Utility

jak zvýšit android ram bez root pomocí greenify

Přidání paměti RAM na Android pro ROOT nebo Without Root již není obtížná věc. Pomocí aplikace Greenify můžete zvýšit Android RAM s rootem nebo bez nutnosti rootování.

Zvyšte RAM v systému Android pro HP Vykořenit nebo Bez Vykořenit teď už to není nic těžkého. RAM je nejdůležitější věc při používání smartphonu Android. Čím více RAM, tím více aktivit multitasking bude hladká bez sebemenší překážky. Ne všechny smartphony s Androidem však disponují velkou kapacitou RAM. Většina dnes vyráběných smartphonů se systémem Android se spoléhá pouze na 1-2 GB RAM. Paměť RAM někdy rychle dochází nebo je těsná, zvláště pokud to děláte často multitasking.

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zvýšit Android RAM pomocí aplikace s názvem Greenify. Greenify je aplikace, která je užitečná pro hibernaci aplikací nebo her pro Android, které se aktuálně nepoužívají. Operační paměť Androidu tak bude volnější než dříve. Jak zvýšit Android RAM pomocí Greenify?

Tipy, jak zvýšit Android RAM bez ROOT

„Greenify lze použít na chytrých telefonech, které bylyvykořenit nebo ne, ale Greenify poběží optimálněji, pokud je váš Android již nainstalován.vykořenit"Následuje jak zvýšit Android RAM pomocí Greenify. Ujistěte se, že je váš Android ve stavuvykořenit, pokud ne, můžete si přečíst jeden z následujících článků:

 1. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače s Framaroot
 2. Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
 3. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu pomocí KingoApp
 4. Snadné způsoby, jak zakořenit Android Lollipop 5.1 bez počítače
 5. Pokud nemůžete, můžete hledat na Googlu pomocí klíčového slova: „Jak rootovat xxxx")
 • Jak ušetřit RAM a baterii Android bez root
 • Tipy, aby Android s RAM pod 1 GB nezdržoval

Jak zvýšit Android RAM pomocí Greenify

Musíte vědět, že přidání Android RAM tímto způsobem zvýší zbývající RAM používanou na vašem Androidu. Nenavyšovat RAM z 1GB na 2GB. Zde je návod, jak zvýšit Android RAM pomocí Greenify.

 • Stažení Xposed Installera poté nainstalujte jako obvykle na svůj Android. Nástroje pro vývojáře aplikací rovo89 STÁHNOUT
 • Stáhněte si také Greenify poté nainstalujte jako obvykle na svůj Android. Nástroje pro vývojáře aplikací Oasis Feng STÁHNOUT
 • Otevřete Xposed a přejděte na kartu Rámec pak vyberte Instalovat aktualizace. Pak Restartovat/Restartovat váš android.
 • Pokud již je Restartujte, vstoupil do Karta Moduly pak zaškrtněte Greenify. Potom, restartovat nebo restartovat zálohujte svůj Android.

 • Poté otevřete Greenify pak vyberte Experimentální funkce. Změna Pracovní režimstává se Posílit. Také zkontrolujte Keep Notifications, Wake-up Tracker & Cutoff a Blokovat zneužití stavu aplikace.

 • Vše, co nyní musíte udělat, je hibernovat nepoužívané aplikace. Vraťte se do hlavní nabídky a vyberte možnost + a vyberte aplikace nebo hry, které chcete hibernovat.

To je, jak používat Greenify ke zvýšení Android RAM. Pokud jste stále zmatení, můžete se zeptat ve sloupci komentářů.