Tech Hack

jak snadno zkontrolovat zůstatek elektronického mýta na mobilním telefonu

Chcete snadno a rychle zkontrolovat zůstatek na elektronickém mýtném? Podívejte se na tipy a triky, jak zkontrolovat elektronické mýtné přes mobil od Jaka. Zkontrolujte zůstatek za méně než 1 minutu.

Musíte vědět, jak zkontrolovat zůstatek na elektronickém mýtném. Nenechte to být před mýtnou bránou, že vaši kartu nelze použít, protože je nevyvážená.

e-mýtná karta skutečně přináší mnoho výhod a výhod, protože může být použit v několika důležitých oblastech, které jsou blízké vašemu životu.

Nejen k platbě mýtného, ​​tuto jednu kartu lze použít také k platbě jízdenek TransJakarta, Commuter Lines a různých dalších karet obchodník jiný.

Už nemusíte chodit k bankomatu nebo do nejbližšího minimarketu, teď ano jak zkontrolovat elektronické mýtné přes mobilní telefon které můžete použít. Jaké jsou tedy kroky?

Snadné způsoby, jak zkontrolovat zůstatek elektronického mýta na telefonech Android

Než použijete kartu e-Toll k provádění transakcí na zpoplatněných silnicích nebo zpoplatněných silnicích, obchodník V opačném případě je dobré zkontrolovat zůstatek na e-mýtné kartě, která je na ní k dispozici.

Jak zkontrolovat zůstatek e-Toll přes HP, o kterém bude ApkVenue tentokrát diskutovat velmi snadné, za méně než minutu můžete okamžitě zjistit výši zůstatku zbývajícího na kartě, kterou máte.

Existují 2 způsoby, jak zkontrolovat zůstatek E-Toll na telefonu Android, a to prostřednictvím funkce NFC v aplikaci Mandiri Online nebo prostřednictvím jedné z důvěryhodných online nákupních aplikací.

Tyto dva způsoby oba poskytují přesné výsledky, takže si stačí vybrat jeden z nejpohodlnějších způsobů použití.

Zkontrolujte e-Toll snadno prostřednictvím telefonu Android

Díky vyspělosti technologie mobilních telefonů dnes můžete na svém mobilu provádět různé činnosti a jednou z nich je kontrola elektronického mýta.

Jak zkontrolovat e-mýtné přes telefon s Androidem je velmi praktické a rychlé, než abyste nejprve museli jít k bankomatu nebo minimarketu.

Kromě toho, jak zkontrolovat elektronické mýtné na tomto mobilním telefonu lze provést mnohem rychleji využijte funkci NFC na svém mobilním telefonu.

Během několika sekund získáte informace o vaší kartě elektronického mýtného lze vidět přesně a podrobně.

Jak zkontrolovat zbývající zůstatek elektronického mýta s Mandiri Online

Některé smartphony Android jsou vybaveny funkcemi Near Field Communication aka NFC pro odesílání souborů popř zkontrolovat elektronické peníze.

Jak zkontrolovat první zůstatek elektronického mýtného, ​​který bude ApkVenue sdílet, také využívá tuto funkci, aby bylo možné zobrazit zbývající zůstatek co máš na kartě.

Chcete-li nyní zjistit, jak používat funkci NFC mobilního telefonu Android ke kontrole zbývajícího zůstatku na kartě elektronického mýta, proveďte některé z následujících praktických kroků.

Krok 1 – Stáhněte si a nainstalujte samostatnou aplikaci pro kontrolu zůstatku elektronického mýta

Nejprve si musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci Nezávislý online kterou si můžete stáhnout přes odkaz níže.

Krok 2 – Povolte na svém telefonu funkci NFC

Pak aktivujte funkci NFC dostupné na vašem smartphonu Android. Zůstaň tady přejeďte dolů oznamovací lištou a aktivujte NFC klepnutím na dostupnou ikonu.

Krok 3 – Zkontrolujte zůstatek elektronického mýta

Chcete-li zkontrolovat svou kartu elektronického mýta na svém mobilním telefonu, otevřete aplikaci Mandiri Online a vložit kartu elektronického mýta na logu NFC na zadní straně smartphonu.

Poté se číslo karty automaticky zobrazí spolu se zbývajícím dostupným zůstatkem elektronického mýta, gangu.

Poznámky:


Tento způsob platí pouze pro karty e-Toll a e-Money vydané společností Banka Mandiri a obchodník kteří spolupracují, jako např GazCard od společnosti Pertamina a Indomaret Card z Indomaretu.

Jak zkontrolovat zůstatek na kartě elektronického mýta pomocí Tokopedia

Kdo řekl, že E-Commerce služby jako Tokopedie užitečné pouze pro online nakupování?

Tokopedia také poskytuje službu doplnění zůstatku E-Money, víte. Nejen doplňování, ale i vy současně můžete zkontrolovat zůstatek na elektronickém mýtném, víš.

Pro ty, kteří nevědí, jak zkontrolovat elektronické mýtné přes mobilní telefon, zejména v aplikaci Tokopedia, je zde několik kroků, které můžete provést.

Krok 1 – Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Tokopedia pro kontrolu zůstatku elektronického mýta

Protože tato metoda vyžaduje aplikaci, musíte si stáhnout aplikaci Tokopedia, pokud ji ještě nemáte nainstalovanou ve vašem mobilním telefonu.

Aby to bylo praktické, stačí kliknout na níže uvedený odkaz a stáhnout Tokopedii:

Produktivita aplikací Tokopedia KE STAŽENÍ

Nainstalujte aplikaci jako obvykle a poté se přihlaste nebo zaregistrujte novou, pokud nemáte účet Tokopedia.

Krok 2 - Otevřete nabídku Top-Up v Tokopedii

Otevřete aplikaci a poté v hlavní nabídce klikněte na možnost nabídky Vidět vše. Když se otevře nové okno, přejděte na obrazovce dolů, dokud nenajdete sekci Dobití.

Krok 3 – Vyberte typ karty pro kontrolu zůstatku elektronického mýta

Když menu Dobití po stisknutí se objeví několik možností doplnění, které můžete provést a poté vybrat Elektronické peníze. Vyberte typ karty elektronického mýtného, ​​kterou chcete zkontrolovat.

Krok 4 – Aktualizace údajů o zůstatku jako způsob kontroly elektronického mýtného na HP

Chcete-li zjistit zbývající zůstatek na vaší kartě elektronického mýtného, ​​klikněte na tlačítko Aktualizace zůstatku, poté vložte kartu elektronického mýta do mobilního telefonu, který používáte.

Nejprve se ujistěte, že je funkce NFC zapnutá takže rovnováha je okamžitě vidět jako na obrázku výše.

Výhody kontroly zůstatku elektronického mýta pomocí funkce NFC telefonu Android

Výhodou použití této funkce NFC je, že vám může usnadnit a prakticky usnadnit kontrolu zbývajícího zůstatku elektronického mýtného před jeho použitím.

Zde nemusíte chodit k bankomatu, zadejte účet pomocí aplikace mobilní bankovnictvínebo navštivte minimarket a jednoduše zkontrolujte zůstatek na elektronickém mýtném.

Jak pak víte, že váš smartphone Android podporuje NFC nebo ne? Nejprve si můžete zkontrolovat specifikace HP dostupné online na internetu.

Kromě toho můžete také snadno používat aplikaci Mandiri Online. Pokud se objeví oznámení "Je nám líto, vaše zařízení nepodporuje NFC" což znamená, že váš mobilní telefon není schopen zkontrolovat zůstatek elektronického mýta gang.

Takto můžete zkontrolovat zbývající zůstatek elektronického mýta na telefonu Android a některé výhody tohoto procesu přímo na smartphonu.

S tímto jednoduchým trikem, který Jaka sdílí, můžete snáze zkontrolovat zbývající částku vašeho elektronického mýtného kdykoli a kdekoli.

Velmi praktické, že? Zkuste se tedy podělit o své zkušenosti s používáním elektronických peněz ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o Produktivita nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found