Software

6 zámků se vzorem Android, které lze snadno uhodnout a jak je chránit

Mnoho lidí používá zámek vzorů k zabezpečení svého Androidu. Mnoho lidí však používá stejný vzorec. No, tady je snadno uhodnutelný zámek vzoru a jak jej opravit.

Metoda od začátku výpad, PIN, heslo, zámek vzoru (vzor); Pattern lock na Androidu je nejrozšířenější bezpečnostní metodou Indonésanů. Věděli jste však, že existují některé zámky se vzorem, které je nejjednodušší uhodnout?

Pattern lock bude skutečně vypadat komplikovaně. Zejména u vzoru 3x3 už to tam je 389 112 možností vzorový zámek. Ale kdo by si pomyslel, že by stále existoval zámek se vzorem, který by bylo snadné uhodnout.

  • Udělejte LockScreen více „Greget“ se vzorem 6x6
  • Jak odemknout uzamčený Android (zapomenutý vzor)
  • Jak vypnout a zamknout automatickou obrazovku Android dvojitým klepnutím

Nejpředvídatelnější Android Pattern Lock

podle Chata Marte, ze 4000 druhů vzorových zámků převzatých od uživatelů Androidu se ukázalo, že vzor vytváření zámků je v průměru téměř stejný. Jste jedním z nich?

Celkem 77 % vzorů začíná v jednom z levém nebo pravém rohu a 44 % z nich zaujímá výchozí pozici v levém horním rohu. Navíc asi 10 % odebraných vzorků tvoří vzory ve tvaru písmen, jako je N, M nebo 0.

Vytváření jednoduchých vzorů je důležité pro ty, kteří mají potíže se zapamatováním komplikovaných zámků vzorů, ale dopad lze snadno odhadnout. Níže jsou uvedeny některé z nejpoužívanějších a snadno uhodnutelných zámků vzorů v systému Android:

Používáte jeden z nejpředvídatelnějších vzorových zámků na Androidu výše?

Jak chránit Android Pattern Lock

Je nepopiratelné, že metoda zámku vzoru na Androidu je skutečně zajímavá. Kromě toho, že máte mnoho možností, máte také možnost vytvořit jedinečný a zajímavý vzorový zámek. Aby byl zámek vzoru na vašem Androidu v bezpečí, zde je návod, jak chránit vzorový zámek na vašem Androidu.

1. Vždy vyčistěte obrazovku Androidu

I když nepoužíváte jeden ze zámků, které ApkVenue ukazuje výše, zámek vzoru Android lze vidět z otisků prstů na obrazovce. Proto je čištění obrazovky Android velmi důležité, abyste neviděli otisky prstů. Pro jistotu nezapomeňte použít ochrannou fólii na displej!

2. Vytvořte jedinečné vzory

Aby nebylo snadné uhodnout zámek vzoru na vašem Androidu, zkuste použít 9 teček v zámku vzoru k vytvoření jedinečného vzoru, ale stále snadno zapamatovatelného. Nebo alespoň 7 bodů, které byste měli použít. Například:

3. Použijte vzor 6x6

Pokud používáte Android s Cyanogen ROM, najdete tuto funkci online výchozí. Použitím vzoru 6x6, čím více vzorů můžete vytvořit, bude to také matoucí ostatní při otevírání.

Pokud byl váš smartphone se systémem Androidvykořenit, můžete také použít vzor 6x6 s pomocí modulu CyanLockScreen v Xposed Installer. Přečtěte si tutoriál v článku Make LockScreen More 'Greget' with Pattern 6x6.

Nástroje pro vývojáře aplikací rovo89 STÁHNOUT

Od této chvíle buďme opatrní se zámkem vzoru, který používáte!