Out Of Tech

sledovat headshot (2016)

Máte rádi indonéské akční filmy? Podívejte se na celý film Headshot (2016) s Iko Uwais, Chelsea Islan a Sunny Pang v hlavních rolích, který je plný akčních scén.

Scéna indonéských akčních filmů je stále žhavější po úspěchu The Raid v hlavní roli Iko Uwais.

Stále se stejnou akční hvězdou, tentokrát Mo Brothers (Timo Tjahjanto a Kimo Stamboel), kteří spolupracovali s Iko Uwaisem, se stali hlavní rolí v Headshot v roce 2016.

Hrající po boku Julie Estelle, Sunny Pang a Chelsea Islan nabízí Iko Uwais nový pohled na akční film Iko Uwais s kořením. thriller ve filmu Headshots.

Headshot je nejen bohatý na akci, ale má tajemnou premisu, díky které budete zvědaví až do té části konec.

Synopse filmu Headshot

Iko Uwais hrál Ismaela, muže s 2měsíční amnézií; žít spolu Ailin (Chelsea Islan).

Ismaelova amnézie pramení ze střelné rány do hlavy; Ishmael si nemohl vzpomenout na nic, dokonce ani na své vlastní jméno.

Jméno Ishmael dostal Ailin, který se o něj trpělivě staral poslední 2 měsíce. Zároveň se Ismael také snaží odhalit svou minulost.

Záhada Ishmaelovy identity končí odhalením skutečnosti, že se vyklube člen mafie jménem Lee (Sunny Pang), o kterém je známo, že je krutý.

Odhalení Ishmaelovy temné minulosti má špatný dopad na Ailin, který byl dříve vtažen do spárů Leeovy mafiánské organizace.

Sledujte, jak Iko Uwais bojuje za osvobození Chelsea Islan, která byla unesena nelítostným mafiánským gangem v Headshot. Uspěl?

Zajímavá fakta o Headshot Movies

  • Přípravy na produkci filmu Headshot byly vyrobeny za pouhé 3 týdny.

  • Herečka Julie Estelle nepoužívá kaskadér ve filmu Headshots.

  • Už se ti někdy stalo, že jsi měl řeznou ránu na tváři scéna, Iko Uwais používá pavučiny jako první pomoc k uzavření ran.

  • Iko Uwais je na dietě s cukrem a solí, přičemž hlavní konzumace bílkovin z kuřecích prsíček se každý den objevuje ve filmu Headshot.

  • Headshot je promítán na 4 kontinentech Nominace na Grand Prix Nouveau Genre Award na L'etrange Festival Paris 2016 v kategorii Mezinárodní hraný film, čímž se stal jedním z nejlepších domácích filmů s mezinárodními cenami.

  • Oceněno jako film s Nejlepší vizuální efekty na indonéském filmovém festivalu 2016.

Nonton Film Headshot (2016)

InformaceHeadshot (2016)
Recenze (počet recenzentů)6.3/10 (11.041)
Doba trvání1 hodina 58 minut
ŽánrAkční, Drama, Thriller
Datum vydání8. prosince 2016
ŘeditelTimo Tjahjanto, Kimo Stamboel
HráčIko Uwais, Chelsea Islan, Sunny Pang

Pokud jste jeden fanoušků Iko Uwais, kdo je zvědavý na brutální silat choreografii, pospěšte si podívejte se na film Headshot (2016) dole, gang.

>> Sledujte Headshot (2016) Celý film <<

To byla synopse a řada zajímavých faktů o filmu Headshot (2016), díky kterým jste byli zvědaví.

Díky scénám plným brutální akce typické pro Iko Uwaise se ti z vás, kteří jsou fanoušky místních akčních filmů, musí podívat na Headshot, gang.

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Spící Sentausa.