním okruhu, stejně jako závodníci Moto GP. Postavy, motorky až po různé detaily zobrazení (pořadí závodníků, časové záznamy atd.) jsou navrženy co nejblíže těm v původní Moto GP.

Stáhnout: MotoGP Racer

2. Real Moto Rider 3D

Jeden z Hry Moto GP na Android s číslem stažení nejvíce se dotkne čísla více než jednoho milionu. Vytvořil Hry CallOfFun, hra s názvem Real Moto Rider 3D také vypadá jako skutečný závod Moto GP.

Díky řadě okruhů podobných okruhům v Moto GP se tato hra také docela snadno hraje s ovládacími prvky a ovládacími prvky. hratelnost což je poměrně jednoduché.

Stáhnout: Real Moto Rider 3D

3. Motogp Cyklistické závodní hry

Motogp cyklistické závodní hry je motocyklová závodní hra, která byla také vytvořena téměř podobně jako v Moto GP. Rozdíl je v tom, že tato hra vyžaduje, abyste se také chovali jako jiný mechanik než jako závodník. Ano, kolo si musíte vyladit sami, aby vyhovovalo okruhu nebo povětrnostním podmínkám.

Ačkoli není tak populární jako předchozí hra, hra vytvořila hry GoodStudy Hrálo ji více než 100 tisíc uživatelů Androidu. Posouzení Získané výsledky jsou také docela uspokojivé, protože jsou na 4,1.

Stáhnout: Motogp Bike Racing Games

4. Fast Rider Motogp Racing

Poněkud odlišná od předchozích tří her, hra se jmenovala Rychlý jezdec Motogp Racing také představuje super motorky ve stylu Moto GP, ale umožňuje vám závodit na dálnici nebo jinými slovy ne na okruhu.

Zajímavé je, že dostupné motorky jsou navrženy podobně jako ty, které vyrábí tovární tým Moto GP. Tuto hru, kterou rovněž vytvořila společnost CallOfFun Games, hrálo a užívalo si ji více než 100 tisíc uživatelů chytrých telefonů Android.

Stáhnout: Fast Rider Motogp Racing

5. Skutečné Moto

Jeden z Hry Moto GP který je uznáván jako nejlepší grafika na Androidu, je Skutečné Moto. Nejde jen o motorku nebo okruh, detaily, jako je sluneční záře, která se mění se změnou stupně náklonu motorky v zatáčkách, dodávají hraní této hry vytvořené Dreamplay Games skutečný dojem.

Stáhnout: Real Moto

ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. MotoGP Race Championship Quest

Jedna z her s motivem motocyklových závodů, která je také velmi oblíbená u milovníků Moto GP, a to: MotoGP Race Championship Quest. Kvalita grafiky a různé vzrušující režimy, které můžete vidět ve videu výše, jsou dostatečným důkazem toho, že tato hra stojí za vyzkoušení.

7. Vzrušující Motogp Racing 3D

Tato hra od Shoot Down Games je známá jako jedna z nejlehčích her s tématikou motocyklových závodů a také má poměrně malou velikost, která je pouze 24 MB. I když nemůžete očekávat dobrou grafiku, stále můžete cítit vzrušení ze závodů ve stylu Moto GP, aniž byste se museli obávat, že se váš smartphone zpomalí nebo zpomalí.zpoždění.

Stáhnout: Vzrušující Motogp Racing 3D

8. Super Bike GT

Kromě Moto GP, Super kolo také známý jako jeden z nejpopulárnějších motocyklových závodů na světě. Vytvořil Jash Entertainment, hra adaptující SuperBike tzv Super kolo GT představuje zážitek ze závodění na vybraných okruzích s řadou dostupných super kol.

Ke stažení: SuperBike GT

9. Motogp Racing Top Bike 3D

Motogp Racing Top Bike 3D je to také Moto GP hry pro Android nejlehčí, který je vhodný pro uživatele smartphonů Android s průměrnými specifikacemi. Crafting Studio jako vývojář této hry vytvořilo pouze 19 MB. I tak ale stále cítíte ten pocit z okruhového závodění, které se příliš neliší od závodění ve stylu Moto GP.

Stáhnout: Motogp Racing Top Bike 3D

10. Go Moto GP: Racing Madness

Jak název napovídá, tato hra je trochu odlišná od předchozích závodních motocyklových her. Railing Tech vytváří motocyklové závodní hry s autentičtějším dojmem nebo se cítí více jako jízda na skutečné motorce. Go Moto GP: Racing Madness je hra, kterou musíte vyzkoušet, pokud hledáte jiný závodní zážitek na Androidu.

Stáhnout: Go Moto GP: Racing Madness

To je deset doporučení Moto GP hry pro Android nejlepší hry zdarma, které můžete hrát v roce 2018. Kterou z deseti výše uvedených her byste chtěli vyzkoušet jako první? Nebo máte jiná doporučení mimo deset her? Podělte se o svůj názor ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.